Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 30.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: хахахаха Емо ти не си наред!нови [re: Kaмиoн Лaйнooтмyk]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 11:15



Тя може да разбира много от химия но не и от културизъм.
Аз не съм твърдял че разбирам химията, нито пък съм някои смотан зубър които знае много да говори, но когато трябва да отиде до залата и да покаже що за мъж е го заболяват краката и не може да отиде до там. Просто тя не ме интересува, по-важни са резултатите.А и с тези меки китки колко килограма ще можеш да вдигнеш??????



Тема Re: ами ти първи започна!нови [re: Emo]  
Автор lazo (АГРАР)
Публикувано25.07.05 12:25



Казвал съм го и преди, но явно се налага да повторя:
Emo, ти си ебати тъпака мойто момче



Тема Re: ами ти първи започна!нови [re: lazo]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 16:24



Може и така да е ти обаче си последният човек който може да прави такива определения за мен, имам си жена имам си работодател те ме оценяват подобаващо.Тука си говорим обаче за култоризъм а не за умствени възможности аз имам самочувствието че съм постигнал много добри резултати и с чиста съвест давам съвети и публикувам мнението си дано и с теб да е така.
А затова че се дразня просто не обичам педалите и затова съм малко по агресивен в случая. Аз на тебе не ти казвам че си тъпак а просто че докато стигнеш моето ниво има още много да тренираш(съдя по снимката която си публикувал)!!!!!!!!!!!



Тема Re: ами ти първи започна!нови [re: Emo]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 21:04



некомпетентен тъпак!
И други ти го казват!
да ми се пъне че Б12 бил стероид! АХАХАХАХА ХАХАХААХА
и малките деца знаят че е порфирин!
И какво избиваш комплекси за малоценност?
Сигурно пишката ти е малка та не може да наебеш жената работодател...
Горкия!

Освен това си толкова неграмотен:

В отговор на:

Може и така да е ти обаче си последният човек който може да прави такива определения за мен, имам си жена имам си работодател те ме оценяват подобаващо.Тука си говорим обаче за култоризъм а не за умствени възможности аз имам самочувствието че съм постигнал много добри резултати и с чиста съвест давам съвети и публикувам мнението си дано и с теб да е така.
А затова че се дразня просто не обичам педалите и затова съм малко по агресивен в случая. Аз на тебе не ти казвам че си тъпак а просто че докато стигнеш моето ниво има още много да тренираш(съдя по снимката която си публикувал)!!!!!!!!!!!






Тема Re: хахахаха Емо ти не си наред!нови [re: Eмo]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 21:05



духай супата неграмотен тъпанар с комплески от работодателка.



Тема Re: ами ти първи започна!нови [re: Лилиaнa]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 08:10



Може да съм тъпак, но не съм педал, но това няма нищо общо с темата и просто изобщо не трябваше да го споменаваш!!!!!!!!!!!
Дължа извинение, защото наистина съм се объркал става въпрос не за витамин Б12 а за витамин Д. Това обаче няма кой знае какво значение ти продължаваш да си говориш за твоята химия и да се хвалиш колко си навътре в материята, аз бих те посъветвал обаче да ходиш на олимпиади по химия а не да се занимаваш с културизъм. Това ,че разбираш от химия не те прави по мускулест от някои които не разбира.
Идеята ми е че такива като тебе объркват момчетата като им казват креатина бил много вреден причинявало се рак от него трибестана бил стероид бил много вреден и хората си казват е добре тогава щом всичко е стероиди дай да се назобим здраво и направо вземат стероиди без да са пробвали креатина примерно с които се постигат също много добри резултати и е напълно безвреден.Затова не пълни главата на хората с химични формули и научни обяснения а кажи трибестана, една билка какво общо може да има сама по себе си с тестостерона и един под въпрос на които държа да ми отговориш а виаграта стероид ли е тогава????????????????????????????????????????



Тема ми ти си по-тъп и от най тъпия педалнови [re: Eмo]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 08:36



не виждаш ли колко си неграмотен!
а и за витамин Д пак си плямпал глупости!!!
Къде виждаш стероид не знам



аре ходи на култоризъм
Явно си сляп и неграмотен!
По тъп от най тъпия педал!

а дали Виаграта е стероид, питай баща ти! нали той а япие значи е компетентен!


Вътамин Д бил стероид АХАХАХАХАХХААХХАХАХАХАХАХА



Тема Re: ами ти първи започна!нови [re: Emo]  
Автор lazo (АГРАР)
Публикувано26.07.05 10:51



Ти си тъп и неграмотен. И като си постигнал толкова добри резултати сложи една снимка да те видим



Тема Re: ами ти първи започна!нови [re: lazo]  
Авторминaвaщия лaйнooтcмyk (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 13:50



ще сложи друг път!
Какво започна да се яде с гейчето не знаем ама то за сега много яко го затапва.



Тема Re: ми ти си по-тъп и от най тъпия педалнови [re: Лилиaнa]  
АвторЛaйнooтcмyk (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 15:41



евалата Лилианче!
Добре му го пишеш!
Действай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.