Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 28.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трябва ли да се придържаме стриктно към..  
АвторMиpko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 15:00



дозировките ,които дават самите производители при приема на суплементи..
Питам защото си взех гейнър на Биогейм ,в които препоръчват 80 грама дневен прием!!!
От финансова гледна точка ми се струва неприемливо!!



Тема Re: Трябва ли да се придържаме стриктно към..нови [re: Mиpko]  
Автор mygyl (непознат)
Публикувано10.06.05 16:14



Нормално. В гейнера на Биогейм има около 30% белтъчини и аминокиселини, а другото са прости въглехидрати. А спортиста трябва да взима много белтъци. Затова и дозата е по-голяма. Но внимавай, че от гейнера лесно можеш да се омазниш.

Между другото - за спортисти Биогейм препоръчвата доза от около 100-120гр.



Тема Re: Трябва ли да се придържаме стриктно към..нови [re: Mиpko]  
АвторMиpko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 08:27



Благодаря ти,

не ме е страх да се омазня ,целта ми е повечко килца ...
а би ли ми казал твоето мнение за качеството на този продукт(и въобще на Биогейм) ако си ги използвал разбира се ..
Мога ли да приемам тези 60-80 грама на един или два приема ,или трябва както е предписано на няколко по 15 грама?
Добре ли би било ако взимам гейнъра само в тренировъчни дни?

дано се ти досадил,но твоите отговори и съвети са най-коректни във форума!



Тема Re: Трябва ли да се придържаме стриктно към..нови [re: Mиpko]  
Автор mygyl (непознат)
Публикувано13.06.05 10:28



Аз по принцип не ползвам гейнер и не употребявам продуктите на Биогейм. Коментарите които съм чувал за фирмата са по-скоро негативни но не мога да ти кажа мое мнение. Разбира се има много по-качествени гейнери но на доста по-скъпа цена. Обаче ти препоръчвам гейнер с най-малко 40% съдържание на белтък.
Най добре го взимай на два пъти - половин час преди и след тренировка.
Не ти препоръчвам да взимаш гейнер когато не тренираш поради многото въглехидрати вътре. Но ако в почивката правиш аеробни упражнения-бягане, колело, плуване тогава може. Ако приемаш гейнер без натоварване има голяма вероятност въглехидратите в него директно да попаднат в мастните депа и да постигнеш съвсем друга фигура от тази която искаш.



Тема Re: Трябва ли да се придържаме стриктно към..нови [re: mygyl]  
АвторMиpko (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 19:45



М дааа "не избирайте българското"

А можел ди да ме насочиш към някой добър гейнър...
щом ще го взимам само в тренировъчни дни цената взе да не ме плаши толкова...



Тема Re: Трябва ли да се придържаме стриктно към..нови [re: Mиpko]  
Автор mygyl (непознат)
Публикувано14.06.05 13:50



Ами ако взимах гейнер, това ще е от продуктите на Optimum Nutrition. Качество на поносима цена (3кг - около 70 лв). Но и за гейнерите на Universal съм чувал добри неща. Като компромис - Нутрим. Виж тези сайтове за повече инфо:








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.