Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 01.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Топене на мазнини.  
Автор martyr (fallen)
Публикувано18.04.05 17:16



Правя по 25-30 минути кардио всеки ден. Храня се нисковъглехидратно и пия фатбърнер с Л-карнитин. До сега не съм свалил нищо. Мина 2-ра седмица, има ли смисъл да пия фатбърнера или няма. До кога да продължавам ако има ?



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: martyr]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 07:47



Човек това звучи невероятно как така да не си свалил нищо данеби да си кожа и кости и да няма просто какво да сваляш?????
Фатбърнара си го пии докогато финансиите ти позволяват сигурно знаеш как се взема но все пак аз да се направя на умен и да ти кажа тои се взема по време на хранене примерно в началото едно хапче по средата на хранене второ и накрая трето докато л-карантина се взема непосредствено преди тренировка специално за л-карантина не може да не ти е помогнал поне малко.
Кардиото го прави на гладно и ако е възможно сутрин като преди да се качиш на велоаргуметъра изпии 1,5г. л-карантин(гледаи да е течен а не на прах или таблетки).Освен това след 18,00 не яж нищо и намали въглехидратите(естествено не приемаи никакви мазнини) и няма просто начин да няма резултат.
Но пак ти казвам сигурен ли си че има изобщо какво да сваляш или просто си се повлиял от новата вълна мекокиткести момченца които по скоро приличат на момиченца??????



Тема мммда... невероятно си е...нови [re: Emo]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 08:42



на едно място да беше стоял, пак щеше да свали нещо.



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано20.04.05 09:49



Забравям да поясня както винаги. Фетбърнера го пия, както пише на опаковката, 30-60 минути преди хранене. В периода между приемането на таблетката и храненето правя (вече) по 40 минути кардио.

Рамката ми е 183 см, в тях съм натъпкал 90 кг. Искам да ги сваля до 80 за да ми се вижда фаянса на корема :). Ръката ми е напълно скромна 38 см в отпуснато състояние.

Искам скромния ми релеф да си личи, не гоня маса.



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: martyr]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 16:15



Нещо ми се вижда объркана схемата но щом така пише на опаковката?????
Сигурен ли си че това което пиеш е fat-burner?????
Тои по принцип се взема с храната и това е абсурдно първо ядеш после тренираш после го вземеш незнам явно аз нищо не разбирам от тези работи нека и другите да си кажат мнението?????!!!

Схемата по скоро би трябвало да бъде следната:
1.Първо вземаш л-карантина защото тои е мастен транспортьор и при тренировката ще се горят мазнини вместо въглехидрати.
2.Правиш кардиото най-доброто е велоаргуметър около 40 минути с постоянна скорост и на значително бърза скорост тука важно е не тежкото натоварване а учестеното дишане защото повече вдишвания повече кислород а кислорода какво прави....... правилно гори елементарно .
3.Ядеш след известно време и едновременно с това или малко преди това вземаш фат-бърнара защото тои просто действа на самата храна да се разпръсква и да не се усвоява от организма това е много е просто.



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: Emo]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 03:51



"2.Правиш кардиото най-доброто е велоаргуметър около 40 минути с постоянна скорост и на значително бърза скорост тука важно е не тежкото натоварване а учестеното дишане защото повече вдишвания повече кислород а кислорода какво прави....... правилно гори елементарно ."

Tova e nauchno dokazano, che ne e nai-dobroto kardio. Nai dobroto e intervalnoto kardio - primerno s veloergometar, vartish normalno za 20-30 sekundi, sled tova mnogo barzo za okolo 30 sekundi, i t.n.


"3.Ядеш след известно време и едновременно с това или малко преди това вземаш фат-бърнара защото тои просто действа на самата храна да се разпръсква и да не се усвоява от организма това е много е просто."

Az ne sam spetsialist, no nikoga v jivbpta si ne sam vijdal ukazanie fatburner-a da se pie po vreme na iadene.



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: Emo]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.04.05 09:46



Този ->



As a food supplement it is recommended LIPOZAN to be used as follows - 1 capsule three times a day, 30-60 min before the meals. For more powerful activation of the fat catabolism - 2 capsules three times a day, 30-60 min before the meals.



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: martyr]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 11:11



Добре щом го пише вземаи го така производителите най-добре познават продукта си и точно как да се взема а щом пише For more powerful activation of the fat catabolism без съмнение това е fat-burner.
Но все пак между вземането му и храненето няма смисъл да правиш кардиото кардиото го прави на гладно като непосредствено преди него вземаи л-карнитина а може би бърнара го вземаи малко след тренировка и после след около 40 минути се храни това е моето предложение незнам дали ще ти хареса надявам се да пишат и други момчета които да изкажат своето мнение.
Намали и въглехидратите по малко хляб, никакво сладко и след 18.00 недей яж нищо.
Според мен обаче 90 кг. са идеални за твоя ръст може би не трябва да се насочваш към кардиото а просто към тренировки с по-големи повторения знаеш ли колко момчета сега са във форума които си викат тоя е откачен, ех аз да бях на негово място!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: Eмo]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.04.05 22:57



Виж ми първоначалния постинг. Не се храня с почти никакви въглехидрати. А когато има такива са богати на фибри, че да нямам бърза инсулинова реакция и съответно отлагане в мастните депа.

Храната е решена.

Сега остава да махна резултатите от 10 годишното ми "седене пред екрана". Имам релефно и силно тяло, просто не се вижда под "завесите".

Кажи ми какво да предприема освен 40-те минути ритмично тичане всеки ден.



Тема Re: Топене на мазнини.нови [re: martyr]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 08:50



Какво да ти кажа то е ясно първо че чистенето на мазнини става единствено с кардиото(естествено зависи какво е казал и генът някои просто и без него си изглежда добре) ти може да си ги тренираш колкото искаш коремните мускули и да са релефни но отгоре като има слои мазнина каква фаида все едно една жена да има хубави сини очи и да носи очила.
Щом казваш че проблема с храната си го оправил добре няма да го обсъждаме остава тренировката.
Тичането добре но там проблема е че не може да се постигне същият ефект както при велоаргуметъра трява 40 минути да бягаш на висока скорост и постоянно което едва ли може да се постигне затова ако наистина си решил да се справиш с този проблем вземи си един велоаргуметър и сутринта като се събудиш на гладно върти 40 минути с една и съща скорост и то колкото се може по висока ако трябва сложи го на най-лесното и даваи все пак има един много важен принцип които гласи ако нещо не ти действа пробваш друго но той резултата не идва за 1-2 седмици затова изпробваи го това кето ти казах примерно 1 месец и ако няма резултат пробваи нещо друго.
Искам да кажа и нещо друго което сигурно го знаеш но все пак ако мислиш че по тези начини ще можеш да се изчистиш колкото културистите няма да стане защото те се обезводняват и това трае само за състезанието защото обезводняването е опасно за човека(има доста културисти които са загинали от вземането на диуретици)!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.