Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 18.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Фитнес маниаците  
АвторEпилиpaн би пич (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 19:00



Фитнес маниаците са комплексари,шкембелии,дребнопишковци и космясали задници



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
АвторБyм-бyм пeдaлитe! (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 10:49



Е, не може всички мъже да са миризливи педерасти като теб. Все пак, ако беше така, и ти нямаше да си родена.



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 23:27



Sme6en gei takyv...pak ne si razbral...nito sa kompleksari,nito drebnopi6kovci,a tova za zadnicite ti 6te go kaje6,sigurno si blizvai nqkoi drug kosmat gyz i zne6.Kompleksara ot cqlata situaciq mai si edinstveno ti,za6toto ako ne be6e nqma6e da idva6 v na6iq klub i da pi6e6 gluposti,sigurno i pi6kata ti e malka,za6toto ako ne be6e 6te6e da q izpolzva6 vmesto da se zanimava6 s 4ujdi pi6ki...dosta si glupav i ne smqtam da si gubq vremeto s teb....ili ti prosto si vlqzal tuk,za da qdosa6 nqkoi s nadejdata da te opravi analno,no uvi tova nqma da stane...i molqta sledva6tiq pyt si vlez v tvoq klub("Adam i Adam"),a ne pi6i gluposti tuk.......
damn faggots!!!



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: xaxaxa]  
АвторEпилиpaн би пич (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 18:58



ти па за какав се мислиш като си най големия комплексар и ги избиваш във форумите и в мизерната дупка на която в крайния квартал в който живееш и викате "фитнес".колкото до малките пишки е научно доказано че на хората с големи мускули са им малки(не и на теб штото си космат шкембелиа с малък)-чети повече книги обогатявай общата си култура и ште разбереш.А колкото до мойта пишка тя е 24 сантиметра и това е нормалната далжина на мажкия член(за тези които си мислат че е мн. голям понеже техните не се виждат от шкембетата им).А за аналното оправяне мога да ти кажа че в това няма нищо срамно и пошло-ако живота ти зависи от хирург и си на операционната маса и него ли ще питаш дали са го оправяли анално не нали.Но след време отново ще хихикаш зад гърба му понеже си комплексарче и майкати като малък не ти е дала нужния мироглед и възпитание.В аналния секс няма нищо пошло и срамно и много хора го правят но не и аз.Стига ти с урока по модерно мислене,потапяй се в пошлостта на средновековния си мисловен интериор.



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 19:57



Абе ти си сериозно болен.....какво модерно има да се пускаш на мъже???Това не само не е модерно ами ненормално,сексът между мъже е най-извратеното и отвратително нещо,а ти ми говориш,че било модерно.
Немога да проумея как можеш да говориш за мен,като дори не ме познаваш...определено не съм комплексар,нито "космат шкембелия с малък".Мога да кажа,че съм точно обатното.За последните три неща е доста тъпо да твърдиш,защото както вече казах не ме познаваш,а комплексар си единственно ти,защото иначе нямаше да влизаш тук и да пишеш глупости.Аз лично не съм чувал за никакви изследвания,които да показват подобна зависимост муслули/размер на пениса и вероятно няма такава,а просто ти комплексиран гей такъв си си я измислил.Яд те е на хората с мускули,защото ти вероятно си като ходещ скелет и изобщо дори не приличаш на мъж.Вероятно това е и причината,за да се изпедерастиш.Тъпо е да ме съветваш и да чета и да си обогатявам общата култура,тъй като ти изобщо незнаш на какво ниво е тя.Възпитанието също ми е на доста по-високо ниво от твойто и точно затова не влизам в клубовете,за да обиждам хората и да си избивам комплексите като теб.Относно тези 24 сантиметра също доста се съмнявам,защото озлобени гейове като теб влизат и пишат разни измислици,с цел да се издигнат в очите на някой,но уви това няма да се случи с мен,ако все пак наистина ти е 24-много лошо за теб,защото сигурно е дебел колкото крака ти и изглеждаш отвратително...
Ако обичаш върви да си избиваш комплексите другаде и на други хора с друга резба споделяй фантазиите си на половия ти член.



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: xaxaxa]  
АвторEпилиpaн би пич (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 14:06



Абе ти си сериозно болен.....какво модерно има да се пускаш на мъже???Това не само не е модерно ами ненормално,сексът между мъже е най-извратеното и отвратително нещо,а ти ми говориш,че било модерно-ахахахахах небило нормално,що не погледнеш мажкото и женското тяло може би ще установиш че дветет тела са би сексуални а само кухата ти глава е хетеро.Сигурно ако те попитам какво мислиш за аналния секс(между мъж и жена)ще кажеш че е нещо страхотно и че го практикуваш-но по какво се различава мъжкия и женския анус???Май по нищо.А на теб единствено ти харесва за това че е значително по тясно отзад отколкото във вагината просто защото ти е малка пишката както вече споменах и неможеш нито да получиш удоволтвие във вагината нито пък да задоволиш жената.Доста е смешно да твардиш дали сам като ходещ скелет и какво е тялото ми,но сам сигурен че е доста по-красиво от твоето.Изобщо не сам комплексиран от хората с "мускули" просто защото аз тях ги комплексирам.Е спирам да говоря за себе щото така или иначе не ме интересува дали ми вярваш или не просто ше ти кажа че натурата ми е такава,че постигам големи резултати с малко труд и усилия.И да ти кажа приличам на мъж(е немога да се мера по окосмяване с жена ти но все пак) и то на тези които гледаш по списанията и след това влизаш във форума да задаваш въпроси с какво се "зобът".
Не сам се изпедерастил явно поради невежеството си и неваспитанието както и липсата на съвременна култура още не си разбран какво означава думата "би".
Колкото до пенисът-що си мислиш че като на тебе космите са ти по-дълги от самия пенис няма хора сас нормални(24 сантиметра).Вземи си намери някой циганин за 10 лева да те опердаши отзад щото май с твоите размери само за такъв вид секс ставаш.Сигурно имаш само една жена в живота си и сте заедно само за да споделяте неволите на дните а не за полови контакти(може би защото като правите секс от солидното ви окосмяване не се виждат действия на полов акт а апликация на брадата на Христо Ботев).




Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: xaxaxa]  
АвторHaдъpвeняra (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 14:09



Напротив-ти си болен и комплексиран,дребнопишковец и шкембелия и те заболя от думите на епилирания. Видно е че имаш дарба да пишеш простотии които се оценяват от целевата група към която и ти явно принадлежиш на полуграмотни бачкатори, таксиметрови шофьори, заклети чекиджии и други такива комплексари като теб, които в момент на отчаяние оплюват всичко и всеки защото никога а и няма как да го притежават!



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: bluefan]  
АвторEпилиpaн би пич (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 14:13



bluefan мога ли да те попитам защо си истипосал тая снимка?Тоя ми прилича на Христомир Христов(европейския или световен шампион по културизъм).Че до там ли я докархме да се възхищаваме на човек чиито ръст е 158см?????



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 14:59



Abe pederast4eta glupavi za6to izob6to se obajdate....kato ste takiva golemopi6kovci,za6to ne si polzvate pi6kite,a vas vi ebyt v gyza???Moq penis opredeleno ne e malyk i zadovolqvam seksualnite si partniorki dostaty4no dobre...a ti epiliran pederast postiga6 s malko usiliq golemi rezultati samo po otno6enie na typotata si...i qvno daje s cigani se perda6i6 6tom znae6 kolko im e cenata....pederasi gadni pokriite se nqkyde i si blijete kalnite 6pionki,a ne zanimavaite tuk horata,koito iskat da postignat ne6to pove4e ot vas.....

Pederasiiii glupaviii



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторdamn faggots (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 15:03



Kolkoto do tova na snimkata-tova e Sergio Oliva,ne 4e ne6to ti govori,no ako be6e Hristomir daje o6te po-dobre....kakvo kato e 158cm....nevijdam kak tova pre4i da mu se vyzhi6tava6???Eto tova e primer za 4ovek s volq,za 4ovek postignal ne6to...spored men rysta mu izob6to ne e ot takova golqmo zna4enie...158cm sa problem samo ako stava vypros za diametyra na anala ti,kakto e v tvoq slu4ai ne se symnqvam!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.