Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 09.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: damn faggots]  
АвторEпилиpaн би пич (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 16:12



аххаххаха 158 см не били проблем,май и твойта майка се е осрала при раждането ти щом си толкова съпричастен към останалите джуджета.Е аз немраза нито теб нито фитнес маниаците,а само сте ми смешни просто штото давате пари за зали и препарати а ефект никакъв-там ходите за да си избивате комплексите от неблагоприятната шега на природата,която си е направила с вас!!!!!!!!



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
АвторKoнcтaнтин Шпeнrлep (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 16:45



Интересно, няма ли модератор тук, да го изхвърли този педал нещастен, че да си влиза на спокойствие само в гейския си клуб. Не съм против педалите, но този нискоинтелигентен обезкосмен (което значи - по природа силно космат) субект влиза тук явно с цел скудоумна провокация. От него хвърчат комплекси, както от лайносмукачка екскременти. Ако си мисли, че 24 см е голяма пишка, това е негов проблем, нека си представя как тя се омазва с неговите лайна, но що ни занимава с глупости и харчим пари за Интернет заради това миризливче?! Не мога да разбера що всеки педал иска да се изкара "би". Сигурно, щото е модерно да се дрогираш и да миришеш на лайна.
Както знаете, до средата на века в Западните страни (напр. Англия) педерастията се е смятала за психическо заболяване и лайноядците са ги затваряли в лудници. Така че не се занимавайте с луди хора и не им отговаряйте повече, поне докато модераторът се събуди и не го изхвърли от клуба като съдран китайски презерватив от гъза на Руши.



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Koнcтaнтин Шпeнrлep]  
АвторEпилиpaн би пич (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 17:03



Koнcтaнтин Шпeнrлep аз ако сам нискоинтелигентен ти какъв трябва да си?Лексиката ти е под нивото дори на третокласник-те поне имат стил в обидите та дори и повече обща култура.То ако имаше макар и малко познания за човека,биологията та дори и за фитнеса и жизнените процеси щеше да знаеш че "по природа силно косматите" притежават повече тестостерон(мъжкия хормон),което ще рече че мога да клата майкати и женати по 75 минути сас 24 сантиметровия та дори и тебе да те мина един пат че да си спомниш казармата.Махам си космите щото наистина сам силно космат(надявам се разбра вече на какво е символ това) и неискам да наподобявам хора като теб които в стемежа си да не бъдат набедени за гейове ходат вълнясали.Е разбира се в днешно време всеки нармален мъж се епилира и не се смята за нищо срамно и пошло но явно ти си от някое село и родителите ти които още са с комунистическото си съзнание и мислене са ти натрапили друг вид поведение и морал.
И ако имаш проблем с постига ми него чети-клуба е free и ще си пиша каквото си искам.По-добре земи влизай в клуб "Мицубиши" наиш кви части и кардани има



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторpedq (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 19:57



epiliran nedei debna po cql fen i nosht vav foruma
otivai da ebesh



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 13:50



Bate mnogo si sme6en kato se napuva6 taka.Samo edno iskam da ti kaja,ako ti se xvali6 4e moje6 da klati6 po 75 min,tva e napravo sme6no.Az sum mnogo slabo okosmen no praskam po 4 4asa,pove4eto jeni po4vat da pi6tqt na 2 4as.Pi6kata mi e malka,myskylite mi sa golemi.No do sega ne sum poly4aval reklamacii ot jenite,tursqt me i mi se radvat.I ne razbiram kakuv ti e problema s fitnes manqcite 4e suzdava6 provokacii?Ako sa ti trun v o4ite si e tvoi problema.Ili sa te pootypali nqkade i ne moje6 da si vurne6 i sega ti e kofti.Kato ne te kefqt fitnes manqcite si se subirai s pedalite i se radvai na jivota.



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Kurgan]  
АвторHaдpъвчo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 22:39



Hi, epiliran, iskam da se zapoznaem
nadruv4o@abv.bg



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторnssdss (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 20:55



alooooooo



Тема Re: Фитнес маниацитенови [re: nssdss]  
Авторпляc пeдaлитe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 21:28



ей плужек наречен: Eпилиpaн би пич,вземи прочети някоя книга и тогава си напрегни мозъчето да коментирач неща за които си имаш поне малко понятие.Живота не е низ от случайности а една огромна пирамида,на чийто връх стоят спортистите-лекоатлети,тежкоатлети,плувци,шахматисти и много други.А твоето място Плужек знаеш ли къде е???Най-доло Плужек.
Ха ха ха червей от първи ред ха ха ха



Тема Ужаст!нови [re: Eпилиpaн би пич]  
Авторxeтepo cekcyaлнa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 11:17



Здравей! Аз съм една хетеросексуална жена поставена в мъжко тяло.
Е то като ми е дадено трябва да го подържам. И сега като съм фитнес маниачка, да не би да съм комплексарка, шкембелийка с малка пишка и да ми е космат задника!? НЕ
Объркала си се. Защо пусна това мнение не знам аз но се стегни.
Винаги съм мразела би мъже! Капризни и ниско-интелигентни:
1. каприза идва от това че са женени, и във връзка с мъж проявяват комплекси породени от жената им.
2. ниско интелигентни защото не са си признали на времето, че са обратни, а по пътя на овцета и в тон с хетеросексуалността на комунистическото общество са се оженили.



Тема Re: Ужаст!нови [re: xeтepo cekcyaлнa]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:45



абе ти си ебати малоумната шавра !!!! бисексуалните били ниско интелигентни- ти чуваш ли се кво говориш ма кифло!? точно бисексуалните и педалите са най-интелигентните хора- и в България, и в цял свят! явно си имала проблеми във връзката ти с някой би-мъв и сега натрапваш мнението си във форума...НЕЩАСТНА БАБИЧКА !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.