Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Za "CREATINE" - Sad But True  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 20:41



Qa ima 2 dena ,qa ne i nekoi se pita "ama kazete za creatina' - eto kazvam.
Creatina ima burz efect za ka4vane na masa,mozebi nai -burziqa.Nepriaten fact e 4e celata mu filosofiqa se sustoi v tva da zadurza voda.Sledovatelno efecta(naedrqavaneto),moze da e burzo , no za suzalenie ne e ka4estveno.Poduva6 se kato balon(ot zadurzaneto na voda),i dokato go pie6 si4ko e OK.Kogato oba4e go spre6 - duha6 supata.Izpikava6 si4ko,spuhva6 se i samo deto si se nabutal - kakto se kazva " tva ne e tvoe" .Mnogo xopa 6e osporqat moeto mnenie oba4e tva e istinata nezavisimo dali vi xarecBa ili ne.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Stone Cold]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 10:40



Още един малоумник които не разбира нищо и говори глупости това че се задържа малко вода в междуклетъчното пространство съвсем не е основният и най-важният ефект на креатина тои съдържа адезинтрифосфат който е основна енергия за клетката така че креатина е най-доброто натурално средство за качване на маса. Просто като не разбираш не говори глупости.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Emo]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 18:50



Az nbe sam po dobavkite, noi ne e li viarnbo, che kreatina kato uvelichava obrazuvaneto na adezintrifosfat dava poveche energia, sledovatelno vdigash poveche i stimulirash muskula poveche?



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Stone Cold]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.03.05 17:21



Stone,
ти си пич бате ама тука не съм съгласен с тебе.
Креатина си е аминокиселина бе братче тва да не са стероиди,че да се спукваш като балон после ?
Верно е ,че задържа вода ама чак да няма никакъв ефект после.
А и креатин постоянно се набавя,има го месото и къде ли не. Тоест-тялото ни никога не остава без малко или много креатин.


GO HARD or GO HOME

Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: bluefan]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 13:53



Abe vi6te az se opitvam da pomogna,ako ne ste suglasni dobre , tva oba4e ne promenqa facta 4e creatina samo te poduva i kato go spre6 go izpikava6.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Stone Cold]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано04.03.05 20:47



не си прав. Тва не са стероиди,а аминокилесили. Винаги остава...може не толкова колкото когато взимаш но винаги има


GO HARD or GO HOME

Тема пълнинови [re: Stone Cold]  
АвторArchangel (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 09:30



глупости говориш, лапенце. Тотално безобразие и непознаване на биохимията в организма!



Тема пълнинови [re: Emo]  
АвторArchangel (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 09:33



глупости говориш и ти. Никакъв АТФ не съдържа креатина! И не се натрупва водата в междуклетъчното пространство!



Тема Re: пълнинови [re: Archangel]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 08:06



Изпикава ти се мозъка, ти ако спреш да ядеш няма ли да отслабнеш след известно време????Същото е и тука когато го спреш постепенно ще почнеш да отслабваш докато стигнеш до естественото си състояние тук важното е че първо креатина е напълно безвреден и второ за разлика от анаболите отслабването става по бавно(но пък и качването е по бавно и по малко).
Нека всеки да си прави сам избора и после да не се сърди на никого но истината е важно да се знае.



Тема Re: пълнинови [re: Emo]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 14:21



Zanimavam se sus sport ot 11 godini - govorqa ot opit i spodelqam vpe4etleniqata na priqateli - sportisti i treniori.Ne e nuzno da si bio - chemist za da znae6 kak deistva creatine - trqabva da si go probval ili da si nabliudaval nekoi deto go e zimal. Razbra li misulta sega DRUVNIK PROSS SELSKI.



Тема Re: пълнинови [re: Stone Cold]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 16:15



11 години си се занимавал със художествена гимнастика аз като вземам вече повече от година креатин що не се подувам, моля те просто като не си пробвал нещо и като не знаеш какво представлява поне не се меси сред мъжете, смучи си там беберона и не се обаждаи повече, в този спорт личният опит е най-важният когато станеш 90кг мускулна маса на 178см височина тогава ела пак да приказваме дотогава просто замълчи.



Тема Emo sme6nik rahiti4enнови [re: Emo]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 13:50



Ei sme6ka az sum 1.85 i sum 115 kg - muskulna masa(kato bqah 8 mi klas beh na tvoeto nivo),mai ti si za detskata gradina. A i kato nema6 2 leva da se rusi6 ne karai xopata da se nabutvat za su6tite bokluci za koito ti se nabutva6,Prosqak takuv.Spri carnitine za 1 mesec i 6e vidi6 za kvo stava vupros - tapanar takuv.



Тема Re: Emo sme6nik rahiti4enнови [re: Stone Cold]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 15:32



Ако е така както го казваш това наистина е достойно за уважение но това въпреки всичко не оправдава невежеството ти, кажи ни тогава да научим как постигна тези внушителни резултати, по твоите думи излиза че ти си готов състезател на национално ниво кажи как ти е истинското име ако си се състезавал не може да не съм те чувал.
Първо не е карнитин тои е за отслабване а е креатин нещо маи двете понятия ги бъркаш или викаш все аминокиселини каква е разликата и второ ти ако спреш протеина или я караш само на салатки какво мислиш че ще се случи с тебе??????????



Тема 115?нови [re: Stone Cold]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 19:21



'115 килограма - мускулна маса' какво ще рече? Кажи, кажи, че не е ясно кой е смешника.
Рахит знаеш ли какво е?



Тема Re: 115?нови [re: root]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано11.03.05 13:10







Тема Vi6 sega Em4o :)нови [re: Eмo]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 14:55



"CREATINE",Dvolen li si sega.Kakto kazah ve4e zanimavam se sus sport ot 11 godini.Treniral sum tae kwon do i borba.6tangite vinagi sa saputstvali teqa sportove, no ne6tata taka se zavurtqaha 4e ostanaha samo te.Ne sum profi kultorist,6oto ne vizdah i ne vizdam smisul v tva ne6to(nqama pari v toqa sport)
Za da se sustezava6 trqabvat qako pari za himiqa,suplementi,ka4estvena hrana,trqabva i mnogo vreme,a tiqa sredstva ne moze6 da gi izbie6 bez nagradni fondove.Trqabva da si lud da se nabutva6 bezsmisleno.Vsi4ko koeto se postiga s pomo6ta na suplementi(creatine,amino acids,bionaboli,tribestani,i sekvi drugi steroidi - nema da mi stigne site da gi napi6a),e vremenno,moze6 da bude6 siguren.Za da si kultorist trqabva cqal zivot da se nabutva6(s malki po4ivki mezdu krugovete),za da izglezda6 snosno(v sravnenie s americancite),i v kraina smetka se obri4a6 na neizbezen profesionalen neuspeh - 6oto te sa vekove napred.Mnogo - mnoogo pari ,pove4e ot kolkoto TI moze6 da si predstavi6 sam nabutal dokato razbera 4e tva(Profi kultorizma pone ako trugva6 ot BG),e bezdunna qama.I nekuf takuf nikakvec kato tebe da mi kaze 4e az ne razbiram e dosta sme6no i tupo.Edinstvenoto ne6to koeto 6e ti ostane kato spre6 suplementite e tva koeto si postignal bez tqah - ako vuob6te uspee6 da se vustanovi6 sled upotrebata im(nai 4esto se skapva metabolizma ot "pomo6ta"koqato okazvat),koqato vredi nezavisimo kvo kazvat nekoi razbira4i.Creatine ne koi znae kolko vreden , no postignatoto s nego(i s vsi4ko drugo) e vremenno i ne e tvoe , kato spre6 duha6 supata , pak si stava6 le6pera koito si si bil - Tva e istinata - spri suplementite za 2 meseca i 6e vidi6 sam.S tva se nadaqavam da sum bil dostatu4no qasen,puk ve4e mi pisna da se zanimavam s tebe, ti qavno si mnogo pros - tro6i si glavata



Тема Re: Vi6 sega Em4o :)нови [re: bluefan]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 07:54



Точно и аз това се опитвам да обесня не на ice stone а на другите момчета, креатина е толкова безвреден колкото и протеина и аминокиселините само че излиза по евтино и затова в момента той е хит а не протеина.Креатина е изграден от три основни амнинокиселини и ако някои ми обясни защо е по вреден от протеина шапка му свалям. Пак казвам ако ти си ял на ден по два кг. месо и после караш само на салатки какво ще ти се случи ще намалиш силата и кг то си. Най-важното е че е АБСОЛЮТНО БЕЗВРЕДЕН и дали ще го вземаш или не това не влияе на здравето ти освен че променя метаболизма.
Що се отнася до анаболите аз няма да упреквам или да обиждам хората който ги вземат нека сами да си решат за себе си, просто ако ще ги вземат първо да прочетат повече за тях и тогава да вземат решение.



Тема Re: Vi6 sega Em4o :)нови [re: Emo]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 18:56



Ne e "Absoliutno" bezvreden. Pri po-golemi kolichestv natovarva babretsite (kakto i mesoto i proteina). Zashto mislish, che se vzima na tsikli?



Тема Re: Vi6 sega Em4o :)нови [re: Rexer]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 07:47



То по тази логика товари и черният дроб, ако искаш изобщо да не ги товариш тогава недей изобщо да ядеш, тренировката пък товари сърцето защото се повишава пулсът и мускулите внимаваи да не се секнеш или да получиш инфаркт. Вие да не сте в детската градина или да сте живели в инкубатор.Креатина не е задължително да се взема на цикли аз го вземам например когато имам пари..



Тема Re: Vi6 sega Em4o :)нови [re: Emo]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 17:26



E tva e edin vid Cikul be Umnik



Тема Re: 115?нови [re: lazo]  
АвторAthletics (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 22:28



abe 4eta tuka i vi se 4udq!!!vijdam ima mom4eta, koito razbiram mnogo ot sport i po-konkretno ot 6tangi ma toq Stone Cold e mnoo zle!!! pi4 ti znae6 li vaob6te ne6to za kreatina, toi se sydyrja organizma pod formata na Creatin Fosfat i kato pie6 monohidrata toi pak stava na fosfat!!!horata sa go izmislili za da te ulesnqvat!!!kreatina v organizma se nabavq s mesoto, i aide izq6 mi ti 2-3 kg tele6ka pyrjola da te vidq togava ili ti e po-lesno da rezne6 12-14 grama kreatin!!!4e tovari bybrecite tova e normalno, to si4ko tovari bybrecite ma nema ti stane ni6to ako go pie6 pravilno,horata sa go izmislili ina4e 6te6e da e zabranen!!!si4ko se pie pravilno i ne se prekalqva, a kato pompa6 toi ti dava sila,ka4va6 masa i kato go spre6 trqbva da prodalji6 da tenira a ne da legne6 i da mi pardi6 samo!!!6te ti spadnat postijeniqa s okolo 10-15% i 6te otslabne6 malko, no nqma da si sy6tiq kakto si bil predi da zapo4ne6 da pompa6!!!tva e li4no moe mnenie i az sym sportist i sym izpil desetki kilogrami kreatin i sym napylno dovolen,koito ne e dovolen ot nego da mi se zobi s bionabol ili ruskiq metan, nali iskate masa te vi masa ma po-dobro ot kreatina nqma!!!vie si re6avaite dali da se trovite sys zobove!!!

i iskam da go pitam toq Stone Cold, kato e tolkova otvoren da mi kaje kak moga da ka4a masa i sila bez kreatin i zob!!!aide de nali si mnogo qk, izdai tainata otvorenqko ili si se nazobil kato ku4e!!!



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Stone Cold]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 12:28



Prav si naistina.
Na vsichkoto otgore ebava bubrecite.
Kreatina e goliama glupost



Тема istinataнови [re: Stone Cold]  
Авторtemuchin (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 18:45



GLUTAMIN+PROTAIN+METANDROSTENOLON=mnogo sila i masa



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Eric]  
Авторstone cold (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 20:04



Виш са.Всички добавки са боклуци.Тва обаче можеш да го чуеш от мене щото не ми пука ,както им пука на инструкторите,които и лаина ше ти дадат само и само да земат некои лев.Към тях(добавките) се развива зависимост.Организма свиква лесно да усвоява изкуствената рафинирана и подобрена храна, и след тва като ги спреш ,му е адски трудно(да обработва истинска храна) поради което почват проблемите.Един от които е забавянето на метаболизма и от там качването на кила (некачествени).Също така ефекта постигнат с добавките,за разлика от нормалния начин е по краткотраен - като ги спреш се връщаш на старата форма от която си тръгнал - и то за нула време.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: stone cold]  
АвторEpиk (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 13:59



Аз не пия никакви добавки вече повече от година.Това не ми попречи да си кача силата на права лежанка с 20 кг.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Epиk]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 08:17



Интересно ми е само с храна докъде можеш да стигнеш, може би до мивката за да повръщаш, колко храна можеш да натъпчеш в корема си а?????
Плюс това храната също струва пари ако незнаете, а и има и доста буклуци в нея ти не може да ядеш само пилешки гърди няма начин да не ядеш и някои мазен салам.
Така че аз съм твърдо за добавките едно съотношение 70-30 в полза на храната е един идеален вариант просто когато един човек казва АЗ СЪМ 115 КИЛОГРАМА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА БЕЗ ДА ВЗЕМАМ НИКАКВИ ДОБАВКИ ИЛИ ЛЪЖЕ ИЛИ ПРОСТО Е СМАХНАТ ТИ ОТ КОИ СИ?????????



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Emo]  
Авторstone cold (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 10:13



виш са под 115 кг мускулна маса не разбираи Рони Колман - просто оформен и здрав,тва е.
Относно храненето ,никои не казва че требва да се тъпчеш и да повръщаш ? нещо не мога да те разбера,ти между другото си много прост човек.Казвам че е наи добре да тренираш и да ядеш нормална храна ,а не прах,щото рано или късно добавките ше ги спреш и тогава ше разбереш за кво съм говорил?А то между другото както казват хората "За откината глава лек нема",така че оправяи се.Аз споделям щото имам опит и то не 2-3 години както повечето тука,просто знам за кво става въпрос,ако искаш слушаи ако искаш недеи,твоя си работа.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: Epиk]  
Авторstone cold (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 09:47



Именно нали тва е целия смисъл на темата, че без добавки си става.



Тема Re: Za "CREATINE" - Sad But Trueнови [re: stone cold]  
АвторEpиk (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 13:55



С теб за добавките сме на едно мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.