Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 20.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема vitamin B12нови  
Авторgt (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 20:48



Не,че знам кой знае колко,но явно съм пропуснал нещо елементарно-абсулютно нищо не знам за вит.В12,освен,че се бие с инжекции в задника и е опасен.Наистина ли е такъв и с какво е вреден?А може ли да се пие?За какво помага и как точно се взема?Предварително благодаря!



Тема Re: vitamin B12нови [re: gt]  
АвторSkmto (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 20:53



awe ne che znam i az mnogo ama az znam che mai nema na tabletki i kato se bie neboli tolkova zashoto e techen raztvor i ne e chak tolkova vreden ama nai-dobre pitai doktora si kak da go zimash za da ne ti stane neshto.



Тема Re: vitamin B12нови [re: Skmto]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 22:07



az to4no tva se 4udih v4era i pitah v edin kanal v mIRc #bb-team e kanala; )
zna4i po princip sam po sebesi nqma golqma kiriq da go zima6 toz vitamin ina4e daje i v raztvorimite vitamini ot tez Supravit i t.n. det sa go ima b12 vytre moje da vidite na sydyrjanieto a principno tez det se bockat go izpolzvat kato raztvoritel za steroidite (tva e az do kolkot go razbrah)



Тема Re: vitamin B12нови [re: Zleto]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:41



Абе вие тъпи ли сте какви сте как може В12 един витамин да е вреден. Инжектира се защото не може да се усвоява добре по друг начин за да се усвоява добре се приема и фолиева киселина.
Друг е въпроса че само него да го вземаш няма особен ефект и се вчема заедно с други препарати.



Тема Re: vitamin B12нови [re: Eмo]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 07:41



Vitaminite v golemi kolichestva sa vredni, kakto vsiako neshto. Samo vitamin C moje da se vzima v po-goliama ot opredelenata doza, zashtoto se izpikava i taka ne se zadarja v organizma.



Тема Re: vitamin B12 [re: gt]  
АвторБ 12 (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 12:48



Да ти набият Б12 е все едно да ти вкарат цяла бутилка кока кола ...Ще ти пръсне задника. Като го вкарат почваш да тъпчеш като гъсеница. В това е ефекта.



Тема Re: vitamin B12нови [re: Б 12]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 12:56



Интересно мнение,само дето е глупост, Б12 се бие и на хора които имат анемия и служи за повишаване на апетита, нищо повече освен това тои е витамин които се натрупва в тялото затова естествено се взема на цикли какво толкова ви притеснява не мога да разбера, може би това че се приема мускулно това е така защото просто друг начин няма това не означава че е вреден.Честно казано човек който го е страх да взема Б12 просто не е културист а един лигльо.



Тема Re: vitamin B12нови [re: Emo]  
АвторБ12 (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 15:47



Това беше моето мнение тъпако :
Да ти набият Б12 е все едно да ти вкарат цяла бутилка кока кола ...Ще ти пръсне задника. Като го вкарат почваш да тъпчеш като гъсеница. В това е ефекта.

А това твоето:
Интересно мнение,само дето е глупост, Б12 се бие и на хора които имат анемия и служи за повишаване на апетита, нищо повече освен това тои е витамин които се натрупва в тялото затова естествено се взема на цикли какво толкова ви притеснява не мога да разбера, може би това че се приема мускулно това е така защото просто друг начин няма това не означава че е вреден.Честно казано човек който го е страх да взема Б12 просто не е културист а един лигльо.

Не се учудвам,че трябва да ти се обяснява , а и си представям какъв си културист, но сигурно си се класирал поне 10-ти някъде...
Аман от шампиони.



Тема Re: vitamin B12нови [re: Б12]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 16:14



Ти си бил много отворен бе аз ще ти я навра тази бутилка в задника и ще ти я изкарам през устата, като не разбираш нещо какво се обаждаш изобщо, тебе щом те е страх да вземаш Б12 ебахти културиста дето си сигурно ревеш когато видиш игла,тъпак аз когато съм си бил сам Б12 ти си бил хванат за полата на маика ти и пак съм си добре, много по добре от теб повярваи ми.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.