Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 11.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 02:56



Аз съм пробвала една друга руска програма - 10 дневна. Първия ден правиш 1 повт с мах тежест, почиваш 1 мин, пак 1 повт - така 10 пъти. Втория ден правиш 2 повт, почиваш 1 мин, пак 2 повт - така 9 пъти Третия ден - 3 повт по 8 пъти и така до десети ден - 1 серия с 10 повт. Но я правих още като начинаеща с лицеви опори и кофички. Не съм я пробвала с тежести. Иначе това ми е втората контузия, заради която спирам с фитнеса, и завръщането е много гадно, защото трябва да почваш почти отначало. Сега вече загрявам поне по 20 мин.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 07:48



Ha, obratna linearna periodizatsia. Tazi programa sas sashtata tejest li ia pravish prez tsialoto vreme (primerno pochvash sas 100 i svarshvash sas 100 za 10) ili s razlichni protsenti? To edinitsata mniama da e absoliuten maks, no tova bi bilo strahotno za usvoiavaneto na opredelena tejest. Kolko chesto se kliaka?
Kakva ti e kontuziata? Na men ramoto mi e problemno.



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 10:47



Правила съм я като начинаеща, когато неможех да направя и 1 лицева опора. И вместо с тежести правих програмата с лицеви. И за след 10 дена успях да направя серията с 10 опори. Бих я направила и с тежести, но ще ми трябва партньор, които си намам. Обикновенно тренирам сама. Иначе тежеста сигурно трябва да е 95% от мах, защото почивката е малка - само минута, тежеста през цялото време е една и съща. Изпълнява се десет поредни дни, но предполагам, че могат да се включат няколко почивки от по 1 ден.
Контузията ми е много смешна - в залата чистачката се сети да мие пода по никое време на обяд и като правих мъртва тяга се хлъзнах и щангата ми падна върху коляното. Хирурга каза, че имам скъсана ( забравих как се казва).
И мен ме наболява едното рамо понякога, гледам да не го пренатоварвам.



Тема Re: Има mnoo qasnoнови [re: AriesV]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 20:30



Az pone za 11 godini ne sum vidqal zena da diga za masa - osven tiqa tka4alki9ne moga da gi nareka zeni0kultoristkite



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 01:01



I kakvo, operiraha li te? Mnogo gadno taka, az bez klek i tiaga ne znzam kak bih jivial :)



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 02:39



Не, само някакви мехлеми. Аз в началото не исках да спирам с тренировките, но ми казаха да оставя крака да се възстанови, иначе може после изобщо да не мога да тренирам. Гадно е защото имаш много излишна енергия, която няма къде да изразходиш и направо полудяваш. След 3 месеца пък си супер отпуснат и ти трябват пак толкова време да влезнеш в ритъм.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 10:15



Na men ako takova neshto mi se slucheshe, sigurno shtiah samo gorno tialo da treniram. Dokolkoto razbiram, sega si dobre i mojesh da trenirash.



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 01:04



Да, сега почвам. Може горна част на тялото, но изолиращи движения, машини. Напълно изолираш коляното.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 16:36



Oooo, uspeh!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.