Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 12.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 22:49



Dobre, kato znaesh tolkova, zashto iskash savet?



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 01:17



Какъв съвет искам? Старая се да помогна на момичето, виждам че е начинаеща.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 06:06



Oh, viarno, sorry.



Тема Re: алооооооооонови [re: bluefan]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано17.02.05 06:12



Знам, че тази НЕ Е твоя и няма как да бъде,
но щом си решил да ми предложиш други - давай!
Аз се рових из сайта(сигурно и той е твой, хе-хе), но не намерих готини снимки.
Дай да видим ти какви искаш и ще ти обадя нещо после!



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 10:15



Има много момичета, които се чудят после как да намалят мускулите по краката си, след като са слушали инструктура в залата. При жените краката се развиват по-бързо в сравнение с др. групи и ако тренират "мъжки" тип тренировка - с 5-12 повт, резултата няма да им хареса. Затова препоръчвам 30 за краката и евентуално пресата, при останалите групи няма разлика - тренират се както при мъжете.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 04:03



a zashto ne s edinitsi krakata? Zavisi za kakvo iskash da gi trenirash. A, i ako vidish, che krakata mza pochvat mda se oformiat gadno, mojesh da spresh da gi trenirash ili da promenish nachina na trenirovki. Taka che ne mi kazvai, che se razvivali po-barzo. Ti si jena, viarvam, che e taka, no ako stane po-barzo razvitie, vinagi mojesh da spresh. A i ne viarvam vsichki jeni da gi razvivat barzo...a i men jeni s razviti kraka me kefiat... :)



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 02:53



Е, като понатрупаш опит почваш да променяш тренировките според нуждите и знаеш кое и как да промениш. Само че момичето е начинаещо и всичко му е мъгла. А колкото до краката - в моя квартал има бая състезатели ( от различни спортове ) и си обменяме разни тренировки. Най-гадната, която съм правила беше изкачване на стълби - 10 етажа, подскачаики, първо с ляв, после с десен крак. Просто убийствено, особенно за белите дробове.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 08:56



Tova sas sigurnost e ubiistveno. Az pak predi godina napravih edna ruska programa za klek - 4 pati v sedmitsata, prosto ti razkazva igrata ot vsiakade. Mislia da ia zavartia dogodina pak, cheoshte se vazstanoviavam :)



Тема Re: Има ли разликанови [re: Rexer]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 22:59



Щом ще я повтаряш сигурно е дала ефект. Само за клек ли е или може и с др. упражнение? Трябваше да спра с тренировките за 3 месеца и сега търся програма за по-бързо завръщане.



Тема Re: Има ли разликанови [re: kito]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 18:54



Niakoi sa ia probvali i za lejanka, no e mnogo tejka i moje da ti skape ramenete. Ne bih ia preporachal i ako si spirala s trenirovkite. Probvai neshto kato 5X10 kato postepeno uvelichavash tejestta. Zapochni normalno, bez da se izsilvash i postepenno uvelichavai. Za 1 mesets si vav forma i prodaljavash da si trenirash kakto triabva.
A inache uskata programa (na Smolov) varvi taka:
Sedmitsa 1 den 1 4 serrii po 9 povtorenia na 70% ot maksa s edno povtorenie
den 2 5 serii po 7 sas 75%
den 3 7 serii po 5 sas 80%
den 4 10 serii po 3 sas 85%
Sedmitsa 2 : sashtata kato 1 , no dobaviash 10 kg kam tejestta vseki den
?Sedmits 3: sashtata kato 2 , no oshte 5 kilograma.

Programata ima oshte edna faza, no men taia me sasipa, no sas mnogo dobar rezultat - 20 kg kam kleka za 1 mesets.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.