Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 21.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лост за набирания в домашни условия  
Автор Yosser Hughes (непознат )
Публикувано17.01.05 17:15



Някой има ли скица или поне да ми обясни как може да се направи лост за набирания, закрепващ се на стена (не на таван или каса на врата, защото жилището не позволява)



Тема Re: Лост за набирания в домашни условиянови [re: Yosser Hughes]  
Автор Matisse ()
Публикувано18.01.05 09:07



Аз се интересувам и за касата на вратата или за тавана. По принцип продават ли се такива лостове?



Тема Re: Лост за набирания в домашни условиянови [re: Matisse]  
АвторNoodle (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 00:03



Mi vzima6 dve durveni trup4eta s razmer 10x10x2-3cm(primerno) i izrqzva6 ulei po sredata im. Zakrepva6 gi primerno na stenite v koridora i prosto si slaga6 lossta kato 6te se nabira6. Moq lost vku6ti e taka i si e ekstra.
Pozdravi.



Тема Re: Лост за набирания в домашни условиянови [re: Yosser Hughes]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано09.02.05 23:46



Аз имам в ъгъла между две от стените.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.