Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 17.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Protein, kreatinнови  
Авторucha se (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 13:47



Iskam da popitam za malko info otnosno proteina i kreatina. Iskam da znam dokolko sa bezvredni. Za proteina znam che e absulutno bezvreden, no tuk tame se poiaviava niakoi poznat da mi kaje che vsashtnost se natrupval niakade v tialoto t.e che po dobre da ne se pie. A za kreatina sashto sam chel che e bezvreden, no ima pak hora koito mi kazvat che toi pyk bil vreden za razlika ot proteina toest kreatina uvrejdal sarceto. Po informaciata koiato sam chel za kreatina znam che ima problem samo ako se vzimat prekaleno golemi kolichestva. Ta shte sam vi mnogo blagodaren ako mi dadete niakakav po tochen otgovor. I sashto taka osthe edin vapros. Goliama li e razlikata v kachestvoto na proteina i kreatina mejdu Nutrim i Musashi(bulgarski i chuzdestranni produkti).



Тема Re: Protein, kreatinнови [re: ucha se]  
Авторsashtia (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 13:50



Sashto taka ako moje da kajete i neshto za glutamina. Za nego sashto pishe che e bezvreden. Taka li e i kolko bezvreden? Kolko struva?
Blagodaria predvaritelno.



Тема Нищо не е безвредно...нови [re: ucha se]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано06.01.05 18:14



Ама споко, няма да умреш от протеина. А за креатина има данни че причинява рак на червата, но още не се знае защото е сравнително нов продукт - след 10 години ще се знае повече
А на тоя твоя познат май му се е натрупал протеина в мозъка
Ми разликата между Нутрим и Мусаши не е голяма, защото Нутрим е най-хубавият български портеин, а Мусаши е нискокачествен "австралииски" боклук, само че на доста по-висока цена. Ако имаш пари си взимай американски - Юниверсал или Оптимум, но не и Мусаши.



Тема Re: Protein, kreatinнови [re: ucha se]  
Авторtoti (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 15:09



боже всевъзможни глупости 4увам всеки ден.кажи на твоя приятел 4е протеина му се задържа в мозъка и 4е е по вреден от храната която приема всеки ден и от водата която пие.нямя нищо вярно !а колкото до протеина и креатина?за кретина не съм съгласен да се приема понеже има действието горе долу на бионабола-а именно задържане на вода в организма,оттам си направи извода,дали е по добре протеин и аминокиселини 2121+протеин+телешко месо или протеин-креатин?във креатина има една съставка която го прави толкова ценен - тя е извле4ена именно от телешкото месо и по хими4ен път е направен и креатина!



Тема Re: Нищо не е безвредно...нови [re: lazo]  
Авторtoti (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 15:14



абе защо бъркате 4овека.MLO e istinata
ostanaloto e protein +soq+сухо мляко+нишесте.А от българсkите наи-добър е на "Biogame"



Тема КРЕТЕНИН [re: toti]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано09.01.05 17:59



във креатина има една съставка която го прави толкова ценен - тя е извле4ена именно от телешкото месо и по хими4ен път е направен и креатина!
Има да, и тази съставка се нарича КРЕАТИН
Малееее ти си №4 в ТОП 5 на най-тъпите хора които са писали в този форум, с тенденция за №3



Тема Re: КРЕТЕНИНнови [re: lazo]  
Авторsashtia (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 09:37



tnx за мненията. Явно ще пропусна креатина. Ще си взема само протеин на Нутрим Про Голд 90.



Тема Re: КРЕТЕНИНнови [re: sashtia]  
Автор zdravijat (непознат )
Публикувано13.01.05 12:53



slu6ay sega:kreatina e nay populjarnata dobavka v sporta.osven 4e dava mnogo sila,toynamaljava LO6IJAT XOLESTEROL I TRIGLICERIDITE V KRAVTA.Toy e nay dobrata alternativa na anabolnite steroidi.I E BEZVREDEN.I vse pak ako si izbral kulturizma trjabva da znae6 4e trjabva i malko dupe za taja rabota.taka 4emoje da vzeme6 KREATIN+GLUTAMIN+DEKSTROZA



Тема Re: КРЕТЕНИНнови [re: zdravijat]  
Авторbizoncheto (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 01:46



boje vie ste iako amatiori,super tapotii se pitat tuka postoianno,i vse se namira nekoi koito se chustva profesionalist!!!iavno na niakoi hora samo tema im zadai i glei kvo stava...:)
na tupana deto e napisal che kreatina e sravnitelno nov produkt,samo she mu kaja che kreatin se polzva ot elitni sportisti veche kam ima nema 15 godini,za tva vreme tolko izledvania e vidial che ne e istina,i ABSOLIUTNO BEZVREDEN I NE PRICHINIAVA NIKAKAF RAK NA CHERVATA OLIGOFRENI....A I OSHTE NESHTO,ZADARJANETO NA VODA STAVA VSLEDSTVIE NA PREKALENATA MU UPOTREBA V GOLEMI KOLICHESTVA,SHTOTO NIAKOI DEBILI KATO VIDAT CHE NESHTO RABOTI I RESHAVAT CHE NA DRUGIA DEN TRIABVA DA VZEME DVOINA DOZA...I NIAMAT NIKAF USET ZA SPIRANE(KREATINA SE PIE IZVESTNO VREME I SLED TOVA SE SPIRA TAI KATO SE PRENATRUPVA,A OTTAM SE NATOVARVAT BABRECITE).....TVA E EDINSTVENOTO PO KOETO SI PRILICHAT S BIANABOLA,V SMISAL CHE TI MU KAZVASH VZEMAI PO 25-30MG. BIANABOL,I OLIGOFRENA KATO VIDI CHE NA VTORATA SEDMICA VZEMA DA KACHVA REZKO I RESHAVA OT DNES NATAM DA VZEMA PO 50 MG. I TAKA NATATAK.....DAJE ZNAM ZA HORA KOITO ZOBAT PO 150-200 MG.



Тема Re: КРЕТЕНИНнови [re: bizoncheto]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано02.02.05 16:50



Абе бизон малоумен много добре знам, че креатина е от 15 години. И това е "нов" препарат сравнение с доста други, и определено не се знае още какво причинява и какво не причинява въпреки че "tolko izledvania e vidial che ne e istina"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.