Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 23.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема podarjane  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 00:27



postignala sam dosta dobar rezultat-imam plo4ki,ra4ete sa mi relefni stegnata sam.kak ot sega na tak da prodaljavam s trenirovkat t.e.serii i povtorenia.



Тема Re: podarjaneнови [re: nina]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 20:05



Mi zashto ne prodaljish s tova, koeto e imalo rezultat? Zashto triabva da promeniash kakvoto i da bilo?



Тема Re: podarjaneнови [re: Rexer]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 22:27



ami poprin4ip ,za da e po efektivan trenirovkata se smenit uprajneia serii,tejesti i t.n.za tova pitam pak i az ne sam maj da treniram postoino za masa a iskam da se zastoporia na tozi rezultat



Тема Re: podarjaneнови [re: nina]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 09:14



E, ti kolko oshte masa isksh da kachvash. To da ne stava tolkova lesno. To majete trudno kachvat, ta jenite. Sмени малко упражнениата, но не го мисли много. Особено като искаш да поддаржаш. Нали знаеш. че ако si karash po sashtia nachin, niama da ima napredak.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.