Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 13.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Зала в Люлиннови  
АвторDANKO (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 08:58



Знаете ли къде има евтина (2-3 лева )зала в Люлин около Кооперативния пазар? Спешно!



Тема Re: Зала в Люлин [re: DANKO]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 09:33



Toва ще е интересно и за мен. Това за едно посещение ли, бре? Ега ти евтиното,майн френд!



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: A4o]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 09:59



До кооперативния пазар не знам да има, но малко по - надолу (срещу пощата) във втори има - фитнес Арес - 2,5 лв. И в китайския ресторант до пощата и там има - Херкулес се казва и е малко в мазето се пада - 2 лв (поне преди няколко месеца беше толкова, като ходих последно). Близо са до кооперативния, но не са съвсем до него :)



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: П K]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 17:00



Ей, верно,бе! И там до спирката на метрото има,нали? Или тя беше Арес?



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: A4o]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 21:10



ima li pateka za ti4ane



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: misho]  
АвторMisHkiN (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 23:35



Да цените са такива в Херкулеса карта за 16 тренировки е 23 лева а в Ареса 30 лв.В Ареса има много уреди и е по подходящ за фитнес.На втори етаж има пътечки,колела,круша и други.Там тренират Жоро и Ачо от клировете на Азис.



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: A4o]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 00:54



Абе да, спирката на метрото е наблизо, ама не е до нея. Не знам дали до метрото няма друга. Освен ако нямаш предвид голямия спортен център с плувния басейн и пицарията (Сиконко), той е точно на спирката на метрото, срещу Била. Там не съм ходил, ама май е повече от 2 - 3 лева тренировката



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: П K]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 08:16



Всъщност тая зала е по-близо до спирката на трамвая, която е по посока към кооперативния,поне отвън е хъп наточена.Аз не съм влизал в нея /защото минавам край нея два пъти годишно/.



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: A4o]  
Авторdumbela (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 15:01



Залата в Сиконко е много скъпа.5 лв еднократна тренировка.Там ходат само дупета,гейове и дебели жени с много пари.не ти препоръчвам



Тема Re: Зала в Люлиннови [re: dumbela]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 15:32



...
Трябва да ги е е.ал луд!
Аз не шаря за спорт! Намирам си къде да тренирам все още .Че то за годишни тренировки си купуваш гладиатор?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.