Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 28.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема relef i masa  
Авторx_X_x (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 17:37



Бе знае ли някой от опит как е по добре следното ?
Зна4и лятото правих 1 диета здрава и се бях из4истил ма и отслабнах бая мусколно? сега правих 1 цикал с креатин и глутамин преди месец и сега сам пак малко мазен. Вапроса ми е дали да правя пак из4истване леко и после пак креатин и глутамин или да направя о6те едно цикал4е и после леко да свалям?



Тема Re: relef i masaнови [re: x_X_x]  
АвторGEORGlO (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 10:47



намали въглехидратите и продължи с креатин и глутамин. яж обаче до 18.00 часа и след 3 часа вземи една голяма доза глутамин.

сутрин бягай на гладно с 1 чаша горещ чай на малки глътки през равни интервали. общо бягай 20 минути с интервални спринтове.

ако тренираш късно зареди след тренировка с креатин малко въглехидрати и суроватъчен протеин. след 2 часа една доза глутамин.

преди тренировка вземи витамин ц поне 600мг.

по принцип е добре да увеличиш мазнините и да съкратиш въглехидратите до 100гр/ден. протеина висок поне 2,0г./1кг.



Тема Re: relef i masaнови [re: GEORGlO]  
Авторx_X_x (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 22:45



A Кленбутереола каде да го вклю4а :) имам няколко котийки . не искам токожа много да орелефявам колкото да ка4а без да дебелея пове4е.



Тема Re: relef i masaнови [re: x_X_x]  
АвторGEORGlO (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 07:51



клена го вземай три пъти на ден по 1 табл. - първа седмица , втора седмица 3х2 и така до 4 седмици максимум.



Тема Re: relef i masaнови [re: GEORGlO]  
Авторx_X_x (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 22:33



a moje li da se o4akva poka4wane i ednovremenno poiz4istwane ili pone ka4wane bez omaznqvane powe4e? (s kreatin i glutamine)



Тема Re: relef i masaнови [re: GEORGlO]  
АвторThe_Doc. (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 13:17



Колега не ми се иска да ти противореча, но след втората седмица бета рецепторите се насищат, стават нечувствителни и клена ще действа все по-слабо и по-слабо. Аз бих вземал 2 седмици, после почивка една седмица и пак 2 седмици.



Тема Re: relef i masaнови [re: x_X_x]  
АвторThe_Doc (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 13:20



Аз с голямо удоволствие бих се запознал с толкова генетично надарен индивид, който е в състояние едновременно да качва и да изчиства само с помоща на кретин и глутамин!

До момента не съм срещал такова животно и бих казал че няма, но ... знае ли човек? :)



Тема Re: relef i masaнови [re: The_Doc.]  
АвторGEORGlO (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 11:59



правилно. обаче пича иска бързо да орелефява и да се издуе ако може. след 14 тия ден клена няма повече анаболен ефект а по скоро подтиска кортизола. ако се цели дълъг анаболен ефект се минава или на твойта схема или на два със + два без след 12 тия ден.

креатина ще подейства реално след втората седмица. така че ако взема едновременно ще се възползва и от ефекта на двата препарата едновременно. според мен обаче ефекта ще е минимален. друго си е бианабол или ретаболил комбиниран с креатин и л глутамин. тогава ще се издуе като плондер и ако е на стриктна диета ще се изчисти дори.ОБАЧЕ- риска си е риск. наскоро разбрах че флекс уилър си прецакал бъбреците от стероиди.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.