Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови  
АвторCвpъxнoвa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 11:01



Сори че темата не е много за клуба, ама съм в голяма нужда да получа инфо

Благодаря.



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: Cвpъxнoвa]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 13:25



А на "обикновенните" фитнес зали какво им е, да не би да не стават за "пълни хора (жени)"?



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: П K]  
АвторCвpъxнoвa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 22:43



Не бе човек, нищо им няма на 'обикновените' зали, просто съм чувала че има такива за пълнички. Някои хора се притесняват от килограмите си и вида си и се комплексират. Не казвам, че е правилно, ама що да не се чувстват по-комфортно, ако може. Зная, че звучи тъпо, ама приятелка ме помоли да поразпитам. Аз иначе не обичам фитнес в зала, предпочитам плуването и тичането в парка...



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: Cвpъxнoвa]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 08:22



Ми то и обикновените зали трудно печелят, кой ще отвори зала за пълнички...
Още повече като се има в предвид вроденото нежелание на пълничките да си вадят душата из разни зали. Толкова като не е за пред хора-як туризъм, ходене по 4-5 часа му е майката ,докато влезе в някакви норми .



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: A4o]  
АвторCвpъxнoвa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 17:51



Прав си. Просто иде зима и мойте хора си търсят да спортуват без да се комплексират на топличко...



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)? [re: Cвpъxнoвa]  
Авторzver (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 20:25



Не съм чувал някъде по света да има специализиран фитнес за пълни. Аз съм мъж и по генетична даденост съм изключително слаб, та като почнах да тренирам първите 5 пъти ме беше много срам, тъй като вдигах някви смешни тежести. Ама после минава, и разбираш че всеки гледа себе си и се концентрира в собствената си тренировка, в края на краищата фитнес залата не е дискотека.
Твойте хора да си ходят на "обикновен" фитнес, това което е силно препоръчително обаче е да си вземат инструктор за първите няколко тренировки.



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: zver]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 23:40



За съжаление не си спомням всичко,отделно беше отдавна-преди 2-3 години,та може и да я няма вече-мисля,че улицата е "6ти Септември",зад сградата на БДЖ,или по-точно срещу "Дон Домат",ама по към графа,абе по рекламите ще се ориентираш,повтарям,ако още я има залата.Там след предварително записан час я наемаш индивидуално,просто е малка зала,и е такава политиката им-за 1 човек.Иначе по цял свят има такива сингъл зали.Успех!



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: yoyo]  
АвторCвpъxнoвa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 10:02



Ще проверя. Благодаря ти.



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: Cвpъxнoвa]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 04:35



Сетих се и нещо друго-много съм виждал и рекламата на фитнес клуб"Гея" само за жени в поликлиниката в Студентски град/срещу УНСС/Я-то в името на клуба не е за определителен член,а като цяло е име на...,абе знаете,древногръцка богиня.Успех!



Тема Re: Къде има фитнес за пълни хора (жени)?нови [re: yoyo]  
АвторCвpъxнoвa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.04 22:16



Знаех си, че ще ми помогнете тук!

Благодаря




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.