Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 26.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Please, daite mi suvet za GURDITE!нови  
Авторmuj (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 20:18



iskam da si oformq gotino gurdite, nai ve4e otstrani, predi vreme mi bqha kazali, 4e stavalo s flais, oba4e kato go pravq, vse imam use6taneto, 4e natovarvam osnovno ramene, dori bicepsi i tricepsi, a ne tolkova gyrdite, kvo da pravq, za da tovarq qko to4no tqh i to4no tam, otstrani /imam malko slaninki tam ot maluk o6te i iskam da gi eliminiram, ina4e nqmam problemi s kg/

Please, daite mi efektiven suvet!



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: muj]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 14:28



Сланинките не се махат с упражнения. А и формата на мускулите не може да се променя, само обема им.



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: П K]  
Авторmuj (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 21:08



svalqt se, 6toto se gorqt kalorii nai malkoto... no az pitam kak da oformq konkretna grupa muskuli /osven tova 6tom ima ponqtie OFORMQM MUSKUL, zna4i se promenq i formata, ne samo obema/



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: muj]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 09:57



Калории се горят, ама от цялото тяло, а не само от даден мускул. А формата на мускулите зависи от мястото им на захващане към сухожилията, и тази форма е зададена по рождение. Понятието оформени мускули не значи, че можеш да променяш формата им. Може да променяш цялостния вид на тялото чрез развитие на отделно групи, но формата на един мускул не можеш да промениш. Големият гръден мускул е един и се съкращава целия при упражненията, като при различните упражнения може да се задействат различно количество мускулни влакна (в зависимост от тежеста), следователно не можеш с определени упражнения да развиеш само една част на мускула.



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: П K]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 02:20



Mujki, slushai PK, toi si znae rabotata.



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: Rexer]  
АвторNoodle (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 12:37



Да верно слушай П К



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: muj]  
Авторchacho (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 12:45



ooo dosta truno se oformqt gardite otstrani,ili v sredata...da po princip flaisa e ok,no go pravi kakto trqbva.6tom use6ta6 naprejenie v racete zna4i ti kuca tehnikata(osven ako nqmah nqkakva travma i v tova da e problema).namali tejestite,pravi dvijenieto absolutno 4isto.



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE! [re: П K]  
АвторMишo (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 17:45



Сигурен ли си, че е така както казваш. Няма ли упражнения, с които се натоварват само влакната в горната част на мускула? Аз мисля, че някъде съм чел такова нещо и то не ми се връзва, с това което казваш.



Тема Re: Please, daite mi suvet za GURDITE!нови [re: Mишo]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 19:03



Gardite imat 2 muskula- pectoralis major, koito e tova, koeto narichame gardi obiknoveno, i pectoralis minor, koito e muskukl v gonata, vatreshna chast. S smiana na naklona na lejankata mojesh da se opitash da natovarish "gornata garda" ili pectoralis minor, no niama kak da natovarish edna ili druga CHAST na pectorlis major. Vsichko e genetika, mojesh samo da kontrolirash rasteja na muskula, no ne i formata. A kogato se govori za oformeni muskuli, se ima predvid, che se vijdat, niama sloi mazninki, koito da gi skriva, i sa dostatachno golemi, za da praviat vpechatlenie.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.