Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 28.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Samo za treniori ili mnogo razbirashti !  
АвторRichie (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 14:45



Zdraveite,az sam fen na proporciite,ne na obema [vapreki che vseki santimetar poveche e dobre doshal :)) ] . Znachi dosta znam za trenirovkite - kachval sam chista masa, svalial sam i mnogo maznini bez da goria muskul,no na edno neshto ne moga da si otgovoria. Znaete li niakakvi tradicionni (a moje i ne tradicionni) metodi za povishavane na rysta na choveka? Ne che sam mnogo nisak (170sm) , no iavno imam neshto predvid :) .Nadiavam se niakoi da mi pishe neshto po vaprosa!



Тема Re: Samo za treniori ili mnogo razbirashti !нови [re: Richie]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано07.08.04 15:30



отличен ти е ръста
не се занимавай с глупусти
важното е да си як


My name is KRIKA


Тема Re: Samo za treniori ili mnogo razbirashti !нови [re: bluefan]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 19:59



Абе ни6то не може да ти помогне. Па са радваи 6тото колкото си по-висок толкова по пове4е маса требе за да изглежда6 добре. Тия по 170 със 38-39 ръка изгеждат супер оформени а тия като мен с близо 190 им требе поне 42 за да изглеждат добре според мен де. Аз ся сам с близо 45 санит и 4ак сега сам доволек какизглеждам.........
ПА и отмен да знае6 не ръста е толкова важен нито размера на ръката например а другия така 4е караи и не се оплакваи освен ако и там неси толкова къс..........



Тема Re: Samo za treniori ili mnogo razbirashti !нови [re: x3m]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 02:47



А който е 169 см и има 43 ръка (като мене) трябва да е супер оформен, така ли? Ей, а аз бях започнал да се притеснявам, че нещо не ми вървят тренировките, а то се оказа, че съм си много добре и повече няма накъде
Ръста е преди всичко генетика, и досега не съм чувал за действащи и ефективни методи за увеличаването му. Не и с помоща на тренировки



Тема Re: Vikat mi Trenioraнови [re: AC]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 11:15



Пич, съвсем сериозно - гледал съм по телевизията как се прави операция (май беше в щатите) - режат костта под коляното и я удължават с протеза. По този начин могат да се качат то 8 - 10 сантиметра. По принцип се практикува при сериозни малформации, освен това е много болезнено и дълго възстановяването, не на последно място и струва сигурно към петдесет - сто бона в зелено...но щом човек е навит, няма пречки, нали?



Тема P.S.нови [re: Yosser Hughes]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 11:17



тъй и тъй ще те режат, може да се поинтересуваш от присаждане на мускули



Тема Re: P.S.нови [re: Yosser Hughes]  
АвторЛecнo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 21:55



Има методи спортовете като баскетбол и волеибол ще помогнат,отиди на кинезиотерапевт за да видиш дали нямаш гръбначно изкривяване(много от нас имат) и то да забавя ръста.То си е до генетика,но има начини............има много инфо но мене ме мързи искрено да пиша,потърси ще намериш доста информация.Махни цигарите и спи повече от 8 часа!



Тема Re: P.S.нови [re: Лecнo]  
АвторRichie (Нерегистриран)
Публикувано14.08.04 23:58



Lesno, tova imam predvid. Niakakvi specialni raztiagania? Ili pak viseneto na lost pomaga li?



Тема Re: P.S.нови [re: Richie]  
АвторЛecнo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 18:05



Ко да ми висиш като маимуна!?Пък и така ще ти порастнат много ръцете.....по скоро да се набираш да.
Наи добре спортуваи баскетбол,волеибол плуване.........или пък скачаи във вас като баскетболист все едно имаш топка......а и некъде там има кош и ти постоянно стреляш....между другото ко пък толкоз пробваи,гледаи да скачаш високо и да полагаш всички усилия за да се разтегнеш максимално нагоре,гледаи да не разтягаш само врат щото само тои ще порастне.
Пробваи при кинезитерапевт да видим какво ще ти каже.



Тема Re: P.S.нови [re: Лecнo]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 10:51



Абе момчета, още ли не сте разбрали че от баскетбол не се расте - просто баскетболистите ги избират сред високите младежи... (спомням си че едно време пък ми надуваха главата че от спортна гимнастика се ставало нисък, щото видиш ли колко са ниски и набити гимнастиците, просто хората бъркат причина и следствие)...колкото и да висите, да скачате, ако щете с макари да се разпъвате - ще станете толкова високи, колкото мама и татко са ви отредили когато са ви правили. Костите да не са ви мускули, че да ги помпате и удължавате. Единствения вариант (освен оперативна намеса) е хормонално лечение, но там рискуваш да заприличаш на маймуна, щото не се знае къде ще те удари растежа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.