Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 22.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Clenbuterol - как ?нови  
АвторKestrel (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 23:32



Решил съм да пробвам клена най-накрая. Има ли някой тук който да го е правил на практика ? Как се взима (по възможност с минимум отрицателни ефекти) и как се тренира (тежко - леко, повторения и т.н.) ? Знам че има много статии по въпроса. Повечето са противоречиви. Искам да се изкаже някой който го е пробвал на практика



Тема eto takaнови [re: Kestrel]  
АвторBE4O (Нерегистриран)
Публикувано13.06.04 16:31



Ami primerno zapo4va6 sistemata taka:
1: Vzima6 po 2 hap4eta sytrin nagladno i po 2 predi trenirovka(moje i edno na obed zavisi kak se 4yvstva6)
2: Na vseki 10 dni yveli4ava6 dozata sutrinta s polovin hap4e, no samo na sytre6nata doza za6toto ako yveli4ava6 na obed moje da ima6 problemi sus sunq.
3: Sled 40 dni spira6 i to rqzko bez da pravi6 piramida.
4: Mnogo vajno e da si sledi6 temperaturata ne e hubavo da minava 38!!!
5: trenirovkata e silova, no vnimavai za surceto i vzimai aspirin toi pomaga6e za ne6to na surceto, no ne se se6tam kakvo be6e. Ako pie6 kafe produljavai da si pie6 problem nqma daje e dobre poneje kafeto stimylira.
Tova znam ot hora koito sa go polzvali, no pod4ertavam az ne sum go polzval imah namerenie, no ne sum go vzimal.



Тема Re: eto takaнови [re: BE4O]  
АвторJames (Нерегистриран)
Публикувано13.06.04 18:11



А откъде намирате Кленбутерол?



Тема Re: eto takaнови [re: James]  
АвторBE4O (Нерегистриран)
Публикувано13.06.04 22:56



Az imam poznat vuv sklad za lekarstva i otam namiram vsi4ko hem evtino hem bez recepta.Ina4e moje da potursi6 v aptekite, no ne ti garantiram 4e 6te yspee6 da si nameri6



Тема Re: eto takaнови [re: BE4O]  
АвторMisHkiN (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 12:26



Кленбутерол има по аптеките за 2.50 лв опаковката



Тема Че къде...нови [re: James]  
АвторJames (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 19:07



Че къде го намирате тоя Кленбутерол в София? Навсякъде ми казват, че няма!!!



Тема Re: Clenbuterol - как ?нови [re: Kestrel]  
АвторKestrel (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 23:47



Pochvam Clena ot utre !!! Shte dokladvam ...



Тема Re: Clenbuterol - как ? [re: Kestrel]  
АвторKestrel (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 00:09



Dneska parvi den - pochvam s edno xapche 0.02. Sled parvia chas leko treperia no obshto vzeto nishto osobeno. Imam mn energia i ne mi se spi (karam cial den bez kafe). Trenirovka sled rabota - principno chuvstvam se po-energichen. Postijeniata vav vsichki serii sa na max-a. Temperatura 36,8.



Тема Re: Clenbuterol - как ? [re: Kestrel]  
АвторKestrel (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 19:58



Vtori den - dve tabletki. Chuvstvam se ok. Temperatura 37.4 Smiatam da zadarja na 2, zashtoto ne iskam poveche da vdigam. Ako pochna da svaliam temperaturata moje da dobavia oshte polovin ili edna. Protivno na ochakvaniata mi ne se chuvstvam bolen ili otpadnal pri tazi temperatura.



Тема Re: Clenbuterol - как ? [re: Kestrel]  
АвторKestrel (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 16:12



Den 4 - 3 tabletki (60 mcg). Osnovniat stranichen effect e trepereneto, koeto e pochti neulovimo za okoto (primerno vijda se samo kato darjish lajica s neshto), no te pravi mnogo nepohvaten (izpuskash razni raboti). Drug stranichen effect e obshto nervnost. Tova koeto e po-nepriatno e che temperaturata mi e pod 37,0 gradusa, koeto znachi che ne goria dostatachno maznini. Shte probvam da vdigna oshte dozata, no veroiatno stranichnite effecti shte se zasiliat. Ot druga strana tvardiat che stranichnite effecti triabva da otshumiat do 8mia den.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.