Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 19.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vij i otgovori ako moje6  
Авторsony (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 10:18



napishete spored vas koq e nai silnata trenirovka za bitseps i tritseps???
uprujnenia povtorenia i serii.



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: sony]  
Автор BE4O (Калигула Бесния)
Публикувано12.07.04 16:15



hihihihi
Tva e mnogo otnositelno moi 4ovek no are az 6te ti kaja moqta sistema za GRUMVANE na rucete tq e slednata:
Pravqt se super serii biceps triceps
sguvane za biceps s prav lost i vednaga sled tva se pravqt butaniq na lejanka za triceps estesveno 3 serii 8-6povtoreniq i vsqka seriq po4ti do otkaz po4ivkata mejdy seriite ne nadvi6ava 2-3 min
sled tva ima6 malko po4ivka ot 4-5 min i zqapo4va6 na skotovoto za biceps i posle frensko za triceps pravilata sa su6tite kakto po gore
Pak 4-5 min po4ivka
P4va6 da pravi6 koncentrirani sguvaniq za biceps s dumpel i sled tva na skripec za triceps pak su6tite pravila
S tazi programka si ka4ih na rukata kum 5 santa predi da spre da deistva imai predvit ne bqh na zob samo s malko proteini i na vsqka trenirovka rukata ruste6e s po 0,5 sm
Ne znam dali otgovarq na yslovieto ti no az taz zima pak 6te q prilagam dosta sum dovolen



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: sony]  
Авторsony (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 17:16



mercy brato!!!!



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: AC]  
Автор BE4O (Калигула Бесния)
Публикувано13.07.04 14:05



Rukata be6e 33,5 stana 38,5 i ne6te6e da ruste pove4e i sled tva smenih sistemata i porasna o6te 2 i mi stana 40,5 no spadana s 0,5 sm sled kato po4nah da iz4isvam.



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: AC]  
Авторsony (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 23:52



i tezi razmeri za kolko vreme si gi napravil????????



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: BE4O]  
Авторsony (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 10:53



i pri mene e taka samo deto u4a vmesto da rabotq.ako mojesh mi napi6i programata ti i dali spazvash nqkakva dieta?a zimal li si himia zastoto mnogo si naprednal za 6 mesetsa?



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: sony]  
Автор BE4O (Калигула Бесния)
Публикувано14.07.04 15:47



Zna4i az sum y4enik, no rabotq lqtoto.
Po princip mart mesec spiram zala i sled tva avgyst po4vam taka oraganizma si otpo4iva
Zna4i programata e slednata:
Hodi se prez den na vsqka 10 sedmica ima6 4 dena po4ivka
1-va trenirovka pravq samo gurdi poneje sa mi po izostava6ti
2- ruce biceps triceps
3 grub s ramo-Gurba mi vurvi i ne go treniram mnogo ysileno za tva e s kombinaciq s ramo ako ne e pri teb taka pravi ramoto s krakata.
4 kraka- zaduljitelno klek i zadno bedro pri jelanie moje da vklu4i6 i o6te endo yprejnenie za bedra i nakraq prasec .
Korem moje6 da pravi6 kogato si iska6 predi trenirovka po dve serii samo eno yprajnenie no nai vajnoto e da gi redyva6 edinpad vdiga6 tqloto za gornata 4ast ot korema dryg put vdiga6 krakata za dolnata 4ast na korema povtoreniqta 20-25 za seriq
Serii povtoreniq i yprajneniq sam si opredelq6 v zavisimost kakvo iska6 da postigne6

Vuprosno qdeneto sum na mnenie 4e ako ne se hrani6 dobre pone 5 puti nqma smisul da trenira6 poneje nqma da ima6 zadovolqva6t rastej. Az samiqt sum stigal v trenirova4ni dni da qm po 7 puti na den v produljenie na 2 meseca. NE SE TUP4I V NE TRENIROVA4NIO DNI 5 QDENETA SA DOSTATU4NI. Dobre e da si vzeme6 edin protein s pove4e sudurjanie na proteini poneje ti 6te si nabavi6 neobhodimite vuglehidrati no moje da ima6 nedostik na belta4ini.
Tva e ob6to vzeto moje da promenq6 da si vurti6 yprajneniq kavito si iska6 ako ne6to ne ti haresva poneje tazi programa e specialno za mene
Vzimai vitamini viteral mnogo sum dovolen i sa na snosna cena ot 4-5 lv zavisi otkude 6te si gi kypi6
A kolkoto do vuprosa za himiqta ne ne sum vzimal i nqmam namerenie i tazi godina da vzimam



Тема Potvurzdavamнови [re: BE4O]  
АвторSGK (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 23:35



S takava trenirovka i az sum kachil dosta na rutzete, samo che skripetza go pravja v nachaloto, a zavurshvam s razguvane na dumbel zad vrata



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: BE4O]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 11:28



5 - 7 яденета на ден!?
Аз ако ядях толкова щях да съм 100 кг (при ръст 169) и да имам 50 см ръка!
Не се шегувам, в момента ям максимум 3 пъти на ден, а някой път пропускам средното ядене, и ям само на обед (сутрин нямам време пък и не съм гладен) и вечер към 12 часа (лягам си не по - рано от 1.30 - 2.00 часа). Сутрин ставам преди 8 часа, за да ходя на работа, и се прибирам не по - рано от 7 вечерта. Не приемам добавки (нямам излишни пари), химия също (за нея пък хептен нямам пари).
Специални тренировки за ръце не правя вече повече от 3 години. Тренирам почти редовно вече 1 г и 8 месеца след 2 годишно прекъсване. Ръката ми в момента е 42.5 см (студена) и 43.5 см след тренировка. Тежа 85 кг (мерих се миналата седмица)
Най - добрата тренировка за ръце, това са тежките упражнения за големите мускулни групи. Специални упражнения за бицепс и трицепс не правя, те се товарят достатъчно при останалите упражнения. Почти невъзможно е да се качат сантиметри само на ръцете, без да се качи общата мускулна маса, независимо какви упражнения се правят. Обратно, ако се качат няколко кг мускулна маса, ръцете ще порастнат, дори и да не сте направили нито едно сгъване за бицепс.

Ето пример от последната ми тренировка:
1. Лежанка (хоризонтална) - 5 х 5
2. Набирания с тесен подхват - тук правя една серия до отказ (получиха се 9 набирания, с тези кг, толкова), след което направих 10 серии по 3 набирания, през 40 - 60 секунди.
3. Клякане с шанга - 3 х 3 (тук малко обем, за да не качвам маса, а само сила, защото и без това са ми доста големи краката (70 см))
4. Раменни преси с един дъмбел, прав - ръцете се редуват - 3 х 5

Вече втори ден имам яка мускулна треска на гърба, бицепсите, раменете. Трицепсите вече ми се пооправиха, гърдите също. Следващата тренировка ще е най - вероятно чак в събота или неделя, и ще е подобна на тази, само че може да направя други упражнения. Връзва ми се една тренировка на всеки 4 - 5 дена.
Така че, не ги мислете толкова ръцете, качете няколко кг мускулна маса и ръцете сами ще порастнат



Тема Re: vij i otgovori ako moje6нови [re: П K]  
Авторsony (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 12:50



az imam masa brato 1.90 100kg grudna obikolko 122 talia 102 krak 69. trqbva mi relef v momenta bitsepsa mi 43 iskam pone 48 za tova pitam za iztresteli trenirovki.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.