Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 27.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема абе пичове,колко е максимума...  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 12:06



....който можеш да вдигнеш от лежанка ако не зобиш?имам пред вид някакъв коефициент спрямо собственото тегло разбира се.Аз спрях за 6 месеца и от 137,5 сега едвам бутам 100,и то вече имам към 10-12 тренировки.Кога ще се върна към старите резултати?



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: niakoi]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 00:15



Ами според мене няма максимум :). Но около два пъти теглото си почти всеки може да вдигне, без химия. В момента моят резултат също е 137,5 кг. а теглото ми е под 90 (не знам точно колко под, не съм се мерил от 6 - 8 месеца). Това прави приблизително 1,53 пъти теглото ми. Имам обаче доста излишни килограми, чистото ми тегло е под 80 кг, и смятам да стана толкова. Тогава съотношението ще е 1,72, но разбира се, смятам да увеличавам резултата, и до 1.5 - 2 години ще вдигам два пъти теглото си. Когато не си на химия, ти трябва повече време, като единствената граница в случая са генетичните заложби на човека.
Аз тренирам от година и осем месеца, след 2 годишно прекъсване! Преди това максимума ми беше 125, а като почнах отново, почнах с 80. 9 - 10 месеца отидоха за да си върна предишната сила (при това пак прекъсвах веднъж за 2 месеца), при тебе не би трябвало да са повече от 2 - 3 месеца.



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: П K]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 10:36



Абе да ти кажа правичката ,дори и когато съм бил в супер форма никога не мога да си представя даже че ще направя 160 кг лежанка при 80 кг маса(нямам мазнини).просто мисля че без химия това е малко над моите възможности,не че ми пука де,само информативно



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: няkoй]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 17:12



Дават максимумат около 150 кг. без химия. Оба4е зависи от много не6та и наи-ве4е генетиката.....................



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: x3m]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 19:32



Az sam saglasen s PK - okolo 2 pati lichnoto teglo, no ti triabva dosta trenirane, moje da otneme s godini. Sled 2-pati, stava opasno za muskulite i povecheto sastezateli slagat t.nar. bench -shirt, za da si povishat postijeniata s po-malko opasnost za razkasvania i pr.



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: x3m]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 09:23



Абе 150 при лично тегло 60 кг и 150 при лично тегло 100 кг са различни неща. Затова казах, че два пъти теглото ти е много добро постижение.



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: П K]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 13:20



Ti lud li si we. Kak shte vdignesh 2 puti sobstvenoto si teglo bez himiq. Tva i po filmite go nema



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: aaa]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 15:20



Това, че ти не можеш, не значи, че е невъзможно. Да, ще вдигна два пъти теглото си, още година - година и половина тренировки. Без химия. А повечето, дето тренират и с химия не могат да го направят, така че химията не е критерии в случая. Пък и аз казах, че това е много добро постижение (т.е. не всеки може), но напълно реално.



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: П K]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 16:45



Ще го вдигнеш,като цъфнат налъмите.Забрави за тая простотия.Виждал съм човек да къса гръден мускул при опит да вдигне 150 на чисто,той беше 82 кг. и успя да бутне 140, но следващата тежест ...



Тема Re: абе пичове,колко е максимума... [re: A4o]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 21:02



Kasaneto na muskuli stava po razlichni prichini, koito sa po-svarzani s formata na izpalnenie i polojenieto pri samoto vdigane. Pri zdravi i silni gardi, koito sa dobre trenirani i elastichni, niama da ima problemi. A i ako tolkova te e strah da vdigash tolkova, vzemi si endna bench-shirt i pochvai da trenirash tritseps.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.