Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 21.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема гърди  
АвторЦ. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:47



Дайте идеи как да напредна много с гърдите!Може да е невъзможно,но искам направо да ми се издуят до...Колко пъти в седмицата да ги тренирам?Горе-долу по колко упражнения и колко серии?За едно и също понякога мисля,че ми е малко,а друг път,дали не ги претренирам?Мерси!



Тема Re: гърди [re: Ц.]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 20:58



Az po printsip si padam poveche po triboia, no bih ti preporachal neshto takova:

naklonena lejanka s dambeli za gorna garda: 3 serii po 6-8 povtorenia
kofichki ( s tejest ako sa ti leki) 3 serii X 6-8
Niuakavo raztegatelno uprajnenia- flys ili neshto sas skripets, peck-deck, 2-3 po 8-10 povtorenia.
Gledai da ne stigash mnogo do otkaz, moje na poslednata seria, poslednoto povtorenie. Tova ne oznachava i da ti e leko, triabva da namerish optimalnata tejest.



Тема Re: гърди [re: Rexer]  
Автор Дюk (Damn I'm Good)
Публикувано02.06.04 23:53



Защо не е добре да се пражят разтегателни упражнение? Аз лично правя пуловер след тренировката за гърди. Почвам с хоризонтална лежанка 3х9.7.6 повторения, после наклонена 2х7,6 повторенив и обратен наклон 2х7,6 повторения, после правя 3х10 пуловер. Аз също имам проблем с гърдите. Какво бихте ми посъветвали да променя или системата ми е добра..?
Благодаря Ви предварително.



Тема Re: гърди [re: Дюk]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 19:15



Az ne kazah "nikakvo" raztegatelno, a "niakakvo" raztegatelno :D A inache koito tarsi po-golemi gardi i ne e vidial goliama faida ot lejanka s lost, da pravi s dambeli i da probva kofichki



Тема Re: гърдинови [re: Rexer]  
АвторBE4O (Нерегистриран)
Публикувано13.06.04 23:12



Spored men lejankata si e bazovo ypr. za gurdi nemoje suvsem da q ignorira6 tva ne e na4ina spored men.
Za6to prosto ne smeni hvata i ne zavurti lejankite.
Eto edin primer
gorna lejanka s tesen hva6 3x8
flais na gornata lejanka 3x8
horizontalna lejanka s tesen hvat 3x8
flais na horizontalnata lejanka 3x8
Tva e edna deistva6ta programa za sujalenie neyspqh da izvleka cqlata polza ot neq tui kato edva naskoro q otkrih.Cqlata rabota e v 6ibaniq hvat na lega az su6to imam problem s gurdite, no 6te go reha kato pak vlqza v zalata i sus sigyrnost 6te po4na s tazi programka.



Тема Re: гърдинови [re: Ц.]  
АвторKestrel (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 22:00



Kazvat che superserii gardi-gardi pomagali - az sega tova probvam i naistina iako se natovarvat. Men principno gardite sa mi mnogo mnogo trudni



Тема Re: гърдинови [re: Kestrel]  
АвторNoodle (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 17:17



Az su6to si padam po triboq i za gurdi dulgo prveh samo ot horizontalna lejanka. Az praveh gurdi po 2 puti v sedmicata samo na horizontalna lejanka po 6-8 do 10 serii ponqkoga po max 5 povtoreniq i sum super dovolen. Ne samo ka4ih sila, no imam i dobur relef. Moje da probva6 i po-6irok hvat ot normalniq za gurdi. Za men li4no mnogo 4esto i po edno upr. v 6-8 serii mi e dostatu4no za pove4eto muskulni grupi.



Тема Re: гърдинови [re: Ц.]  
Автор Axer (фитнес маниак)
Публикувано23.06.04 11:43



Na men gurdite sa mi izostava6ti. Stignax do izvoda 4e na-dobre rastat pri 2 trenirane 2 puti v sedmicata. Nai-dobre Ponedelnik i Petuk.

Не съжалявай за нещата, които си направил, съжалявай за нещата, които не си направил!


Тема Re: гърдинови [re: Axer]  
Автор qwas_ (Yaaaa)
Публикувано24.06.04 01:13



hmmm na vsichki vi izostaviat gyrdite qvno... na mene syshto, no kato gledam nikoi ne e pokazal edna kakto triabva trenirovka znachi az pravia vtornik i petyk gyrdi
1 upr. naklonen lek s shtanga 4x8-10
2 upr. naklonen lek s dymbeli 3x6-8
3 upr. horizontalen lek s shtanga 3x-8-10 ( kolkoto da ima.. )
4 upr. kofichki 4x8-10
5 upr. dolna lejanka 3-4x8
nikakvi rastegatelni uprajnenia tyi kato za da gi uforiamte gyrdite pyrvo triabva da gi napravite.... sled kato dostignete jelanata masa zapochnete da pravite raztegatelni uprajnenia za dostigane na jelanata forma i nikakav tesen hvat taka tovarite tricepsa oshte poveche gledaite hvata da vi vsiaka ryka na po 20-25 ta daje i 30 sm ot ramoto... tova e uspeh ;o)



Тема Re: гърдинови [re: qwas_]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 04:42



S mnogo shirok hvat pak se natovarva izlishno ramoto i moje da dovede i so kontuzia.
Muskul ne moje da se oformi. Toi si ima forma, koiato e genetichno zalojena. Muskula moje samo da raste, namaliava i ostava sashtia, a tova, koeto pridava "forma" e podkojnata maznina.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.