Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 19.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема как точно ?нови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 10:30





Как точно се развива тази част на трицепса (дори не знам как се казва ) ?



Тема Re: как точно ?нови [re: xм]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 13:00



S himia batence:)



Тема Re: как точно ?нови [re: Eric]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 15:36



Eric не знам това колко сериозно беше обаче аз съвсем сериозно питам :) Питам шот трицепса ми въобще не изглежда така - всмисъл не изглежда така "завършен", няма го този "край". Също някви упражнения за (а ся де) таз част дето по не се вижда на снимката - май вътрешна се води ?



Тема Re: как точно ?нови [re: xм]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 22:25



Направи ръка колкото на тоз батко и релеф като неговия и само ще се появи



Тема Re: как точно ?нови [re: xм]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 01:25



Погледни къде трицепса му се захваща за сухожилията - много близо до лакътя. Това си е генетично зададено. При някои хора мускулите се захващат по - далече, при други по - близко до лакътя. Това не може да се промени с упражнения. Дори и да качиш толкова маса, като него и да направиш такъв релеф, пак няма да имаш същия трицепс, ако твоя започва по - нагоре от лакътя, така и ще си остане.



Тема Re: как точно ?нови [re: П K]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 09:42



Ето първите три снимки на различни културисти попаднали ми в момента в нета. Ако нямериш някой човек дето трицепсът да му започва по-нагоре обади се, а дотогава наблягай на четенето (впрочем в последния линк е обяснено ИДЕАЛНО за какво става въпрос)

http://bodybuilding.data.bg/Pictures/Gary%20Strydom/Gary%20Strydom%203.jpg

http://www.ironman.ru/php/photo.php3?id=9&foto_id=1124

http://www.bodybuilding.com/fun/ice13.htm

Мога да ги направя и 30 но няма нужда.



Тема Re: как точно ?нови [re: Гoшo]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 14:38



Мерси за съвета, аз на четенето наблягам доста :).Както и да е, снимките на известни културисти не доказват нищо (сам се сети защо). Айде със здраве, и дано да направиш трицепс като онзи на снимката .



Тема Re: как точно ? [re: Гoшo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 23:53



Мерси за отговорите BTW не питам защо там свършва мускула или защо е толкова голям, а защо има такава форма накрая Както и да е предполагам, че тук всичко опира до упр. за релеф...



Тема Re: как точно ?нови [re: xм]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 07:05



Еми има, формата си е такава, питай дядо Господ що я е направил точно така, въпросът е първо да я развиеш чрез обем, а после покажеш чрез липса на мазнини.
П К, мерси за пожеланието Има-няма още 3-4 годинки по бавния начин и сме там
Пък да ти се връща



Тема Re: как точно ?нови [re: Гoшo]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 18:52



Imam priatel s 35ruka i go ima tui 4e e purvo do relef i posle do masa na vun6nata glava.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.