Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 01.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема нова програма???нови  
Авторnhh (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 16:42



Тренирам от 2години и вече имам сериозни/поне доволни за мен/успехи.В момента работя обаче 2на2 и тренирам само в почивните дни т.е.пак 2на2.Програмата ми е тройна,но явно ще трябва да я направя двойна т.е. за двата дни да превъртам цялото тяло.Правилно ли е това?Например последния път като прескочих гърдите почти се изгубиха-не бях ги тренирал 6 дена.За щастие след първата тренировка се възстановиха.Благодаря предварително!



Тема Re: нова програма???нови [re: nhh]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 18:57



Това за гърдите ме изкефи - как така ти се изгубиха, и то за 6 дена? По принцип не би трябвало да имаш проблеми, ако си направиш програмата 2 на 2, само гледай така да разпределиш мускулите, че да не се натоварват два поредни дни. Примерно: първи ден - гърди, рамене, трицепс, втори ден - гръб, бицепс, крака. Ако направиш първи ден примерно гърди, а втория ден рамене, то раменете и трицепсите ще се натоварват яко и в двата дена и най - вероятно ще ги претовариш.



Тема Re: нова програма???нови [re: П K]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано20.04.04 19:37



ami brato zavisi kak ti se pada moje da gi razdelish taka
gyrdi, biceps, kraka
gryb, ramo, triceps
no kakto PK kaza ako sa ti edin sled drug dnite po dobre spored mene shte e:
gyrdi, sredno, zadno ramo, biceps i kraka
gryb, triceps, i moje i predno ramo, no te gardite ti go hvashtat takache... a kato pravish v edin den gydri ramene (vsichki chasti) i triceps mislia che tova e smazvashto i neznam kak shte izdrajish, tyi kato gyrdite natovarvat i prednoto i ramo i tricepsa takache... neznam ti reshavai no nai dobre kaji koi dni ti imash vazmojnost da trenirash ;o)



Тема Re: нова програма???нови [re: qwas_]  
Автор manson (идиот)
Публикувано24.04.04 14:23



Пич, пробвай тва -

- при мене действа

No brain, no pain!

Тема Re: нова програма???нови [re: manson]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано24.04.04 16:12



ii tova s kakvi steroidi ?!



Тема Re: нова програма???нови [re: qwas_]  
Автор manson (идиот)
Публикувано24.04.04 17:43



без! Ако искаш може да вземаш креатин+декстроза+суроватъчен протеин ...може и глутамин.

No brain, no pain!


Тема Re: нова програма???нови [re: manson]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано25.04.04 11:00



eee bravo shtom uspiavash, no mi e chudno kak se vystanoviavash sled 6 dena podred trenirovki, no shtom si nameril nachina i deistva... prodyljavai uspeh ;o)



Тема Re: нова програма???нови [re: qwas_]  
Автор manson (идиот)
Публикувано25.04.04 14:11



Зависи от организма Т'ва го пробвах през ваканцията ... по-цял ден след тренировка си мързелувах, така че имах време за възтановяване. Иначе ти можеш да си разредиш дните - да речем не 2х3 дена, а 2х2 дена

Успех!

No brain, no pain!


Тема Re: нова програма???нови [re: manson]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано25.04.04 16:31



abe mladej ti mislia si se obyrkal...
az prosto si postvam mennieto po vyprosa, koito beshe zadaden aa ne sam go zadal az i tozi koito go zadade kazva che niama mnogo vreme da trenira a ti mu predlagash 6 dnevna programa ;o))) i tova che si bil vyv vakancia neznachi che pobyrzo vystoviavash, ot ednoto marzeluvane ti porincip kato ne si vyv vakancia kakvo pravish hodish da kopaesh li? no pak shtom dava efekt trenirai qko i tova ;o))



Тема Re: нова програма??? [re: qwas_]  
Автор manson (идиот)
Публикувано26.04.04 14:28



OK. Spirame se :) Vmesto da mu se otgovori si napravihme chat-4e :)) Are jiv i zdrav!

No brain, no pain!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.