Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 24.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!  
АвторMongoleca (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 01:18



Iskam da vi popitam...taka stana vapros pred nqkolko doktora za taz tema, kogato bqh v bolnicata.. ta te mi kazaha, 4e da ne vzimam takiva neshta, zashtoto izklu4itelno mnogo uvrezdali polovata sistema [ vklu4aq ne moga da si vdigna pishkata..ne moze da raste kato horata ;p ] i kakvi li ne strani4ni efekti imali te. Sashto se oplakvaha, 4e mnogo hora idvat s dosta zabolqvaniq...i posle im spodelqli 4e sa zimali spomenatite neshta...Spored mene pacientite, koito sa hodili s porblemite si pri doktorite edva li sa vzimali samo protein, kreatini, no prosto sa krieli i ne sa kazvali ili pak sa vzimali prekaleno golemi koli4estva....Vie kakvo mislite po vaprosa?! ;)
Imam i oshte edna pitanka...kak shte e nai-dobre da sa4etaq proteina, kreatina i aminokiselinite v edin trenirova4en proces..[ den kogato treniram, kogato ne treniram i taka.. ]. kato se ima v predvid, 4e iskam upotrebata na tezi suplementi da e minimalna...mersi za infoto predvaritelno..



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: Mongoleca]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 17:36



mi tva ne e vyzmojno da ima6 tolkoz seriozni ovrejdaniq ot pretein kreatin ili amino i te vredqt glavno na 4erniq drob

a otnostno tova kak da gi sy4etae6 nqma smisal i 3-te da gi zima6 spored men nqma smisal ni6to da zima6 de ama...ti si re6ava6 se pak dai nqkvi danni za sebe si ot kolko vr trenira6 kolko 4esto trenira6 kolko kila si kolko visok ina4e to si pi6e na samata dobavka kak se vzima na upakovkata



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: Zleto]  
Авторasp (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 21:51



koi te izluga che proteina vredi na cherniq drob



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: asp]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано17.04.04 11:22



haha.... doktorite ti govoriat pylni gluposti to zamisli se vredno e da se qde i agneshko i svinsko nali ama doktorchetata si se goshtavat vseki den s tova takache... pravi si izvodi... A kolkoto za izkazvaneto na "Zleto" che ovrejdali chernia drop.. i che zavisi ot koga trenirash... Mislia che e sbyrkal sportovete..
Oshe s pyrvoto vlizane v zalata moje da zapochnesh da izpolzvash hranitelnite dobavki i to tezi koito gi izbroi za nezamenima chast ot razvitieto na edin builder... v nikakav sluchei nemoje da ti navrediat i predozirovkata syshto prosto niama da ti go usvoi organizama i shte ishabish dadenia suplement takache... pii si gi kak pishe na upakovkata i tova e ;o)) az lichno ne vzimam v momenta no poprincip kato ima kinti... ;o))



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: qwas_]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 13:52



ave pisna mi tuka ot razni tipove det slu6at reklamite na musashi 4e e bezvredno si4ko i proteinite moje si gi gylta6 ni6to ti nqma tva sa pylni typotii zemi pro4eti nqkoq knijka i togaz 6te si govorim asp ili kyvto si tam

a za tva 4e v na4aloto nqma smisal govorq konkretno za kreatina prosto 1-vite nqkolko meseca nqma smisal da go vzima6 za6toto nqma da useti6 efekt!



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: Zleto]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 13:59



P.S ave stiga govorehte gluposti samo obyrkvate horata

q mi obqsni s kakvo e vredno svinskoto i spored teb kakva e funkciqta na 4erniq drob?ima6 li ideq?ima6 li ideq izob6to kvo stawa kogato go predozira6 pyk i bez da predozira6 kogat organizma ti ne osvoqva vsi4ko ?(imam predvid v organizma ti kakvo stawa)
i ot kyv zor 6te sa neizmenima 4ast ako hodi6 na nqkvi systezaniq sigorno az sym s 42 ryka treniram ot 3 godini i absolutno naturalno ne zimam nito proteini nito amino nito kreatin ili kvoto i da po4nal sym ot 28 ryka...



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: Zleto]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано17.04.04 18:30



ami razbirase che imam ! ta svisnkoto e vredno zashtoto e mazno meso pich kakto znaesh vsichko e vredno takache... i kazvam che sa nezamenima chast ot trenirovkata za vseki builder... ako znaesh kakvo e tova na bylgarski hubavo ako ne pitai az shte ti kaja ;o)) i razbirase che znam kakva e funkciata na chernia drop a ti ?!



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: qwas_]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 18:40



Чак незаменима част не са! Дори бих казал, че са излишни. Ама щом имате пари, купувайте си добавки, то производителите на това разчитат .



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros!нови [re: П K]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 20:44



builder ako go preveda bukvalno e stroitel no predpolagam 4e v tvoq slu4ai e sykra6tenie ot bodybuilder koeto pak moje da se razglejda kat mn ne6ta tai 4e kaji mi ti kyv smisal vlaga6 v tazi duma to e qsno 4e ima mnogo vredni ne6ta vyprosa e do kva stepen sa vredni
a za 4erniq drob mai si nqma6 i ideq az sym student s medicina 3 godina i sqka6 sa mi qsni ne6tata ti zemi pro4eti pyk moje i da si promeni6 mnenieto



Тема Re: Protein, Kreatin i Aminokiselini!!! Vapros! [re: Zleto]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано18.04.04 14:09



emi v smisal si go prevedi kato kultorist v bylgarski varian i do kolkoto znam niama kultorist koito da ne izpolzva hranitelni dobavki eto zashto kazvam nezamenima chast! a za chernia drop nemi triabva dostatachno informacia stiga mi tova che znam za kakvo e to ako se zadalbochvash taka hvani procheti za vitaminite ima edna knijka i shte se otkajesh da gi piesh ama... dai seega da qdem nekvi pumii samo da jivem 150 godini....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.