Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 12.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Jenshen + pchelno melchice + Perlen prax  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 14:19



Purvo shte vi kaja kak proteche nedelqta mi.
Stanah sutrinta i pih 5 aminokisilini + dva vitamina. Hapnah dve supeni lajici pchelen med + 2 lajici susamov tahan. Sled 1 chas otidoh da igraq basketbol , igrahme kum chas i 30. Pribrah se i suseda mi vika haide da hodim na fitnes i da vidish kakvo sum si kupil. Beshe vzel 10 ampuli jen shen s pchelno mlechice. Izpih edna ampula i izqdoh edin banan. Ne pochustvah nishto. Otidohme v fitnesa i az zapochnah da pravq superserii grub + gurdi. 5 serii mechka + lejanka, 5 serii chukcheta + kofichki, 5 serii nabiraniq + flais s dumbeli. Vsichko tova za okolo 40-50 minuti. Sled tova s suseda mi otidohme v parka da tichame. Poprincip ticham po 30-40 minuti . Sega tichah chas i 20 minuti bez da spiram i bez da sum imal kakvito i da e trudnosti s dishaneto. Dvamata bqhme mnogo uchudeni ot kakvo imame takava sila pomislihme che e ot jenshena. Togava se serih za fourora na kitaiskite shtangistiki ot olimpiadata v Atlanta i hilqdite doping probi koito im bqha pravili i vsichkite otricatelni. Pomislih che sa vzemali jen shen. Tazi sutrin otidoh v firma Greenspring v predstavitelstvoto im za bulgaria. Te mi kazaha che shtangistikite sa vzemali Perlen Prah!!! Pokazaha mi kopie ot blagodarstveno pismo na federaciata po tenis na Rusia kum firma greenspring rusia sled spechelvaneto na kupa deivis. Pokazaha mi sertifikat spored koito Perlenia Prah ne e doping i ne e zabraneno veshtestvo!!! Podariha mi 10 ampuli jen shen s pchelno mlechice koito e 3 puti po skup tozi vaptekata kato tvurdqha che tozi v aptekata e mente i ne e tolkova silen kolkoto originalnia. Obqsniha mi che perlenia prah e 12 ampuli za 32 leva promocionalna cena i se pie dva puti v godinata po 12 ampuli. Celia olimpiiski otbor na Rusia vzema perlen prah kato nai silno se e otrazil na pluvcite koito shteli da napravqt neveroiaten uspeh na olimpiadata v Atina.

PS. Molq kajete si mnenieto za tezi veshtestva ako imate nqkakvi poznania po tqh.
PS1. Kum 9-tata glava , ako tova za pruv put go chuvash izobshto ne pishi po vuprosa i propusni temata.



Тема Re: Jenshen + pchelno melchice + Perlen praxнови [re: Eric]  
Авторsustanon25O (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 10:21



A ti kvo iska6 da ti kajat ot "predstavitelstvoto" na Greenspring(po4ti kato Offspring)?To v aptekata samo menteta se prodavat,6a znai6:)
A taia "proslovuta" tvoia sila i izdrajlivost moje naistina da sa ot val6ebnia
Perilen opaa....Perlen prah:))



Тема Re: Jenshen + pchelno melchice + Perlen praxнови [re: sustanon25O]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 11:26



Ne sum pil takova . Interesuva me



Тема Re: Jenshen + pchelno melchice + Perlen praxнови [re: sustanon25O]  
АвторDeko (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 10:05



Dobre sled kato v aptekite prodavat menteta... ot kude moga da si kupuvam istinski "stoki" zakonno???



Тема Re: Jenshen + pchelno melchice + Perlen praxнови [re: Deko]  
АвторЯшo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 21:52



Хей, човеко, за перления прах нищо не знам, но женшена и пчелното млечице са добри, но не са нещо мега магическо. Повишават силата, имунната система и пр. Зимай си ги, щом ти действат добре, ама ги взимай умерено, комбинирай с правилно хранене и тренировка, ама не се втелясвай.



Тема Re: Jenshen + pchelno melchice + Perlen praxнови [re: Яшo]  
АвторЯшo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 21:53



И "sustanon25O" е прав - ти кво очакваш да ти кажат вносителите...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.