Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 23.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Treperq ..  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 10:32



Kato devstvenica ot toia klembuterol:(
Plushtq veche po 5 hapa na den mislq da gi napravq 6.
Imam mnogo energia , ticham po 40-50 minuti a v fitnesa m/u seriite koremni presi pravq kofi kato nenormalen , ama tova treperene na racete me iznervq izpuskam si samobrasnachkata kato se brusna:(



Тема Re: Treperq ..нови [re: Eric]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 12:23



по принцип треперенето е нормален стр ефект от препарата. при мен също действа така. но все пак по мое мнение явно прекаляваш с дозата. аз съм на 4 таблетки дневно и долу горе вече се адаптирах след 8-я ден. 5-6 таблетки е оправдано ако си над 90кг тегло. под тях просто се товариш излишно - не мисли че повече табл ще има по голям ефект . аз на 3 таблетки съм бил също в супер форма. при тегло 80 кг в момента



Тема Re: Treperq ..нови [re: Eric]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 12:26



само не пий кафе по време на клена щото ще ти действа едно за 5.
направо ме раздрусва като температура 39градуса(хехехехехе)

аре със здраве!!!!!!



Тема Re: Treperq ..нови [re: viper]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 14:32



Ay oshte po yle piq sharkove ...
84 kg sum ..
6 e doyata do 12 tia den posle dva dni pia dva pochivam.



Тема Дозировканови [re: Eric]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 21:59



По 6-8 хапа на ден 2дни прием и 2 дни почивка поради факта че рецепторите се насищат.



Тема Re: Treperq ..нови [re: Eric]  
Авторnazoben (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 14:51



Na prav pat si...treperene mu e maikata!



Тема Re: Дозировканови [re: Opaaa]  
Автор Au4o (CSKA)
Публикувано15.03.04 16:00



tova e sled 12-tia den

SAMO CSKA !!!


Тема Re: Treperq ..нови [re: Eric]  
АвторBE4O (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 00:35



При мъжете идеалната дозировка е в областа от 5-6 мкг (2,5-3 таблетки) дневно, като е за препоръчване да се взимат по различно време на денонощието, примерно едната сутрин след ставане, а втората доза след обед. Това са едни доста разумни дозировки, които гарантират при спазване на описаните начини на приемане добри резултати. Даниел Дъчейн пък препоръчва взимането на Кленбутерол да бъде наблюдавано, а именно да се увеличава дозата и да се определи според телестна температура за дадения атлет кои дозировки са най-подходящи. Температурата на тялото примерно при три хапчета достига до 37,3 °C, а увеличаване на дозата не води до нейното увеличаване, следва да се спре увеличаване на дозата и да се премине на прием на три хапчета дневно. Като се има в предвид, че една по-висока температура от 37,6 °C не е необходима и желателна. Времето на действие на таблетките е около 14 часа затова не е необходимо да се приемат повече от два пъти дневно. Учените са констатирали че анаболичният ефект на Кленбутерол достига плато след ежедневно приемане в продължение на 18 дни. След това времe на приемане настъпва насищане.
ИМА ГОЛЯМА ВЕРОЯТНОСТ ДА ПРЕДОЗИРАШ ЗА ТОВА НАМАЛИ ТЕЗ 6 ХАПЧЕТА НА ДЕН!!!



Тема Re: Treperq ..нови [re: BE4O]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 11:51



Nqma strashno mina cikula veche:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.