Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 21.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Creatineнови  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 11:28



Да ви питам до сега не сам взимал креатин но сега ще го почвам
мисля да си взема от този на нутрим монохдрата знам че от началото има зареждане от по 20гр дневно 5дена или там някаде.Някои позвал ли го е този на нутрим хубав ли е(гледах този на мусаши ама тои ми се струва много скьп)
сас какво да го взимам креатина и има ли ефект от него.По колко гр на ден да взимам за наи добар резултат и сас какво да го взимам?
ПИШЕТЕ АКО СТЕ ГО ВЗИМАЛИ



Тема Re: Creatineнови [re: Opaaa]  
Автор CherniqМодератор (истински)
Публикувано07.03.04 22:04



може и без зареждаща фаза да минеш

...ще идва лятото, след него есента...


Тема Re: Creatineнови [re: Cherniq]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 09:21



ДА та питам сила дава ли доста?



Тема Re: Creatineнови [re: Opaaa]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 09:47



Naistina zarejda6ata doza e samo za da te nakarat da si kupi6 o6te spokoino moje i bez neq! Dava sila sus sigurnost no zavisi koga go pie6 za pove4e sila povreme na trenirovkata se pie 30min predi neq!Vnimavai da ne priema6 kofein pone 60min predi i sled priema na creatine za6toto podtiska deistvieto mu! Az li4no go piq vednaga sled trenirovka taka deistva nai pulnocenno ako prieme6 4e uslovno efekta mu e 100% to 95 sa vednaga sled trnirovka a 5%predi neq :)



Тема Re: Creatineнови [re: Toni]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 11:17



Ами в дните който нямам тренировка по колко да взимам по калко пати на ден
и се чудя от кои креатин да взема на нутрим добар ли е от него мога да си позволя да вземам по 100гр седмично може и повече ади кажете кви дози да взимам за най добри резултати и креатина на нутрим хубав ли е.С какво да взимам креатина аз знам че се слага направо в устата за мах.усвояване?



Тема Re: Creatine [re: Opaaa]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 13:29



az li4no si vzimam na jk creatine 100gr-12 13 lv vzimam go direktno v ustata no moje i v malko voda ili sok da se raztvarq i se pie predi da se e ottail za max usvoqvane ! Ako ima6 vuzmojnost da go pie6 i v dnite koito po4iva6 pii go sled zakuska a po kolko zavisi ot tvoeto teglo no ako pita6 men creatina go pii samo sled trenirovka i samo v dnite v koito trenira6 tova e vremeto v koeto toi e nai efektiven a 6te spesti6 pari4ki



Тема Re: Creatineнови [re: Toni]  
Автор manson (идиот)
Публикувано08.03.04 13:51



Polzval sam na Nutrim - mnogo e dobar.
Otnosno vzemaneto - 5 gr.(1 4aena laji4ka) sled trenirovka. Ako go vzemash s dextroza usvoqemostta se kachva s 40%. 1 kg dextroza na Primary Nutriotion e 3,50 lv.
Nachi: 5 gr kreatin s 30 gr dekstroza vednaga sled trenirovka!

No brain, no pain!


Тема Re: Creatineнови [re: manson]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 14:00



абе и аз съм чувал за dextroza от къде я пазаруваш?



Тема Re: Creatineнови [re: Toни]  
Автор manson (идиот)
Публикувано08.03.04 14:59



Ami az sam ot turnovo, tei 4e i da kaja ...vse taq
Poprincip bratov4ed mi mi q vzema ot nqkaf priqtel ot Primary Nutriotion. Inache v aptekite sashto moje da ima.

No brain, no pain!


Тема Re: Creatineнови [re: manson]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 15:13



Мерси все пак




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.