Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вярно ли е или са само слуховенови  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 20:00



Да ви питам за Бионабола знам че е един от наи харесваните и наи използваните стероиди това на кькво се дьлжи ( на задрьжката на много вода ли от това че е силно андрогенен и анаболен ли??)При задрьжката на вода
качва ли се много лесно муск.маса .И като го спреш спадаш ли много?И как да запазя повечето спед спиране на цикала трибестана и 100гр протеин +150-200гр протеин от храната ще ми помогнат ли?Четах че като задьржа вода надува мускулите и като го спреш изпикаваш водата как да се предпазя ако е вьзможно?



Тема Да ви питам и по тази тема!нови [re: Opaaa]  
АвторOпaaa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 20:08



Абе хора Бионабола ароматизира много лесно тька сам чувал писах на списание муск. и фитнес и те ми отговориха в броя за този месец значи аз питах др.Хубенов как да се предпазя а тои ми препорьча Тамоксифенцитрат-2x1 на ден написал е че провирона сащо помага но таноксифеньт е задьлжителен знам сьщо че някои препарати спират появата на гинекомастия
но забавят разстежа на мускулите като нолвадекс.Някои ползвал ли е тамо....
и какви са впечетленията от него.



Тема Re: Да ви питам и по тази тема!нови [re: Oпaaa]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано25.02.04 15:30



защо мислиш,че нолвадекса забавя растежа на мускулите ?!


=No FeaR=100% SuPPort=

Тема Re: Да ви питам и по тази тема!нови [re: bluefan]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 16:54



Значи естрогените помагат на рецепторите да усвояват стероида тька сам чел на много места в много саитове и списания и като се спре естрогена
може да се забави разстежа значително ако не спираш естрогените ще имаш по големи мускули.А да та питам ти взимал ли си бионабол и имаше ли прознци
за повичено ниво на естрогени?



Тема Re: Да ви питам и по тази тема!нови [re: Opaaa]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано25.02.04 18:15



взимал съм метан,което е от същата съставка...(метандростенолон) и нямах проблеми,но сега мисля да взема повечко протектори за всеки случай

Когато син гръм удари как червеното ехо заглъхва...


Тема Re: Вярно ли е или са само слуховенови [re: Opaaa]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 18:48



Аа какви протектори взимаш и от кьде ги купуваш? На каква цена са



Тема Re: Вярно ли е или са само слуховенови [re: Opaaa]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 13:08



Абе Оппппппааааааа ти си просто уникален да ти кажа ако не знае6. Как може да сьветва6 хората като ти просто няма6 никакьв опит раз4ита6 само на написаното в разните списания. А то тва дето пи6е в нигите не винаги става в залата.



Тема Re: Вярно ли е или са само слуховенови [re: x3m]  
АвторOпaaa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 13:24



Ами аз да не мислиш че ползвам 100различни стероида.Питам за бионабола някои които го е ползвал и какви дози да го взимам.Знам че е най-тьрсения в бьлг.защото го прочетох в 1сайт.А саветите който давам сам ги чел на толкова места че си нямаш и представа а ти като не четеш а пробваш да не умреш на 30г. Тря ли да си го купя и без да знам мин мах дози да почна го зимам както ми кефни.



Тема Re: Вярно ли е или са само слуховенови [re: Opaaa]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 13:34



Тря са чете много бе човек ти с опит и пробване хехее що не пробваш да взимаш известно време сам инсулин?Без да четеш.Отиваш копуваш си и са мяташ сам?Що не земеш си сложиш малко DNP без да порчетеш за нея ?



Тема Уточнение [re: Opaaa]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 14:13



ОПааааа Това отгоре сам го писал аз само сам написал моито има вместо неговото:))
Тука явно сам се заблял.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.