Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakvo ne pravia kakto triabva ?  
АвторTapeia (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 21:34



Pichove abe gledam dneska vav fitnessa edin koito vdiga kolkoto mene a ima tri pati po-iaki gardi na gled. To znam che gardite sa si do izvsetna stepen ot prirodata, ama tova ne e spravedlivo. Az treniram gardi edin pat na sedmica, striaskam gi gardite vseki pat s raznoobrazni uprajnenia (samo lejankata vinagi prisastva), treniram piramida, kato na varha stigam do tejest s koiato moga max 3 povtorenia. Obshto vzeto mislia che treniram dosta intenzivno, pone ako se sadi po facta che sled vsiaka trenirovka imam musculna treska. Kajete kakvo spored vas ne pravia pravilno i pri vaz kakvo nai-mnogo e pomognalo za gardite ...



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Tapeia]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 22:24



diga kolkot teb kg oba4e kolkot teb li povtoreniq prai?



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Tapeia]  
Авторrewave (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 13:25



ne bi trqbvalo da imash muskulna treska sled vsqka trenirovka... ne sam siguren no mozze bi pretrenirash



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Tapeia]  
Автор Au4o (CSKA)
Публикувано23.02.04 13:49



Moje pi4a prosto da se podurja i da ne si dava mnogo zor , vijdal sum takiva , strahotno oformeni tela a digat s malki tejesti.

SAMO CSKA !!!


Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Zleto]  
АвторTapeia (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 21:17



Tuka imash point - na men tia kila sa mi varha (5ta seria) ot piramidka x 6 serii, dokato toi praveshe mai 3 pak na piramidka na 3-tata max



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: rewave]  
АвторTapeia (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 21:21



Da tova mi problem otdavna na koito nikoi ne moje da mi dade otgovor. Treniram 3 pati v sedmicata po 1 chas intenzivno - ne poveche. I tova ot dosta vreme. I vapreki tova vinagi imam musculna treska - obiknoveno zakasniavashta - na vtoria den sled trenirovkata.



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Au4o]  
АвторTapeia (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 21:24



Da i az sam vijdal takiva sas strahotno oformeni tela koito samo si sediat i si govoriat na uredite.

Vse pak ne beshe li principat "use it or lose it" - ako si napravil niakakvo tialo s opredeleni tejesti moje li sled tova s malki tejesti da go poddarjash?



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Tapeia]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 23:03



Силата не е пропорционална на мускулната маса, когато сравняваш различни хора.



Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Tapeia]  
Автор Au4o (CSKA)
Публикувано24.02.04 11:32



Ami da daje ima i hora koito tvurdqt che s malki tejesti sushto moje da se natrupa masa.

SAMO CSKA !!!


Тема Re: Kakvo ne pravia kakto triabva ?нови [re: Tapeia]  
Автортeдka (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 16:58



голяяям тънеж са упражненията за гърдите, много често си мислиш че работиш за пекторалис а всъщност правиш трицепс или рамо - зависи от наклона на тялото, на ръцете и т.н. Некви картинки тук могат да те ориентират, но най-вече се наблюдавай докато дигаш, а и след това - т.е. къде я усещаш умората или мускулната.

http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Chest




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.