Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 27.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови  
Авторshelter (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 23:58



Тъй като скоро време трябва да почвам да чистя, а съм се поомазнил стабилно (към 17.5% процента телесни мазнини), съм решил да прибегна към лек допинг.
И следователно дилемата е - Ефедрин + Аспирин + Кофеин или Кленбутерол ?

Запознат съм с двата продукта - какви положителни ефекти имат, какви може да са последиците при превишени дози. Но тъй като съм на 17 години (почти на 18) малко се двоумя по въпроса кое да избера.
Доколкото знам ефедрина е по-опасен за хора с високо кръвно или сърдечни проблеми, а кленбутерола - за хора с проблеми с нервите. Също така знам, че Е/С/А е силно за горене на мазнините, но пък клена е с по-силен антикатаболен ефект.

От здравна гледна точка досега не съм имал никакви проблеми, но все пак заради възраста ми малко се притеснявам.
Та - бихте ли ми помогнали кое да избера с цел по-малка опасност от вредни последици ?



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: shelter]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 14:28



Безопасно или не зависи само от дозата и от човека. Не можеш да кажеш че едно вещество само по себе си е безопасно. Но както и да е, не съм чувал за умрели от кленбутерол, докато от ефедрин има доста. Те затва сега тъпите американци почнаха да забраняват продажабата на ефедрин и прохормони. По тая логика клена трябва да е "по-безопасния".
Всички обаче които са имали сериозни проблеми от ефедрина са ги получили от много яко предозиране. Дали ти ще имаш проблеми опира не до възрастта ти а до сивото ти вещество Ако почнеш внимателно от много ниски дози и увеличаваш постепенно според това дали се чувстваш добре, ще си съвсем ок.

И остави го това ЕКА, по-специално А-то. Няма никаква полза от него. Вземи си ефедрин и го пий с кафе.
А що се отнася до клена, мога да кажа че поне за мен е един доста съмнителен продукт. Досега не съм видял нещо което категорично да потвърждава какъвто и да е "анаболен" или "анти-катаболен" ефект (освен ако не си мишка или крава ). Почти всичко около клена са митове и легенди.

----------



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторOPaaa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 15:11



Значи виж какво е казал Дейв Палумбо:анаболните стероиди не изгарят мазнини.Всеки който казва вземай Винстрол и Примболан за да махнеш мазнините говори глупости.Има само 3препарата за изгаряне на мазнини.Хормона на разстежа ,Кленбутерол и Кумотел.Проблемат с Кумотел е че метаболизира всичко така че може да загубиш мускули ето защо хората предпочитатКленбутерол и Хормона на разстежа(които както си гурно знаеш ако си чел е многократно по силен от анаболните стероиди).Ами сьчетаваш ги и изгаряш само мазнини без мускулна маса.Другата категория която е малко кофти е unic acaid и DNP .Сам си прецени аз сам си взел 400тб. Клен да го пробвам.Значи много работи изгарят мазнини ама с тях изгарят и мускули:))така че помисли добре и тогава си вземи нещо.



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторshelter (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 19:24



Ами и Bryan Haycock беше дискутирал, че анаболните качества на кленбутерола са доста съмнителни. Обаче доста хора твърдят друго, затова имах интерес към него...

Е, явно ще изпробвам ефедрина. Доколкото знам най-добре е да се приема 4 пъти дневно, през 3 часа (75-150мг дневно, в зависимост от теглото). Ще изпробвам с 4 х 25мг и ще видим...

Мерси за отговорите



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: shelter]  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано15.02.04 20:01



kato pih efedrin ne usetih, che svalq kila, no mi dade strashno mnogo vuzduh da pravq superkachestveni aerobni trenirovki. suveta mi e da ne piesh 3 puti dnevno E, ami vednuj da piinesh E + silno kafence i da idesh da tichash 1-1,5 chasa.



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ? [re: shelter]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 01:12



Е, нищо не пречи да си опитно зайче и да ни кажеш верен ли е мита за кленбутерола
За ефедрата съм съгласен с Черния. Ефедрина сваля кила като ти увеличава разхода на енергия. Но за да усетиш сериозен ефект ще ти трябват сериозни дози които не са много безопасни. Въобще, не разчитай на някакви чудеса.
Аз ефедрина го ползвам не толкова за да свалям килограми с него колкото да ми даде малко хъс за тренировка щото диетата направо те скапва. А за тая цел ми е достатъчно и 25мг преди тренировка.

----------



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторshelter (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 22:31



Бе за опитно зайче определено не бих се пробвал
Ще почна с по две дози дневно пък после ще видя дали ще увелича.

Благодаря ви за отговорите.

Ламя - Между другото, завърших и втория си ХСТ цикъл. 6 седмици - около 2кг без нищо на талията. Само дето на ръцете почти нищо не съм качил (само около 0.5см ). Явно по едно упр за трицепс и бицепс не става, ще сложа по още едно (изолиращо) за следващият цикъл...
На теб вървят ли ти тренировките напоследък ?



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: shelter]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 00:39



Няма проблем, като искаш слагай още упражения. Аз съм ти казвал че едната серия не е някакъв закон божи. Ако не ти пречи, прави още. И все пак за 2кг, 0.5см ми се струва сравнително нормално. Естествено на човек който му изостава ръката винаги ще си мисли че качва малко

А за мен, аз ти споменах в другия клуб, в момента съм в нещо като почивка. Скапах се от плюскане и сега просто си ям нормално. Като ям нормално няма начин да качвам и затова си вдигам едни и същи тежести, колкото да поддържам. Не съм на ХСТ. Та това е, един вид чакам лятото

----------



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторshelter (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 22:42



Е аз точно заради лятото съм се решил да се захващам с ефедрин

А да те питам - знаеш ли дали в аптеките (или другаде) продават кофеин (чист) на капсули (или прах/ампули), че нещо не обичам да пия кафета...



Тема Re: E/C/A или Клен - кое е по-безопасно ?нови [re: shelter]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 00:47



Ами не знам но и аз съм се замислял за тоя вариант. Не че не обичам кафето ами да пробвам с по-големи дози. За аптеките ме съмнява но в магазните за суплементи може да има нещо от тоя сорт.

----------




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.