Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 04.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПРОТЕИНнови  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 12:18



Я кажете от кьде мога да си купя добар протеин на изгодна цена ама аз сам от Добрич ако може да си порачам от някои сайт да ми го доставят или да отида например до Варна помогнете.Целта е протеина да не отива в талетната и да не е като в залата в която тренирам на scitec nutritiun 30гр-2лв
е хубав е ама ми се струва скап какво ще кажете моля помогнете.



Тема Re: ПРОТЕИНнови [re: Opaaa]  
Автор groovy ()
Публикувано13.02.04 12:35



Аз ти препоръчвам Optimum Whey Protein. Американски е, аз лично качих килограми с него и бях доволен, докато го пиех. Аз съм от Русе и тука го няма, но си го купих от София от един магазин на "Пиротска" 3 в един безистен. Магазинът се казва "Джананов" мисля. А по - надолу по тази улица има един магазин с много богат избор, откъдето можеш да си поръчаш каквото искаш и по телефона. А той е 02/ 980 10 36. Купуването става, като първо преведеш парите за някой продукт става като им изпратиш пощенски запис със съответната цена, а след като те получат записа ти пращат продукта по куриер на дадения от теб адрес. А има и един още по-готин магазин в София, за който само са ми разправяли - "Power & Beauty", обаче на него не му знам телефона.



Тема Re: ПРОТЕИНнови [re: groovy]  
АвторOPaaaa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:44



Мерси ама ква е цената за килограм



Тема Re: ПРОТЕИНнови [re: OPaaaa]  
Автор groovy ()
Публикувано13.02.04 15:43



Ами скъп е, най - евтино можеш да го намериш май за някъде около 50 лева за 900 и нещо грама. Аз моя много скъпо го взех от "Джананов" - за същото количество май някъде към 60 лева платих, не се сещам, но нали ти казах - в магазина с телефона, дето ти дадох има много голям избор, все ще намериш нещо, което да ти е по джоба. Можеш да провериш и тука - http://www.nutrim-bg.com/products/group.aspx?gid=60, ако се спреш на български протеин. Специално за качеството не съм сигурен какво е, обаче поне на вкус суроватъчният е много готин, опитвал съм .



Тема Re: ПРОТЕИНнови [re: groovy]  
АвторOpaa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 18:23



Мерси за информацията



Тема Re: ПРОТЕИН [re: Opaa]  
Авторshelter (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 23:14



Оптимума е към 100лв нейде за 5lbs (~ 2.27кг).
Наистина е готин, но аз бих си го взел само за по 30-40гр. преди тренировка. Иначе - по-добре инвестирай в храна, по-добрия вариант е... уверявам те !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.