Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 02.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Gainer+Protein=???нови  
АвторKraen (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 16:59



Ot izvesno vreme se chudia...razumno li e primerno 60%-70% ot proteina i vaglih. da idvat samo ot gainer i proteinove shakove, a ostanalite 40%-30% da sa si ot hranata.....iasno e che razhoda shte e dosta poveche...ama poniakoga ne mi ostava vreme da si pravia za iadene ili me marzi.....mersi



Тема Re: Gainer+Protein=??? [re: Kraen]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 17:52



Всичко друго но не и разумно. Като почвах да тренирам и аз като тебе бях решил да я карам по лесния начин и вместо първите 2 яденета за деня си правех 2 шейка от по 100-150гр гейнер.
Е, не стана номера, веднага след шейка се налагаше да се устремя към кенефа Направо се скапах, даже по едно време почна да не ми става. Издържах една седмица така и оттогава не съм куснал от тая гадост.
30гр протеин преди и след тренировка са предостатъчни. Останалото трябва да ти е от храната.

----------



Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: Kraen]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано11.02.04 17:59



По-принцип gainerite съдържат сравнително ниско съдържание на белтъчини и високо съдържание на въглехидрати и калории.Но то си зависи и какъв вид е щото някои съдържат белтъчини 15-16% и около 70% въглехидрати, а има и гейнери с около 50% белтъчини и 40% въглехидрати.
Като ги събереш виждаш кво става ама САМО С ТОВА НЕ СТАВА щото всички тия gaineri,протеини и т.н са добавка към храната,а не основен заместител.

Примерно ако са ти необходими 200 гр. белтъчини, а с храната приемаш 150, останалите 50 грама трябва да дойдат от протеина.

Ама само с gainer...пич ше ме прощаваш :)


=No FeaR=100% SuPPort=

Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: bluefan]  
АвторKraen (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 18:14



E vse pak opitah........i na men ne mi se viarvashe da stane taka kakto si go misilh..ama tai sha e...sha namiram vreme i shte iam...mersi za barzite otgovori.......



Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: bluefan]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 21:30



Ами ако имаш нещо работа или ако си ученик гледаи да ядеш колкото можеш повече аз например сутринта изяждам 150гр мусли ябалки банани до обед ям 4-5 белтака на обед ям сандвичи с риба +домати и там други заради фибрите
пия по 1л.натурален сок след това в училище ям 1 кренвишка(няма кво друго)барзам са прибера за да ям пилешки хапки около7-8 посля ям пак белтаци после още 1 пат се храня и преди лягане (не винаги) пия по 1 протеинов шейк
аз сам 2ра смяна и е много кофти ако си 1ва е лесно да се храниш.



Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 14:21



Не, бре..аз виаграта даже я увеличих ама пак не ще

----------



Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: Opaaa]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано12.02.04 14:36



и трениране братле,и трениране трябва не само с лапане :)))


=No FeaR=100% SuPPort=

Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано12.02.04 22:28



kupi si krik!!!



Тема Re: Gainer+Protein=???нови [re: Cherniq]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано12.02.04 23:14



ahhahahhaha


=No FeaR=100% SuPPort=

Тема Re: Gainer+Protein=??? [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 01:08



Предпочитам да си наема 2 хамалки

----------




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.