Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема фет бърнъринови  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано07.02.04 21:35



Здравейте,
интересуваме всичко за фет бърнърите, какво представляват, от къде да си купя, как действат, добри марки, цени... :) Предварително благодаря!



Тема Re: фет бърнъринови [re: vratzacity]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 10:49



име cutting gold Burners fat burner super fat burner
фирма sports one Universal AFP american muscle
бр.сьставки 18 21 11 11

активно в-во 6490 2902 2101 4552
в доза(мг)

еднокр.доза 3тбл. 4капс. 2бл. 2тбл.
сьстав:
L-carnitin 2325mg 27,5mg 50mg 50mg
compex
L-methionine 300mg ne 200mg 400mg
inositol 750mg 310mg 500mg 1000mg
choline 750mg 620mg 1000mg 2000mg
Lecitine 750mg 75mg 100mg 200mg
Chronium pi- ne 75mcg 50mcg ne
colinate
Linoliec acaid 150mg ne 100mg 200mg
Oleic acaid 75mg ne 50mg 100mg

Доп.екстра- 9бр-904мг 7бр-1441мг не не
кти ускорява-
щи маст.мета-
болизьм

други добаве- 1бр 9бр 3бр 3бр
ни активатори.
на маст.метаб.

храносм. не да не не
ензими

степен на 5 5 4 6
усвояване по
6-то балната
с-ма

течност при да да да да
дозиране

цена на опа 100т. 120кап. 100т. 60т.
ковка 40.85лв 43.60лв 13.50лв 8.74лв

минимална 3т 4капс 2т. 2т.
дневна
доза.

макс.дневна 6т 4капс. 4т. 4т.
доза.

брой макс 16.7 30 25 15
дневни дози.

1месец с 76.60лв 42.60лв 16.20лв 17.48лв
макс дози


:))Аз знам че 1от наи добрите препарати за изгаряне на мазнини е Clenbuterol има го в roids.hit.bg хем изгаря мазнини хеп изгражда муск.наса тои е термоген повишава тел.темп. ами 50тбл.-8лв 6-8 тбл на ден ако искаш влез в сайта и си купи прочети за подробностите. 0889608646 е тел.за порачки в сайта
или прати на имеила steroids@mail.bg аи чао сам си прецени какьв бьрнер да ползваш термогените като Кленбутерола са най-добри да знаиш.



Тема Re: фет бърнъри [re: Opaaa]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано08.02.04 12:50



6-8 Таблетки на ден?! Уааааау! Ами значи по 8 лв разходи на всеки 5-6 дни.. и това в продължение на колко време трябва да се взима. Всъщност положението ми е такова, Аз съм свръхначинаещ, т.е. днес ще ми е 5-ти ден за тренировки, още мусклулната треска от 1-вия ден не ми е минала де ама това е друг въпрос.. не мога да кажа, че имам огромна нужда от фет бърнъри, а по-скоро малка, т.е. не искам да свалям 20 кила и да стана на вейка, а не повече от 7-8 , че да стигна нормалните кг за ръста ми (1,70). Как става плащането, с наложен платеж или с пошенски запис, по банков път..? Тук във Враца никъде не видях да продават, затова съм стигнал дотука...



Тема Re: фет бърнъринови [re: vratzacity]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 13:28



Значи тои ти ги праща по 1 куриерска фирма и те идват до вас и ти дават порачката и трябва да си платиш на място.Значи пращаш на е-маила телефона адреса си и телефеон за свразки или се обаждаш на GSM-a и чакаш да ти се обадят да отидеш да си вземеш пратката до 3-4 дена и при теб.Хубавото на кленбутерола е че хеб изграждаш мускули хем отслабваш нали знаиш че като искаш да отслабваш губиш мускули.
за 12 седмици препарата увеличава диаметьра на 2ри тип мускулни влакна с около 40% и намалява маьнините средно с 20% тест хем ще закоравееш хем ще свалиш много мазнини.Това е лекарство(което деиства и като термоген и стероид) и има около 2-3 стероида които горят мазнини това е един от тях.
Значи вземаи го колкото искаш само че 2дни прием 2 дни почивка.Знам че повечето стероиди облекчават болката от натоварването даже я спират за този не сам сигурен.Аз тука до 2-3 дена ще си порачам 400-500т.Clenbuterol:)) да го пробвам.Ми според мен видя ли цените на фет бьрнерите колко са скапи пак сас сигурност не са толкова ефективни и не изграждат мускули:))Ти сам си преценяш ето страничните ефекти от Кленбутерола са нервност и тремор на прастите.Това тремор на прастите не го знам какво е едва ли е нещо сериозно.
Ти по принцип можеш с много продукти да сваляш мазнини аз сам свалял 6кг за седмица обаче почти не ядах:)))Ама хубавото е че като изгаряш мазнините с Клен. се освобождава Е и имаш по голяма трудоспособност при тренировките и от това следва по големи мускули:)))Ми сам си прецени аи чао че не ми се пише повече



Тема Re: фет бърнъринови [re: Opaaa]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано08.02.04 15:00



мерси за подробното обяснение :) вероятно ще го пробвам скоро



Тема Re: фет бърнъринови [re: vratzacity]  
АвторOpaaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 15:53



Ти за мускули ли тренираш или за отслабване??:)
Колко пати ядеш дневно и какво ядеш??



Тема Re: фет бърнъринови [re: Opaaaa]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано08.02.04 16:30



Започнах да тренирам за здраве най-вече, иначе естествено че ще е по-добре за мен да изглеждам и да съм по як, така че и това включвам към причините, а и имам нужда да се оттърва от излишни тлъстини, иначе съм тотално начинаещ, добре че има свестен инструктор във фитнес клуба за който си взех карта, че да ми казва какво и как Хапвам каквото ми падне (сега но не за дълго още), сутрин за закуста готини мазни банички с пиле и кашкавал, на обяд кроасанчета с шоколад, разни горещи шоколади и виенски кафета по заведения, тонове капи портокал (единственото полезно всъщност) и за вечеря мога спокойно да погълна цяла пица за 2 минути. Работата ми е свързана с предимно висене пред компютъра и макар, че каквото върша ми харесва и е доходоносно, от как падна снега и се свърши с хубавото лято престанах да ходя да плувам и киголграмите ще вземат да се проличат ако не бях взел мерки...

Редактирано от vratzacity на 08.02.04 16:34.



Тема Re: фет бърнъринови [re: vratzacity]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 19:17



:))Хе аз сам на 16год. ти на колко си взми влез в fitbg.hit.bg и ще ти станат много неща ясни ми яй когато можеш и яж повече риба,пиле,овесени ядки,
плодове и зеленчуци и яйца само белтаците(малко е гадно ама):)) взимаи и Клена и пак ще отслабнеш доста и ще развиеш хубаво тяло за 5-6 месеца предполагам аи това е от мен успех.



Тема Re: фет бърнъринови [re: Opaaa]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано08.02.04 20:07



Аз откакто бях на 16 (не че сега съм на много повече) не съм спирал да ходя на луди партита в дискотеки, а сега ме е налегнала работа (коятo си ми харесвам де ама..) та няма начин "тренировките" в дискотеката да ме спасят вече, но и нямам намерение да ставам културист, нали ти казвам, да изглеждам добре и за здраве. Ще е трудничко да се откажа от многото ми любими пастички и тортички, но си е за мене, а воля имам в тонове, а и да нямах от инат само бих го направил. Мерси за пожеланието и моралната подкрепа, ще се мине малко време пък ще видиме



Тема Re: фет бърнъринови [re: vratzacity]  
АвторOPaa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 20:36



Успехххх




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.