Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 27.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Posledstviaнови  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 19:08



Ima li nqkoi v foruma koito e vzemal steroidi predi godini i ot togava ne e pil poveche i po tochno metandrostenolon. Ako ima takuv neka sporedli kakvo chustva sega.
Nabavih si himiqta , imam programa za 15 miligrama na den v produljenie na 2 meseca, no oshte se chudq. Imam priatel koito e vzemal metan predi 2 godini. Sega ima psihicheski problemi, a doktorite sa mu kazali che e ot metandrostenolona i az mnogo se zamislqm dali da probvam zoba. Zobarite koito poznavam , sa na cikli ot nqkolko godini i nqmat takiva problemi ,no realno ne sa spirali steroidite za tolkova dulgo vreme.



Тема Re: Posledstvia [re: Eric]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано06.02.04 13:14



2 месеца ми се вижда доста време за цикъл.На каква пирамида ще ги взимаш ?

Иначе не се бой и аз познавам хора които са взимали метан и нямат психически проблеми :))))

кур сигнатура за известно време...
ПРИЧИНА : чорбарите са виновни !


Тема Re: Posledstviaнови [re: bluefan]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 15:11



Aми свьр6их преди 8 месеца. Аз бях 8 седми4ен с максимална доза 15 мг. на ден. Запазих 15 кг И до сега немам никакви проблеми . Ми тва еако иска6 не6то по -то4но питаи.



Тема Re: Posledstviaнови [re: x3m]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:44



15 kg chisto meso ot edin steroiden cikal 2 meseca ne e vazmojno , kachil si i maznini. Puk 8 meseca ne sa mnogo . Stava vaprost za nqkolko godini.Vidq li na opakovkata kakvo pishe v Stranichni Efekti. Predposlednoto e levkimiq. Dori 0.00000000000001 % da e veroiatnosta nqma da go vzema tova. Tova veche ne e sport za zdrave. She produljavam si kachvam chisto makar i bavno.



Тема Re: Posledstviaнови [re: Eric]  
Автор DEFLEPPARD (ентусиаст)
Публикувано08.02.04 09:05



hahahahahaha tva sa pylni gluposti... ama pylni
az sym prail nqkolko cikyla za po 1 mesec
vednyj za 2...
nqmam nikvi problemi

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: Posledstviaнови [re: DEFLEPPARD]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 10:00



Vaprosa e spiral li si steroidite za po dulgo vreme ?



Тема Re: Posledstviaнови [re: DEFLEPPARD]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 10:01



+ tova 1 mesec metan ne e hubavo da se vzema shtoto nai - golemia efekt e po vreme na 4 i 5 sedmica.



Тема Re: Posledstviaнови [re: Eric]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 14:15



Абе то секи си рискува сам за себе си. Аз така сьм ре6ил и сьм вземал. Ти 6том не иска6 браво даже те поздравявам. Да се вземат стероиди без да си професионалист е малко безмислено ама то сега целият свят е доста безмислен така 4е всеки си има право на избор...



Тема Re: Posledstviaнови [re: Eric]  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано09.02.04 20:13



zavisi kolko e stabilna tvoita psihika
poznavam edno momche na koeto ne mu sa otrazi po nai-dobriq nachin



Тема аре бе ....нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторrъцo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 09:31



я си виж сигнатурата а ?!

щот ме кефи , моята временно ще е
" аз пък рупам джанки "




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.