Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 03.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Varna fitnes sux?!?!?нови  
Авторmun4o (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 20:31



abe primestih se na skoro ot varna (do sq v plovdiv jivqh) i tuk sam obikolil pove4eto fitnesi i edin svqsten nqma i osven tva cenata e nqkva mn visoka za ka4estvoto ta ako nqkoi moje da mi kaji nqkoi svqsten fitnes 6te sym mu mnogo blagodaren



Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: mun4o]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 00:23



sux и то яко Не съм обикалял кой знае колко но засега най-свестните на които съм попадал са ТИМ и Младост. Също доста са ми разправяли за някакъв зад Пикадили-Чаталджа дето имало много уреди, ама не съм ходил там още.

----------



Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: mun4o]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано29.01.04 13:28



e ne znam kvo to4no tyrsi6.... 5 zvezden hotel ili zala kydeto da byhti6 qko ?:)
az li4no sym hodil v nqkolko zali....
i nai liubimata mi tam kydeto hodq po4ti vinagi e nai mizernata ot tqh....
80st. na trenirovka... pravi si izvodite :)
dokolkoto znam TIM se vodi za nai luksoznata (nai skypata) zala vyv varna... ama nqma smisyl - 6tangite navsqkyde tejat po edin i sy6ti na4in....

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор bluefan (bench press)
Публикувано29.01.04 13:49



80 стотинки :))) Бахти в София и колкото и да е мизерен под 2 лева не съм виждал.Имаше един за 1лв в един гараж ама тва не го броя за фитнес :)
В моя е по 4 кинта



Do something for yourself...

Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 16:44



Е чак пък луксозна ТИМ-а в никакъв случай не е. Освен ако не смяташ липсата на лост за набиране и изобилието от велоергометри за лукс И скъпа не е - 2.50 на тренировка пък ако си вземеш карта и по-евтино ще дойде.
А тежестите може да тежат еднакво навсякъде но въпроса е доколко ги има И дали ако хванеш някой уред ще мислиш повече как да вдигнеш тежестта или за това да не се разпадне уреда и да те убие.
Въобще, ако търсиш фитнес който да не е в маза, да е чист, да има достатъчно уреди и тежести и да няма много хора, ще ти е супер трудно да намериш.

----------



Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: bluefan]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 16:54



4 кинта на тренировка?Ти си луд,брато.Аз давам по 1.20 и пак ми е кофти



Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: M_H]  
АвторZleto (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 20:26



emi te tejestite moje i da sa ama uredite ne sa be v plovdiv zalata det hodih be6e 3-pyti po golqma ot TIM 2lv na trenirovka kat zemi6 karta izliza mn po evtino i osve tva ima6e mnogo pove4e uredi imam predvid na pove4e ot edin i sy6ti vid:) v tim kakto i pove4e zali koito sym hodil za gryb ima to4no 2 ureda - vertikalen i horizontalen skripec



Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор synd (непознат )
Публикувано29.01.04 23:39



Njakoj znae li kolko e v Geto?



Тема Re: Varna fitnes sux?!?!?нови [re: synd]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано30.01.04 10:09



ami ne si spomniam ama mai minalata godina beshe niakyde kym 1.50 ( nali tova na stadion mladost?)




Тема Re: Varna fitnes sux?!?!? [re: bluefan]  
Автор DEFLEPPARD (ентусиаст)
Публикувано30.01.04 10:46



4 kinta na trenirovka ?
nikoga nqma da dam tolkoz kinti za fitnes... v moita zala abonamentnata karta za 1 mesec e 10lv
a ako 6te mi e 4 lv trenirovkata... po dobre da si napraq sobstven fitnes... za 3 meseca hodene v nego vmesto v zala za po 4 kinta 6e si izbiq parite :)

луд съм мамо, ям паркет!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.