Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 19.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помощнови  
АвторOPAAA (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 21:15



Значи искам да взимам някав стероид или стероиди само че искам да не ми спре спермата и да не си увредя черния дроб.Сащо искам да са ефективни не да са вятар работа вие знаете за какво говоря.Сашо ако може ми какьв цикьл да прая и с какви дози и да ползвам ли протектори и какви.С 1 дума кажете кво да прая:))аи чао за сега.Мерси за отговорите предварително



Тема Re: Помощнови [re: OPAAA]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 11:32



Баща ми разбра че вземам стероиди тькмо бях почнал и тои ги взе и ги занесе на 2-3 лекари може и повече да му кажат кво мислят.А лекарите казали че ако направя 1-2 цикьла по 9-10 седмици по 250-500мг Сустанон и много малки дози Метанодрестенелон ще сам умрял за това ви питам за нещо ефикасно ама да не е вредно и как да се предпазя щот аз му разправям че нищо няма да ми стане ще взимам кломид там още 1 аминокиселина на Мусаши за чистене от токсини а тои нееее казали му че ще сам умрял нещо такова:))Я си кажете ви мнението аи чакам отговори



Тема напрао си за Помощ...нови [re: Opaaa]  
Авторrъцo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 16:34



пич за да та КунтрулиРът т'ка мисля , че си на не повече от 16 години :)
не се занимавай с глупости тренирай си година две , за да се развиеш сам , т.е на база генетика , пък после може да си помислиш за нещо , такова ( аз съм готов да се обзаложа на каса бира , че до две години ше си сЪ отказал , или най малко няма да си редовен )
иначе аминокиселини си взимай и го светни татко ти , че доста от продуктите на Мусаши , ОрътЪ ги ползуват и с лечебна цел , тъй че не вредят .
аре по-здраФ



Тема Re: Помощнови [re: OPAAA]  
Авторopaaa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:08



Аз сам на 16години:))позна ама кав е проблема да взимам стероиди лично мене много ме кефи да тренирам супер много:))таи че няма да се откажа бьди сигурен.Я кажи дали може да си увредя черния дробако взимам от 500мг Сустанон седмично и цикьла да е 10 седмици ще взимам и протектори.Ще ми стане ли нещо СЕРИОЗНО на черния дроб



Тема Re: Помощ [re: opaaa]  
Авторgyco (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:21



ami vlez v roids.hit.bg tam si pi6e vsi4ko
re6enieto si e tvoe , no pyrvo trqbva da si dostigne6 maksimuma , a spored men ne si dostignal i edna treta, tozi sport ne e za byrzaci
trqbva ti vreme i mnogo golqmo postoqnstvo
are



Тема Re: Помощнови [re: opaaa]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:32



Проблема е че нито знаеш как да ядеш нито как да тренираш. И в такъв случай резултата от вземането на стероиди ще е един голям ХУЙ.
А че си достатъчно *** за да не се откажеш това всички го виждаме, само не пълни форума с нови тъпи теми всеки ден.

----------



Тема Re: Помощнови [re: Opaaa]  
Автор groovy ()
Публикувано03.02.04 21:10



Баща ти като те е разбрал е сбъркал, че не ти е теглил един хубав оздравителен бой ей така както си на 16 години да ти дойде акълът в главата и друг път да не му харчиш парите за глупости.



Тема Re: Помощнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторgonzo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 22:30



OPAAA - peco(mitko) ti li si be sme6nik :)



Тема Re: Помощнови [re: gonzo]  
АвторOpaaa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 09:56



Не сьм peco.А какьв е проблема да взимам стероиди какво може да ми стане??
Това питам аз.



Тема Re: Помощнови [re: Opaaa]  
Авторrъцo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 10:27



ако е в разумни граници почти нищо, НО , има доста странични ефекти , Ставаш сприхав , лесно се дразниш , ядеш много и постоянно , и има 2 варианта . 1-ви ебети са кат на КОН , и 2-ри не моиш го дигна и с крик .
Ъм т'фа е , но все пак се вслушай в по-напредналите( не претендирам , че съм такъв ) първо се научи , как да тренираш , колко , кога и колко да ядеш и най вече какво , а докато откриеш индивидуалните способности на тялото си ще ти трябват поне 2-3 години , имаш ли толкова време , според мен НЕ , ти искаш да се напомпиш кат гъба и да ти са кефят куЧките , да ама когато стане рязко е грозно и лесно забележимо и единственото , което ще постигнеш е някой прякор като " Доктор Злобюл " , " ХАПА " , " химика " и други от сорта.
избора е твой, и все пак ти казах влез w roids.hit.bg и стига си флудвал форума
ае




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.