Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 11.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Върос към по - компетентнитенови  
АвторCA$H (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 11:25



Искам гърдите ми да станат отсечени и добре очертани отдолу как може да стане това(не питам как се прави долна част) иначе на размер са мн. добре
а също и за бицепса на едната ръка ми е по-добра долната част и по-слаба външна 4аст а на другата е обратно.Какво да правя за да развия по-бързо външната част щото смятам да наблегна на по слабите части
Ако правя два пъти в седмицата бицепс дали ще има по-добър ефект??
Искам мнения на хора с опит и които са постигнали нещо, а не на някои които си мисли 4е знае нещо защото просто го е чул някъде



Тема Re: Върос към по - компетентнитенови [re: CA$H]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано31.01.04 18:11



mi brato da beshe napisal kakvi uprajnenia pravish... znachi pravi uprajnenia koito shte ti uformiat gyrdite pravi kofichki ako mojesh s dopylnitelni tejeshti pravi i dolna chast na ot lek kakto i s dymbeli pravi flais, pek dek, pulouver, krosouver probvai vsiakvi takiva za uformiane shtom iskash da ti se uformiat ti ne si kazal koi uprajnenie pravish iskash nekoi da ti kaje kak da gi otsechesh..



Тема Re: Върос към по - компетентнитенови [re: qwas_]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано01.02.04 21:51



И аз имам няколко въпроса към компетентните!

Как да тренирам средно и задно РАМО???
Сега тренирам с щанга зад врат седнал и ми върви само предната част!

Също така за долната част на бицепса скотово упр. ли трябва да правя, че бицепса ми е като топка и долната чяасст въобще НЕ Е развита!!!





Благодаря в аванс.

Не е прашка не е лък, той е правен в Казанлък!

Тема Re: Върос към по - компетентните [re: CA$H]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 11:37



Kofichkite podchertavat gardite ot dolu ili kakto se izrazqvat otcepva gardata. Pravi gi posledni sled sredni i gorni gardi a za vunshna chast na bicepsa s frenskata shtanga sguvnia no ia hvashtash na obratno , ne s dlanite kum teb a v obratnata posoka , ne moga da se izrazq tochno.



Тема Re: Върос към по - компетентните ( za ramoto )нови [re: Eric]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано02.02.04 19:09



brato mi ti za sredno ramo pravi razgyvane s dymbeli v strani, helikoptera syshto e dobre da pravish a za zadno s dymbelite ot nakolena lejanka kakto i s shtanga kato ia teglish nagore zad taza ti nemog ada se izraza kakto triabva de no mislia che me razbra ;o)) a za dolnata chast na bicepsa skotovoto ;o)) usph ;o))



Тема Re: Върос към по - компетентните ( za ramoto )нови [re: qwas_]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано02.02.04 22:31



Какво е хеликоптер???

А как на лежанка за рамо, аз знам такова упр, но то е за бицепс, пак е с дъмбели???НО за рамо на наклонена пейка не знам!?!Сори

Не е прашка не е лък, той е правен в Казанлък!

Тема пич аз ли съм останал с погрешно впечатление...нови [re: Kykepa]  
Авторgyco (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 16:26



... или ти со доста запознат с разните му там , кат да се изразя ппо литературно , "химикали" ? а не може да си предтсвиш едно такова упражнение? но Офенс , бро :)
ский ся , земаш една пейка , и и забиваш краката на някоя от пръчките на шведската стена , така 4е между неея и стената да се образува ъгъл от порядъка на 45 до 60" . Вземаш два дъмбела и лягаш с лиже към пейката, и разтваряш в страни като се стремиш в горната част на упражнението да до изхврълиш малките пръстчета на ръката максимално нагоре. Онщо взето това е !!!
Кот знам помогнах :)
А и да прави го с килограми , които ти позволяват чисто изпълнение на упражненито .
Ъм Т'фа е !!!


аре по-здраф най-сърдечен:)))




Тема Re: пич аз ли съм останал с погрешно впечатление...нови [re: gyco]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано05.02.04 14:48



mi... niama nishto losho che ne znaesh drugo uprajnenie na naklonena peika osven za biceps moje ei sega nauchi veche kak stava ot "gyco", e az da ti kaja pak znachi za biceps si po gryp a za ramo po korem ! a helikopter e kak da ti go obesna che da me razberesh... znachi vizmash shtanaga niakade s hvat na shirinata na ramenete i shtangata kakto ti e pred tebe ia izdyrpvash kym bradata kato laktite ti se svivat v gornata chast na uprajnenie mi tva e po dr. nachin nemoga da se seta kak da ti go obesna ;o)



Тема Re: Върос към по - компетентнитенови [re: CA$H]  
Авторщaнraтa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 09:44



правилната тренировка е много важна за натрупването на мускулна маса или най вече усещането върху мускула . За подсичането на гърдите из край до край пробвай кофички но със тази добавка да намалиш почивките между серийте със по голям пулс на сърцето. За бицепсите пробвай сгъване със щанга със тесен хват на скотова пейка която е под 90 градуса . Така ще стреснеш и натовариш мускулите през целият обхват на движението .



Тема Re: Върос към по - компетентнитенови [re: CA$H]  
Авторanabol (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 00:28



Mani gi tia kofi4ki.Az 4 godini gi pravia za podsi4ane na gardite-slaba rabota.
Otkakto po4nah da pravia presi ot obraten naklon s dambeli napravo gi reznah iako!Probvai,moje da ima efekt i pri teb.
6tom ima6 disbalans v razvitieto na racete nai-dobre 6te e da nablegne6 na dambelite.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.