Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблематиканови  
АвторProblemen (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 23:50



Здравейте!
Тренирам от доста време в домашни условия - имам плочки, добре съм си оформил гръдните мускули(абе нищо особено)
Обаче имам проблем с краката - захванах се да карам колело и ги оформих що годе... Само че с каране на колело не мога да развия мускулите от вътрешната част на краката - сарториус и другите мускули под него(абе изобщо тия под слабините) :)))
Оформил съм правия бедрен мускул и широкия радиален.
Та ще се радвам да ме посъветвате, какво да правя в домашни условия, може и във фитнес.
Предполагам въпросите ми ще ви се сторят глупави, но съм пълен лаик
Затова ви моля - не се смейте... много
Благодаря ви предварително!



Тема Re: Проблематиканови [re: Problemen]  
АвторBizona (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 18:23



Pi4 neznam 4esno da ti kaja hodi pitai v nqkoi fitnes?

Hora pomognete mu na 4oveka



Тема Re: Проблематиканови [re: Bizona]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 13:10



Не мога да ти кажа ни6то спецялно. Пробваи упражнения които натоварват задната 4аст на бедрото. Клякане с по-6ирок разкрач, тяга с изправени и 6ироко разтворени крака и др. от сорта. Успех...



Тема Re: Проблематиканови [re: x3m]  
АвторProbelemen (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 15:36



Mersi x3m
shte probvam...

Ako nqkoi se sesta i drugi uprajneniq shte sum mu mnogo blagodaren ako kaje kakvo da prawq!

mersi predvaritelno



Тема Re: Проблематиканови [re: Problemen]  
Авторbobef (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 21:33



abe ima vyv nashiq fintess edna mashina deto si digash kraka vstrani i posle
go svalqsh i digash tezhesta... dokoto mi e izvestno za tova sluzhi deto pitash...



Тема Re: Проблематиканови [re: bobef]  
АвторProblemen (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 20:49



Mерси бобеф,
но искам нещо, което да мога да правя и у дома...



Тема Re: Проблематика [re: Problemen]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 12:30



E bratle kakvito i oprajneniq da pravish , kokalite trudno se oformqt. Ponatrupai malko masa i lqtoto za oformqne na krakata , karai kolelo, i krosove. Sprintovete oformqt dobre krakata. Mojesh da hodish na stadiona da pravish sovalki. Sushto taka kato pravish kros , opitai da tichash bez da si dvijish racete. Sloji gi na gurdite i tichai taka kum kilometar. Shte vidish che krakata mnogo poveche se natovarvat taka.



Тема Re: Проблематиканови [re: Problemen]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 12:38



E gasi seshtam se mnogo uprajneniq za kraka , pravi duljini na elenov skok. Mnogo natovarva bedrata. Sled purviq put she imash muskulna treska no posle she sviknesh. Obshto vzeto ako imash priateli futbolisti mojesh da se oburnesh kum tqh za po specialni uprajneniq. Te poprincip pravqt kraka glavno s sprintove.



Тема Re: Проблематиканови [re: Eric]  
АвторProblemen (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 00:46



Eric - мерси много!
Трябва да изнамеря нещо в домашни условия. Защото напоследък съм залят от работа и нямам много време за спорт през деня...
На мене ми трябва оформяне от вътрешната страна, която си нямам и представа как се оформя. За външната част нямам проблеми.
Мерси отново!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.