Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 25.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bolki v kitkata....  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано21.01.04 13:48



uj bqha ot6umeli no v4era bez nikakva pri4ina (ne sym treniral tiq dni) otnovo zapo4na da me boli i to qko...

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: bolki v kitkata....нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор qwas_ (непознат )
Публикувано21.01.04 16:29



mi moje da e ot riaskoto zastodiavane, zashtoto nali tezi dni tuka beshe toplo vreme za sezona i sega izvednuj shte ima adskoto zastudiavene i ot tova moje da te boli i taka si mislia de niamam drugo obqsnenie oshte poveche kato ne si e natovarval ;o))



Тема Re: bolki v kitkata....нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторtraxdata (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 17:15



Най-добре ако много те болят отиди при личния си лекар за всеки случей.
Той-ще ти каже точно каде и какьв е проблема.Ако има такав



Тема Re: bolki v kitkata....нови [re: traxdata]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано21.01.04 18:42



mi az ot april minalata godina se kanq da hodq (ottogava gore dolu datira na4aloto na bolkite)
ama o6te ne sym oti6yl :)

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: bolki v kitkata....нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 20:21



Te puk lekarite kolko razbeirat... nqmam dumi. Az za edna kontuziq hodih pri 5 lekarq i vseki razlichno mi kaza. A i veche takava e sistemata che nqmat interes da lekuvat



Тема Re: bolki v kitkata....нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано21.01.04 20:31



Много е гадно, знам! Ти можеш, мускулите ти могат, но китките НЕ МОГАТ!Аз преди 2-3 години тренирах само на лост и на успуредка и по едно време ме заболяха китките и до там! Сега тренирам с тежести, да чукна на дърво още нямам проблеми с китките, даже не ги връзвам.
Мисля че доктора не може да ти помогне, само ще ти каже да спреш да тренираш!
Виж иима и добри страни - може да предсказваш кога времето ще се застудява!!! Мисля че е само от времето и от влагата щом не си тренирал няма от какво да е!



Тема Re: bolki v kitkata....нови [re: Kykepa]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 12:59



Да болките в ставите са гадно не6то. Аз сам си изкьлчвал и двете китки и кво да ви кажа тренировката за предми6ница е АД. Оба4е при сгьване за бицепсите немам проблеми. Тази болка може да резултат от стара контузия, от застудяването на времето абе от доста не6та. Пробваи с EZ щтанга и увиваи ласти4ен бинт около китките и ако не помага ло6о....



Тема tq e malko specifi4na bolkata...нови [re: Kykepa]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано24.01.04 21:24



kogato kitkata mi ne e sgynata (rykata mi e izpravena) ne me boli...
bolkite sa samo kato q ogyvam i sa nqkyde v gurnata 4ast...
pri uprajneniqta v koito kitkata ne se ogyva kato nqmam problemi no primerno da pravq triceps ot lejanka (s tesen hvat) e absurdno....
ako mnoooooooogo vnimavam da ne krivq kitkite moga da treniram gyrdite na lejanka (s lost) no... trudna rabota..
ina4e s dymbelite nqmam problemi

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: tq e malko specifi4na bolkata...нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано24.01.04 22:40



Аз за трицепс легнал на лежанка го правя с много леки тежести за сега
и единия лакът нещо го чувствам, че издиша, но не ме боли!
Ще почна френското(за врат) да видя дали няма да е по-добре?!?
А иначе щом и за гърди не можеш да тренираш като хората(знам китките са огънати) е много неприятно!
КЪДЕ са ти по-точно болките, че аз не разбрах???Какво значи "sa nqkyde v gurnata 4ast... "???
Около лакътя или предмишницата! Защото сухожилията, които движат пръстите, съответно минават през китката, минават и през цялата предмишница от вътр. страна!



Тема Re: tq e malko specifi4na bolkata...нови [re: Kykepa]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 13:43



Абе то да нее заразно? Един мои проятел с които тренирам сьшто взе да се оплаква 4е го боли китката. То направо цялата предми6ница. Болката е при натоварване на киткатапо цялата ль4ева кост( ако не се льжа така се нари4а6е) и 6а ходи при лекар и маи и ти тва трябва да направи6.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.