Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 01.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tribestanнови  
Автор Eric Cartman (непознат)
Публикувано19.01.04 08:25



Zdraveite ,
ot nqkolko meseca treniram usileno za masa i normalno sled 3-4 tia mesec pochnah da se iznervqm ot bavnoto kachvane na kilogrami. Reshih da pochna da vzemam tribestan. 9 tabletki na den 3x3 po vreme na qdene kato smesvam i s kreatin monohidrat. Interesuva me Tribestana stimulira vutreshnoto proizvodstvo na testosteron ili v samoto hapche ima testosteron i po tozi nachin poluchavam hormona vunshno. Sushto taka me interesuva vuzmojno li e da imam problemi s erekciata sled kato priklucha programata s tribestana?



Тема Re: Tribestanнови [re: Eric Cartman]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 10:30



Интересно - почнал си да го пиеш а хабер си нямаш какво е и задаваш гупави въпроси...накратко:
1. не съдържа тестостерон
2. няма проблем с ерекцията след като го спреш...има проблем с ерекцията докато го пиеш, а именно че непрекъснато го вириш



Тема Re: Tribestanнови [re: Yosser Hughes]  
Автор viper (without LIMITs)
Публикувано19.01.04 10:55



същото мнение само ще добавя че дозировката ти е малка .
ако го вземаш заедно с креатин едва ли ще забележиш ефекта на трибестана - твърде слаб е. дозата трябва да е двойна за ефект и продължителна. за странични ефекти - никакви - тва си е просто билка и нищо друго.



Тема Re: Tribestan [re: Yosser Hughes]  
Автор Eric Cartman (непознат)
Публикувано19.01.04 11:34



1. Sushtoto mi kazaha i v edna apteka che ne sudurja testosteron, a stimulira proizvodstvoto mu.
2. Edin medik mi kaza obratnoto i mi kaza che blagodarenie na sustavkite v hapcheto stava nqkakva reakcia v chernia drob blagodarenie na koiato se proizvejda testosteron, dmek che kato spra da go piq nqma da stava taq reakcia. She dopulnq che veche go bqh pil edna sedmica sled kato nauchih tova.
3. Ne mi razpravqi che zadavam tupi vaprosti sledvasthia put.

Редактирано от Eric Cartman на 19.01.04 11:47.



Тема Re: Tribestanнови [re: viper]  
Автор Eric Cartman (непознат)
Публикувано19.01.04 11:40



Dozata e 3x2. Az piq 3x3. V aptekata mi kazaha che poveche ot 6 organizma ne moje da gi obraboti a na opakovkata pishe che 3x3 se pie za sterilnost i e vuzmojno nai - golqmata doza i se pie ot 70-90 dni. Zatova sum dosta oburkan i zadavam vaprosi. Mai nai - dobre da ida na sporten lekar shtoto cqlata programa struva kum 300 leva i ako ne kacha pone 10-na kg muskolna masa she sam dosta zarocharovan.



Тема Re: Tribestanнови [re: Eric Cartman]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 12:51



Абе аз ша та посаветвам да си вземе6 Tribulus Terestris Dry Extrat Na "Vemo-99". То е сь6тото само4е е на прах и има по-високо садьржание на активно вещество. Пие се по 1 гр на ден. 1 опаковка стига за около 30 дни и струва 30 лв. Дава доста добри резултати.



Тема Re: Tribestanнови [re: Eric Cartman]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 12:56



Екстракта от тази билка или по то4но това са е 4ист трьн стимулира производството на LP (ако не се льжа така се казва6е) хормон които стимулира тестисите да произвеждат пове4е тестостерон. Аи с мир.....



Тема Re: Tribestanнови [re: Eric Cartman]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 13:27



Както ти казаха, в трибестана няма тестостерон. Трибестана стимулира отделянето на LH, който пък от своя страна стимулира производството на тестостерон от тестисите. Като искаш си дай парите на спортен лекар но ако е наясно, ще ти каже същото което ти казвам и аз.
От трибестана само ще ти става повече, мускулна маса няма да качиш. Сила също.
Дори и с як стероиден цикъл ще трябва да си голям късметлия за да качиш 10кг мускулна маса за 3 месеца, да не говорим за трибестан. Виж за 10 кила мас нямаш никакви проблеми Така че най-добре се "разочаровай" още от сега и не си давай парите за глупости.
Да отговоря и на въпроса ти за тахана - със същия успех можеш да пиеш и олио, пак има много калории но и то ще ти помогне да качиш мускул също толкова.

----------



Тема Re: Tribestanнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Eric Cartman (непознат)
Публикувано19.01.04 13:58



Tribestan (pronounced "trib eh stan", not "try beh stan") is the most potent testosterone-enhancing supplement in the world, Within days of using it, your strength levels will increase. And that will result in gains in muscularity and mass because you'll be able to train more intensely and heavier. Plus you'll be able to assimilate protein at a more rapid rate. And since muscle is comprised of and built with protein -- the more you can utilize the greater the possibility for growth. So you should eat more protein for faster gains in lean mass.

Tova go ima na www.tribestan.com
Tia pishat gluposti a?
Ot sopharma gi pishat tia raboti samo za da im se kupuva produkta taka li e spored teb?



Тема Re: Tribestanнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Eric Cartman (непознат)
Публикувано19.01.04 16:21



Basi , tova btw deto ti go pastnah go ima i na bodybuilding.com.
Hvanal sum se na horoto i shte izkaram pone 5-6 sedmici na tribestan. Pishe dori che go davali na balkanskite shtangistite ot 80-te godini nasam. Ti poznavash li chovek probval takava programa i naistina da e kazal e gasi tova ne vushi rabota?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.