Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 29.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема vnezapna zaguba na apetit....нови  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано11.01.04 19:59



i cqlostno razstroistvo na organizma....
i tova e otkakto po4nah da vzimam naposim...
vyzmojno li e da e ot nego ?
4uvstvam se postoqnno sqka6 predi minutki sym se natypkal kato svinq...
ne moga da pogly6tam predi6nite koli4estva hrana nqmam i apetit nikakyv...
po4ti vseki den me boli glavata... ponqkoga mi prilo6ava.... vednyj daje povry6tah...
dnes e edva 6-ti den ot cikyla ne6tata kato 4e li vzeha da se normalizirat ve4e no vse pak...
na kakvo moje da sy dylji tova ?

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: vnezapna zaguba na apetit....нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 20:25



Аз също взимам напозим,обаче по-малки от твоите дози.Чувствам се перфектно,имам сила,хапвам си,сичко ми е идеално.Не знам,защо така се получава с тебе.



Тема Re: vnezapna zaguba na apetit....нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 00:10



tva e stranichen efekt ot edna strana na steroidite , no odruga ima takiva momenti i kogato ne si na steroidi kogato ti stava losho samo kato poglednesh hranata takache ne se pretisnqvai sichko e psihika ,no ponqkoga naistina moze da prekalish s hranata i da trovish organizma i tva da e zashtitna riakcia .
po-zdravi



Тема Re: vnezapna zaguba na apetit.... [re: emil]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано12.01.04 09:46



dosega ne mi se e slu4valo podobno ne6to... nikoga (:
dano da mi mine skoro....

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: vnezapna zaguba na apetit....нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторslabaka (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 11:18



Tova 4e te boli glava moje da e i ot visoko kruvno.Sigorno i predi si vzemal zob 6tom gulta6 takiva koli4estva naposim i sigorno vzema6 s napozima i drugite extri karsil,nolvadex ina4e pri 40mg mai ti be6e max dozata moje da stane nekoi sakutluk



Тема Re: vnezapna zaguba na apetit....нови [re: slabaka]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 12:58



Щтом симптомите са се появили след запо4ването на цикала сигурно са следствие на стероидите. Преди неси имал такива проблеми Но това са страни4ните ефекти и ако взема6 дози които не си вземал преди затова ти се проявяват за парви пьт. В дози над 20 мг на ден противопоказанията запо4ват да се усе6тат. Според мен след като оргранизмат преодолее пьрвоначалноят шок трабва да се оправи6. Успех......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.