Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Deca..  
Автор Felyx (непознат )
Публикувано07.01.04 23:11



Niakoi moje li da dade shema za priem na steroid ot jena ,ne namerih nishto v arhiva .Blagodaria predvaritelno



Тема Re: Deca..нови [re: Felyx]  
Автор misho1212 (непознат )
Публикувано10.01.04 21:44



ami kakvi sa ti merkite visochina ,kg znam che jena ne se pita ama kak da ti kaja to ot decata ako samo neia vzimash ne e koi znae kvo be kakvo iskash da postignesh deca i winny stavash silen ne razmer ne kachvash masa-znam go ot opit pravil sam 3tzikala tova go pisha ako niakoi e reshil da spori voda ne zadarja i t.n



Тема Re: Deca..нови [re: misho1212]  
Автор Felyx (непознат)
Публикувано11.01.04 14:58



Az opredeleno iskam da narastna na sila predimno .Za merkite-zashto da ne se pita jena ?Kakvo tolkova -170 sym visoka,60 kilograma i si mislia che 5-6 kg muskuli otgore shte mi stoiat dobre.



Тема Re: Deca..нови [re: Felyx]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 00:20



ami zenke shtom iskash da zobish odi v roids.hit.bg tam cheti pitai orata nqma tuka kvo da praime reklama a i vaprosati ne e mnogo tochen za da ti otgovarqme ima nuzda ot znania ili na dopisvane ako gi imash znaniata :)) takache uspeh s klg i muskulnata masa
po-zdravi



Тема Re: Deca..нови [re: Felyx]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано14.01.04 01:04



Хм...знаеш,че по принцип дозировките са доста относителни за всеки един от нас.Трудно е да се даде конкретна дозировка без сама да си стигнала до някакви изводи по принципа на опит/грешка.Има някои основни понятия разбира се все пак.В някои книги се споменава дозировката от 200 мг седмично за жени.Не се уточнява обаче дали става дума за професионални атлетки или за амтьори и обикновенни трениращи.Би могла обаче да започнеш с постепенно повишаване на дозировките и да наблюдаваш на каква точно дозировка ще започнеш да постигаш желания от теб резултат без наличието на много странични ефекти.
Успех и се надявам донякаде да съм ти бил полезен:-)

Eat or be eaten!


Тема Re: Deca..нови [re: DreamCatcher]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано14.01.04 07:52



tva e dekaderabolin
ne moje prosto taka da pravi kvoto si iska s nego

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: Deca..нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано14.01.04 19:06



Именно и точно защото е дека!!!Що не вземеш малко да се поограмотиш май френд и да не ми задаваш псевдопровакативни въпроси без да имаш кой знае каква почва и аргументация за задаването им?

Eat or be eaten!


Тема Re: Deca..нови [re: Felyx]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано14.01.04 19:12



Примерна схема за дозировката на приема на медикамента които те вълнува би могъл да изглежда по следния начин:
Седмица 1-50 мг
седмица 2- 2x50 mg
седмица 3-3x50 mg
седмица 4-2х50 мг
седмица 5-1х50 мг

Eat or be eaten!


Тема Re: Deca..нови [re: Felyx]  
Авторmisho1212 (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 19:52



zapochni ot 100ml deca na sedmitza i i winny 10mg na sedmitza stigash do 400lm deca i 30mg winny posle svaliash s po 100mg na sedmita deca i 10mg winstrol taka 8 sedmitzi




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.