Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 30.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Triceps i gardiнови  
Авторnoneto (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 18:02



Koi uprajneniq izpolzvate i koi sa vi dali nai-dpbri rezultati......gornata 4at na gardite i van6nata glava na tricepsa sa mi izostava6ti,ta s kakvi uprajneniq moga da gi "poupravq"???




Тема Re: Triceps i gardiнови [re: noneto]  
Автор Spyder ()
Публикувано16.12.03 12:04



4ikii tam e istinata ako iska6 da prawi6 gyrdi i tirceps ama smenqi rycete ne se byzikam

lesno e da pobedi6 viwota stiga da ima6 smelost da riskuwa6 wsi4ko


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: Spyder]  
Автор AC (Лош)
Публикувано17.12.03 09:24



ti taka li nadobre? i kak tochno gi svurza gurdite s chikiite. ti da ne si gi biesh na chelna stoika ili eba li go kak?

abe tuka niama li niakoi deto da pochistva kluba ot vreme na vreme ot tupni? tukmo se zasilia i az da pitam neshto po temata i procheta nekva takava drisnia kato taia otgore?

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: AC]  
Авторemil_mlo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 13:05



awe werno mnoo prostoti ma to vaprosa e tup ebasi glupavite vaprosi ta glupavi vaprosi glupavi otgovori prostotia strashna eii :))



Тема Re: Triceps i gardiнови [re: emil_mlo]  
Авторnoneto (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 13:54



I kakvo mu e po to4noto tapoto na vaprosa......pitam kakvi uprajneniq i s kakva trenirovka sa pomognali na horata v tozi klub!!!Estestveno nqmam predvid 4e neznam uprajneniqta,za6toto ne e taka....iskah da znam v kakvi kombinacii sa pomognai na nqkoi.......Edinstvenoto tapo sa otgovorite i nqkoi ot horata,koito gi davat!!!



Тема Re: Triceps i gardiнови [re: noneto]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 17:42



pogleni vaprosa si bratle prosto chisto medicinski ne e dobur zashtoto trenirania muskul nqma kak da natovarish ednata strana poveche toi se natovarva ravnomerno a tva kakvi upraznenia da pravish ne ti e dobur vaprosa prosot priatelu



Тема Re: Triceps i gardiнови [re: emil]  
Автор groovy ()
Публикувано21.12.03 19:04



emile, ti si edin parazit po forumite, hodish i prikazvash gluposti. njama glupavi vyprosi. ti prosto ne spirash da se pravish na mnogo kompetenten, chel sym ti postove-te po bb-team i si na vsjako gyrne mirodija, samo obshti prikazki govorish, super si dosaden, chestno

@noneto - pri mene naj - dobri rezultati davat skullcrusher-a ili frenskata presa, kakto e po - izvestno tova uprazhnenie v bylgarija kakto i kofichkite s izpraveno tjalo. za gyrdite ne moga da kazha koe mi dava naj - dobyr rezultat za gornata chast, no naj - goljam rastezh u men stimulirat kofichkite s nakloneno napred tjalo i presa s dymbeli. ot njakolko meseca sym izkljuchil shtangi ot trenirovkata mi za gyrdi i sym mnogo dovolen ot rezultatite.



Тема Re: Triceps i gardi [re: groovy]  
Авторnoneto (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 19:49



groovy - radvam se 4e pone ti ot celiq klub ne se napravi na interesen...blagodarq ti za koeto!!!
Mersi za otgovora....6te nablegna i az na frenskata presa.....predi q praveh s prav lost i ne bqh mnogo dovolen,no sega 6te probvam s Ez....nqdqvam se da pomogne..

kolkoto do povdignatoto tvardenie po gore ,4e nemojelo da se nablqga na opredelena glava ot muskula,mislq 4e e sme6no...ne tvardq 4e moje samo tq da se izolira,no da se prehvarli po golqmata 4ast ot naprejenieto v/u neq opredeleno moje!!!



Тема Re: Triceps i gardiнови [re: emil]  
Автор AC (Лош)
Публикувано21.12.03 20:33



ne se izlagai be pich
estestveno che moje da se trenira za konkretna glava na muskula
daje pri muskuli samo s dve glavi kato bicepsa pak mogat da se trenirat razlichnite chasti
zavisi ot ugal na uprajnenieto nai-obshto kazano

ako beshe kakto si go mislish nikoga niamashe da ni se nalaga da pravime uprajnenia za gorni ili dolni gurdi. shtiahme da si pravime samo edno obshto uprajnenie

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: noneto]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 02:27



От много време се моля на всеки фен на "едноглавото" трениране да ми даде снимка на която се виждат непропорционало развити глави на трицепс или бицепс. Странно защо никой не се е отзовал досега Дали не е защото не могат да се тренират отдено и не растат отделно...

----------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.