Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 30.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ramo?  
Автор AC (Лош)
Публикувано19.12.03 08:45



daite niakakva svestna programa/rejim za ramo
che mi izostava spriamo rukata i se poluchava che sum po-shirok v rucete otkolkoto v ramenete mai...

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: ramo?нови [re: AC]  
Автор viper (without LIMITs)
Публикувано19.12.03 11:45



не знам как тренираш раменете до този момент.
препоръчвам ти следната програма.
като приоритет в тренировката ти да са раменете за да ги ппомпиш с най свежа енергия. по принцип им давай най малко 4 дни почивка преди пак да ги натовариш.
1. разтваряне на ръцете с дъмбели встрани 10-12 повторения + арнолд преси 6-8 повторения. това в суперсерия около 2-3 такива. за по голям интензитет вкарвай частични в края особено при разтварянето встрани с дъмбели.

и това е всичко! ако правиш повече и не си на стероиди ще претренираш.
успех!



Тема Re: ramo?нови [re: AC]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 13:00



Абе незнам как си тренирал преди и на какжо ниво си, затова мога да ти кажа само моята програма. При мен дава добри резултати. Тренирам раменете след гьрди 4 упражнения по 4 серии. 1 Рамени преси зад врат в пирамида. Другите 3 упражнения са изолиращи за 3-те 4асти на рамото. Страни4но вдигане с дамбели. Вдигане отпред с щтанга и за задно рамо от наклон. Тренирам ги всеки 5-ти ден. Еми тва е оба4е на мен рамената винаги са вьрвяли добре.



Тема Re: ramo?нови [re: AC]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано20.12.03 15:38



az pyk nikoga ne sym treniral ramo no e dosta po napred ot rycete...
pri men ramoto si stava pokrai gyrdite (lejankite) samo zadnata 4ast malko mi izostava no predna i sredna stavat ot horizontalna i naklonena lejanka...

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: ramo?нови [re: AC]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано20.12.03 16:10



Според мен най-добрите упражнения за рамо са вертолетчето , разтваряне с дъмбели встрани (както и разтваряне от наклон за задно рамо) и пресите с дъмбели.
Разтваряния правя и след тренировката за гърди в дроп серии с повечко повторения.

Редактирано от beastie на 20.12.03 16:10.



Тема Re: ramo?нови [re: AC]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано20.12.03 19:34



На мен ключичната ми кост е доста къса и в начлато докато понатрупам маса доста трудности срещах и аз с това рамо.Тренирах го как ли не.Наблягах на него,давах му приоритет,засипвах го със специални техники,а то не растеше и не растеше.После реших да понамаля серийте и упражненията.Правех само по три серий преси с щанга зад врат и три серий разтваряне с дъмбели от стоеж.И едва тогава взеха да растат.Това подейства при мене.

Eat or be eaten!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.