Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za i protiv.....нови  
Автор Markoni (непознат )
Публикувано12.12.03 14:28



Za i protiv HIMIATA.Az li4no sam za neia.Niama kakvo da se lazeme bez neia ni6to ne stava.



Тема k'waнови [re: Markoni]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 17:03



химия бе, човек?! к'ва?! всичко е химия: витамините са химия, протеините, суплементите, всичко е химия....



Тема Re: k'waнови [re: Osogovetz]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано12.12.03 17:53



Е...така е,всичко е химия наистина,но предполагам,че под думата химия всички/или повечето/ посетители на този форум тук визират специално андрогенно/анаболните стероиди...

Eat or be eaten!


Тема Re: Za i protiv.....нови [re: Markoni]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано12.12.03 18:42



За и против казваш.Така е.Всичко е много относително за да може да се даде категоричен отговор или да се анатемоса и отхвърли дадена теза.Всичко зависи от правилното дозиране.Така е не само с анаболните стероиди а изобщо с всички медикаменти и въобще всичко за което можеш да се сетиш на този свят.Нещата са относителни.Ако ядеш прекомерно,та макар и здравословна храна според всички изисквания и препоръки на всички международни здравни организаций ти ще имаш храносмилателни проблеми най-малко.Не се ли храниш достатъчно пак по тези препоръки,ти ще получиш всеобща слабост от недохранването и анемия.Един човек още много в древността е споделил виждането си,че между лекарството и отровата има много малка и тънка граница-дозировката.Казал го е Хипократ.Не се явявам защитник и радетел на стероидите в никакъв случай.Всеки сам си взема решението за това.Но немога да се въздържа да не цитирам един известен такъв.Та този човек на твърдението на голяма част от обществеността,че стероидите са нещо много лошо,крайно вредно и невероятно отровно е предложил да си направят един такъв експиримент.Той бил съгласен да изпие 100 таблетки от всеки един орален стероид ако опонента му се съгласи да изпие 100 таблетки от иначе на пръв поглед съвсем безопасен и невинен аспирин.От 100 тб.стероид най-много да получиш треска и стомашно разстройство което ще изчезне до няколко часа,докато от аспирин в такова количство'ще ти се разкъсат червата и ще получиш големи стомашни кръвоизливи.
Така че,категоричен отговор не мисля че съществува.

Eat or be eaten!


Тема Тренирайте на чисто,нови [re: Markoni]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 18:57



Не се ебавайте,виждал съм много осакатени хора!Всичко се плаща,ей!



Тема Re: Za i protiv.....нови [re: Markoni]  
Автор Clenched_Fist (Shut up'n squat)
Публикувано12.12.03 19:36



Здрасти,

Аз не отхвърлям като цяло идеята да се ползват стероиди при определени условия, обаче твърдението "Niama kakvo da se lazeme bez neia ni6to ne stava." е пълна боза. По-скоро смятам, че има хора, които си мислят, че могат да си купят по-красиво, силно и хармонично тяло, както си купуват нова риза, които нямат волята и упоритостта да постигнат нещо с истински труд. Обаче както пишеше в един по-горен пост - всичко се плаща ...

По-здрави



Тема Re: Za i protiv.....нови [re: Markoni]  
Автор DEFLEPPARD (член)
Публикувано13.12.03 21:13



az pyk mislq 4e tova e vypros na li4no vijdane principi cennostna sistema i t. n. ... nqkoi smqtat 4e steroidite sa ne4esten na4in na po slabite da vzemat prednina pred po silnite... i v profesionalniq sport tova e taka i zatova sa zabraneni...
no kogato 4ovek trenira za sobstveno udovletvorenie i si ima nqkvi li4ni celi koito ne kasaqt drugite ne6tata ne sedqt taka i nqma ni6to lo6o v tova stiga da ne pre4i6 na ostanalite... vypros na li4en izbor
vyv mnogo situacii se nalaga da pravim jertvi za nqkakva cel da izbirame edno ne6to pred drugo i t. n. ...
a lafove ot sorta na "himiite sa laina" "anabolni typaci" i drugi podobni koito sym sre6tal tuk a i na mnogo drugi mesta pokazvat edinstveno nerazbirane na situaciqta i nqkvo otno6enie bazirano na lipsata na opit znaniq, nali4ieto na zabludi izbivaneto na kompleksi i t. n. ...

na kratko vseki sam si pravi izbora i smqtam 4e ne pravi ni6to lo6o...
men naprimer ne me interesuva koi kakvo pie ili se bocka ili t. n. ...
az sym vzilam himiq i skoro pak 6te vzema...
ne sym "za" ne sym i "protiv"...
tva e vse edno da kaje6 4e si "za" ili "protiv" proizvodstvoto na 6okolad... kato ne ti haresva prosto ne go qj, ostavi tezi koito go haresvat da si go qdat i tova e....

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: Za i protiv.....нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 13:12



Да вьпросат за химията. Заслужава ли си да се тровим за едното тяло. Абе кво да ви кажа всеки сьс сигурност си има свое собствено мнение. И така трявва да бьде обаче ло6ото в този случаи е че повечето които изказват мнение ни6то не разбират по вьпроса. Всеки казва 4е химията е гадно не6то и са по принцип са прави, но я се поогледаитеи 6те видите че самият живот е гаден. Така 4е това е ли4ен избор. Аз ли4но сам вземал но и два месеца след приема си направих пьални изследвания и сзстоянието ми бе6е отли4но. А за хората които много говорят парво да видят как стоят не6тата пьк тогава говорете каквото си искате. Това си е моетто ли4но мнение за другите незнам......



Тема Re: Za i protiv.....нови [re: Markoni]  
Автор AC (Лош)
Публикувано17.12.03 09:21



mai zavisi kakvo iskash da stane
ne te poznavam, ne sum te vijdal i vse pak se sumniavam che imash tialoto na shampionite ot sustezaniata kadeto sa zabraneni himikalite...

ako iskash da stavash mr. olimpia pochvai da zimash... za tam bez himia naistina ne stava.

a puk ako si chuval za vinchenco... mi i toi zima himia... ot nogo vreme. ma mr. olimpia ne stana. ne znam dali i v silovia triboi stana niakoi... kato se zamislia, ne znam dori dali e jiv oshte...

za sebe si znam che imam oshte mnogo da postigna bez himia. i imaiki predvid che niama da se sustezavam nikoga prez jivota si himiata mi se vijda izlishna

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Za i protiv..... [re: AC]  
Автор Clenched_Fist (Shut up'n squat)
Публикувано17.12.03 18:51



Ако имаш предвид Винченцо Ангелов, може да спиш спокойно - той е автор на най-тежкия официален опит на лежанка в БГ, правен без стреч фланелка ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.