Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Prostata & Steroidiнови  
АвторLowder (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 19:54



Mogat li muje s ugolemena prostata da izpolzuwat steroidi i ako
mogat kakwi?



Тема Re: Prostata & Steroidiнови [re: Lowder]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 14:05



Мисля че да но е силно препоръчително докато взимаш химия да ходиш редовно на лекар да ти следи състоянието на простатата и ако има някакви негативни ефекти да спреш веднага.
Стой по-далеч от стероиди които силно ароматизират (тестостерон, бионабол). Според мен, добър избор би било "дека"-та.



Тема Re: Prostata & Steroidi [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор viper (without LIMITs)
Публикувано24.11.03 12:12



правилно. всичко което ароматизира да се избягва.
макар че не е стероид кленбутерол може да се използва успешно. доколкото знам оказва благотворно въздействие на простата. все пак ще е необходима една специализ. консултация с уролог.



Тема Re: Prostata & Steroidiнови [re: Lowder]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 16:03



Абе то за здрави хора не се препорьчва ама ако си решил никой не може да те спре така че наи-добре се консултираи с лекар.Вьпреки че от сега се знае какво 6те ти каже. Ти сам сипоемаш риска . Успех...



Тема NEнови [re: Lowder]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 17:15



PROBLEMA S PROSTATATA E MNOGO SERIOZEN ,PO4TI VINAGI SE STIGA DO OPERACIA (2 MA MOI RODNINI IMAHA UGOLEMIAVANE I GI OPREIRAHA.)VSIAKA EDNA HIMIA MINAVA PREZ 4ERNIA DROB (RAZBIRAI TOVARI GI) I SLED TOVA PREZ OTDELITELNATA SISTEMA.SPORED MENE ZA TAKOVA SERIOZNO NESHTO NE TRIABVA VUOBSHTE DA SE DOPITVASH DO RAZNI ANONIMNICI KATO NAS , A DIREKTNO SI GOVORI S LEKAR.



Тема Re: ne ama zawisiнови [re: STONE COLD]  
Автор viper (without LIMITs)
Публикувано26.11.03 08:38



прав си че е нужен консулт с лекар. но все пак не винаги уголемена простата означава патологични изменения. ако увеличаването е резултат от урологично заболяване тогава следва курс на лечение и после всичко е ок.
има и уголемена простата просто по рождение което не дава странични ефекти.
ако увеличението е от аденом или друг сериозен проблем следва да не се посяга въобще към химия.
в кр сметка всичко ще зависи от конкретен преглед и диагноза при уролог.



Тема Re: Prostata & Steroidiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано12.12.03 00:49



Не само препарати които ароматизират могат да окажат въздействие върху хипертрофирането на простата.Такива са по-скоро всички по-силно андрогенно обусловени анаболни стероиди.Параболана например не ароматизира и грам,но като силен андрогеник(терапевтичен индекс 500/500) има способността така да кара простата да расте както малко други медикаменти.

Eat or be eaten!


Тема Re: Prostata & Steroidiнови [re: DreamCatcher]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 19:30



Не съм казал "само". Общо взето всичко което ти нарушава хормоналния баланс може да те постави в рискова ситуация независимо дали стероида ароматизира или не. Затова трябва постоянно да те наблюдава лекар.

Но твърдението ти за параболана е меко казано необосновано, просто защото няма (поне доколкото на мен ми е известно) абсолютно никакви изследвания по въпроса за влиянието на параболана в/у уголемяването на простатата.



Тема Re: Prostata & Steroidiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано12.12.03 20:49



Да,напълно вярно е,че не си казал "само".След направената от мене справка,видях,че си изпозлвал думите "стой по-далече от стероиди които ароматизират".Въпреки,че аз в дадения случай го възприемам като почти едно и също.Но както и да е,нека да не се хващаме за думите.Мисълта ми беше,че уголемяване на простата предизвикват не толкова препарати които ароматизират,а преди всичко тези които имат силно обусловен андрогеничен ефект!Не мисля,че твърдението ми е необосновано.Кога съм говорил тук несмислени и необосновани неща.Не съм тук за да разтягам лакърдий и да си губя времето в непроверени и безсмислени твърдения.Претендирам,че всяко казано от мене нещо тук е добре прочетено,изучено и осмислено.Това,че нещо не е известно на теб,не обезмисля и не омаловажава истиността му.В момента немога да се сетя точно в кой коя година и брой на списание "Олимп" бях чел статията за параболана,където се споменаваше това твърдение затова и нямам възможност да ти кажа и от кoй автор беше точно статията.На тази препратка обаче http://sterod.ru/anaboliki_parabolan.htm би могъл да прочетеш за параболана всичко.начин на действие,странични ефекти и т.н.Утре след като си направя и по-точна справка ще ти пратя пълната информация за статията,броя,автора и т.н.

Eat or be eaten!


Тема Re: Prostata & Steroidiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано12.12.03 22:49



Неможах да се стърпя чак до утре както ти бях казал и си направих справката още тази вечер.Става дума за изданието на списание "Олимп" година 3,брой 10 октомври 1998 година.Статията е на Джо Роси, препечатка от сп."Flex".
Цитирам:
"Лошото е,че параболана е доста токсичен и може да предизвика ненормален растеж на мъжката простатна жлеза"
За повече подробности упоменатия по-горе брой на списанието.

Eat or be eaten!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.