Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблем с гръбнови  
АвторGOTl (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 21:38



При последната тренировка за гръб ,докато правих тяга нещо ме преряза отзад долу на кръста(там кадето се оформет линиите).От 2-3 дни имам голяма болка на това място.Някои имал ли е този проблем?Даите савет!



Тема Re: Проблем с гръбнови [re: GOTl]  
АвторSequel (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 21:45



Az ne sum imal takuv problem, no sigurno si se pretovaril.I na mene me boli garba kato se navejdam ili treniram, ama kato si pochivash po-poveche minava.No chestno da ti kaja na mene ako neshto me bili s dni ili neshto mi izpuka vednaga otivan do bolnicata.



Тема Re: Проблем с гръбнови [re: Sequel]  
Автор Xaka (Xakep)
Публикувано01.11.03 12:37



6te se opravi6. Drug put otdelqi pone 10 minuti za razgrqvane predi tqgata!

MENS SANA IN CORPORE SANO


Тема Re: Проблем с гръбнови [re: Xaka]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 15:59



Кога точно успя да го прегледаш и да установиш че ше се оправи? Може да си е докарал някой сериозен проблем и това е за доктор.



Тема Re: Проблем с гръбнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторGOTl (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 16:04



Mai naistina trqbva da otida na lekar.A otnosno zagrqvaneto v zalata nqma chovek koito da razgrqva po dalgo ot men!



Тема Re: Проблем с гръбнови [re: GOTl]  
Авторdush (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 21:12



pich, moje da ne e sustoto, no az vednug imah problem s gurba ot tqgata...
bqh si dal pocivka ot 3 sedmici da ne pravq tqga i nikoga do predi tova ne si bqh daval smetka vsqka sedmica kato pravish tqga do kakva stepen si trenirash gurba, 1mesec pocivka i usestash razlikata posle...
ta ne pravih tqga, otidoh sled 3 sedmici i si misleh ce gurba mi e qk prav zdrav i t.n.
slojih si kilogramite max i si napravih tren. kakto predi...
malko bolki imah po vreme na diganeto, no nisto seriozno...
v 4casa sutrinta se sabugdam ot adska bolka, ne moga da si mrudna torsa...
bqh se shvanal celiq, ama celiq tors, do takva stepen ce ne mojesh da se nadignesh na 2cm.. prosto koshmar i boli batka , qko boli v kakvato i poziciq da si...
ne mignah cqla nost, sutrinta mi se reveshe ot bezizhodica... ideshe mi se nqkoi da me prasne i da se sabudq sled nqkolko casa...
sutrinta si kupih krem i me namazaha, slojih si edna vuzglavnica pod korema da mi e meko i da mi sse natovarva po malko grubnacniq stulb i mehlema kato me hvana i me uspokoi malko bolkata... dremnah nqkolko casa i naobqd kato se sabudih bqh malko po dobre, vsmisul ne me boleshe tolkova mnogo vece, no pak ne mojeh da pomrudna nanikude... za celiq den se izpravih 1put samo s adski mudi za da se izpikaq, cql den lejane. cak na drugata sutrina krustta me otpusna malko i pocnaha da stawam... leka poleka se opravih, no si cuvstvah krustta sensible zone sedmici... mina mi vece samo s mehlema i pocivka... i vreme...
ottogava pich razgrqvam kato lud predi tqga, nikoga ne pretovarvam krustta i kogato ne sum treniral i edna sedmica nikoga ne si skacam na tejkite kilogrami.
Ste se radvam ako sum ti pomognal s nesto
pozdravi



Тема Re: Проблем с гръбнови [re: dush]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 08:54



Има вероятност да си секнал кръста ,ако при навеждане ти опъва в кръста вероятноста за прищипан нерв е голяма,и никакъв доктор не ти трябва,а човек който разбира от наместване.



Тема Re: Проблем с гръбнови [re: xxx]  
Автор ana1og (builder)
Публикувано04.11.03 10:56



Първо на доктор и после с рентгеновата снимка при правяч и то с медицинско образование!!!! Може да имаш дископатия и това е много сериозно и е за цял живот. Възможно е да има серозни последици като импотентност и парализа.....не се ебавай със здравето си! Аз имам дископатия и много внимавам в положението на гръбнака и не клякам с повече от 150 кг, а тягата с повече от 140кг......въпреки, че и това ще накара косите на невролога ми да се изправят.



Тема myrtva tqga... [re: GOTl]  
Автор DEFLEPPARD (минаващ)
Публикувано05.11.03 09:55



tqgata e mnogo opasno uprajnenie... vseki koito se zahvane s tova uprajnenie trqbva da e naqsno s opasnostite....
nai veroqtno ne si zagrql kato horata i/ili ne si pravil uprajnenieto kakto trqbva i ottam ti e do6yl problema...
moje da si se seknal leko i da ti mine za 2-3 dena... ili sedmica...
no moje i da si se natro6il qko i da ne ti mine s meseci.. nqkoi gi dyrji dori godina...
a ima vyzmojnost i nikoga pove4e da ne ti se vyzstanovi krysta...
ne iksma da te pla6a i ne znam kvo ti e...
znam samo 4e trqbva da ide6 na lekar vyv vsi4ki slu4ai...
i zanapred ako pravi6 pak tqga zagrqvai mnogo, pravi q super vnimaltelno i pravilno i ne gledai da slaga6 mnogo kilogrami 6toto moje6 da gi digne6 nqkak si...
slagai po pomalko i gi vdigai pravilno...
az li4no kato po4nah da pravq tqga v na4aloto q praveh s 35kg...
za godina i ne6to stignah do vyrhovoto si postijenie - 160kg 1 povtorenie (na 65kg li4no teglo) no po edno vreme zapo4na da me nabolqva krysta... i ne samo kogato treniram ili se vystanovqvam a postoqnno...
zatova sprqh tqgata za okolo 1 godina... vse pak ima mnogo drugi uprajneniq koito mogat da se pravqt ne e samo tova...
ta 1 godina si po4ivah ot neq i sega zapo4nah pak... v4era napravih 6-ca sys 120kg... no nqkak si ne e sy6toto... boli me pove4e otpredi... i sigurno 6te zapo4na da go pravq s mnogo leko malko pove4ko povtoreniq i nqma da se zorq ve4e... ne iskam na 18 godini da si precakam krysta :)

ta syveta mi e - idi na lekar
i ako 6te go pravi6 zanapred tova uprajnenie ne goni tejesti a pravilno uzpylnenie i zagrqvai mnogo... ama mnogo predi tqgata (az li4no zagrqvam sys svobodni dvijeniq 5 minuti posle pravq 1 cqlo upr. 4 serii koito mi e samo za zagrqvak, plus 2serii tqga s mnogo leko... i 4ak togava zapo4vam tejkite serii

P. S. tova 4e zagrqva6 nai mnogo ot vsi4ki v tvoqta zala ne ozna4ava 4e zagrqva6 dostaty4no ;)

луд съм мамо, ям паркет!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.