Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 28.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема molq za suvet  
АвторnewO1 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 05:55



zdraveite,
opitvam se da namerq nqkakvo logicesko obqsnenie na problem, koito me tormozi ot izvestno vreme... znam ce nqkoi ste revnat da hodq na doktor, no ... zabravete gi za momenta. Ako nqkoi ima predstava, za tova koeto govorq, ste sum mu blagodaren da spodeli.
Znaci lqtoto prekusnah trenirovki za 2meseca, predi 2 sedmici zapocnah otnovo, po leko spokoino, vsicko ok uj.. normalno, i teglo i sila bqh zagubil, vsicko ste se vurne ... obace ei go problema, otkakto zapocnah otnovo da treniram, vsqka trenirovka se prevrusta v koshmar. Nezavisimo kakva muskulna grupa treniram, sled 1-2 po tejki serii vednaga mi se zaviva svqt, precernqva mi i mi ide da si izpovrustam vsicko milo i drago. Nqkoi ot vas ste kagat, ce ne sum si dospal, drugi ce sum ql predi trenirovka ili puk ce izobsto ne sum ql... nisto takova.. qm si 2casa predi da otida v zalata, malko shokolad hapvam samo predi tova, naspal sum se, imam energiq i t.n... zapocvam da treniram i nesto stawa... i tova e vece 2 sedmici vsqka trenirovka.. nikoga dosega ne mi se e slucvalo takova nesto po princip, ne sum imal nito visoko nito nisko kruvno... ima nesto gnilo.
Ako nqkoi ima idei ste sum blagodaren
pozdravi



Тема Re: molq za suvetнови [re: newO1]  
Автор Xaka (Xakep)
Публикувано23.10.03 11:56



Po4eni 1 sedmica i opitai pak. Smeni 4asovete za trenirovka i si pregledai programata danebi da pretrenira6!

MENS SANA IN CORPORE SANO


Тема Re: molq za suvetнови [re: newO1]  
Автор bluefan (bench_press)
Публикувано23.10.03 12:13



Пич яз имах подобен проблем...
Като отида да тренирам и почне да ме цепи глава...ама цепи яко имам чувството,че ше ми се пръсне.Тва започна от лятото-викам си от жегите е ама в моя фитнес има климатик и всякакви екстри и пак...За тва намалих стоенето пред компютъра и спря да ме боли-оказа се,че е от тва.Са миналата седмица пак почна да ме боли по същия начин и пак ше се ограничавам.Та ако случайно стоиш много пред компла намали
Друго...ако се чувстваш настнал не тренирай.Аз така бях преди време 1 седмица ама си блъсках въпреки,че не се чувствах на 100% здрав и един път толко лошо ми стана като правих гръб ,че отидох да се издрайфам в кенефа...
Ако обаче си си ок и пак ти се вие свят значи нещо си се бъгнал и трябва да отидеш на лекар щото иначе ще се влачиш сума ти време и накрая пак ше се принудиш да отидеш


още 1000 и ти давам 2 дена почивка



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.