Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема fitnes vyv varnaнови  
АвторSlabotelesen (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 16:56



abe q kajete nqkoi dobra zala i da ne e super skapo ako moje da e po kym centara az sq v tim hodq ama tam uredite sa malko i e prekaleno skypo



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: Slabotelesen]  
Авторvarnafen (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 01:41



ami alex i kralex sa gore dolu dobri i sys sigurnost evtini.
kvo be6e, mai 15 lv za cql mesec ili ne6to ot sorta..1 lv na pose6tenie:)



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: Slabotelesen]  
Автор HrabriaShivach (непознат )
Публикувано22.10.03 09:28



v hotel "Cherno more" suhto ima zala, no ne pomnia kakvi tocno biaha cenite. Mislia che imashe niakakvi otstupki za studenti i uchenici, suhto v nenatovarenite chasove ima namalenie. Na men mi dopada, ne e losha.



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: Slabotelesen]  
Авторsqwall (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 11:02



V hotel "Cherno more " e dobre,moje da vidish v chitalshte 'Maiakovski '-tova e na Chtaldja .



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: sqwall]  
Авторvarnafen (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 13:47



dobyr i ne mnogo skyp klub ima i v zala 4erno more...do stadion TI4A na SK TITAN . ne e mn skypo i ima kvo da se vdiga:)
v mehanotehnikuma ili v elektroto sy6t ima evtina zala, no tammai ima mn narod 6tot e mn evtino za u4enici:)



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: varnafen]  
АвторSlabotelesen (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 17:59



emi v 4erno more hotela i na men mi kaaaha 4e e mn dobra zalata ama 3lv e ve mn skapo...trqq vida kak sa otstapkite a tva kralex go znam mn dale4 mi idva a do stadion 4.more e mn golqma mizeriq a tva alex kade e?i ima li nqkoi ot vas koito da hodi v 4erno more hotela?



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: Slabotelesen]  
Автор DEFLEPPARD (минаващ)
Публикувано22.10.03 18:12



alex-a e do kraleks-a... v sysednata zala (edna golqma dvuetajn, predi nqkolko meseca i praviha remont ( mazilka i boqdisvane) samata zala e na vtoriq etaj... i vaob6te ne e hubava, lejankite sa mnogo nestabilni...
pone na men taka mi se stori de (:
do stadion spartak ima edna zala - to4no v sgradata na spartak
sravnitelno dobra e, 4ista, ima vyzduh... 1 lev e trenirovkata i 12 kartata za mesec (ili pone be6e dokato hodeh tam)
ima edna v edin blok "do piletata" malko sled zimno kino trakiq posoka centyra, v raiona deto ima pravqt pileta na gril...ama tam be6e 2 ili 2.50 trenirovkata...
zalata v mehano tehnkuma i super gadna i mizerna... uredite lostovete i dymbelite sa otvratitelni prosto... ina4e e 50st. na trenirovka
nie s beastie hodim v Nefoit Bozveli (edno u4ili6te blizo do Geo Milev) sy6to mizerna zali4ka no tam sme sviknali i zatova.... 80st. na trenirovka ili 10kinta karta za meseca...

луд съм мамо, ям паркет!!!


Тема Re: fitnes vyv varna [re: DEFLEPPARD]  
АвторSlabotelesen (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:53



aham merci mnogo za infoto moje da doida nqkoi pat v taz zala da se zapoznaim :))



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: Slabotelesen]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано23.10.03 00:35



ми ела



Тема Re: fitnes vyv varnaнови [re: DEFLEPPARD]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано23.10.03 09:06



kyde e taia zala do velata? :-)
( az dokato si biah vyv varna hodih na stadion mladost deto ima edna - geto mislia che se kazva :-)





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.