Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 16.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови  
Авторlcko (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 23:12



treniram ot dosta wreme i obi4am jelezniq sdport no predi dwa meseca swyr6ih cikal s testosteron i imam nqkolko problem4eta. Ediniq sa striite. imam dosta strii po dwete race koito postoqnno se raz6irqwat i stoqt 4erweno-lilavi maja s se s edno maslo no ne pomaga. koga 6te stanat kFQWI?
Drugiq problem sa kosmite. Zapo4nah da se okosmqwam po ramenete korema gyrdite i gyrba. 6te sprat li da rastat kosmi sled kato preparata spre da dejstwa>
?????????????



Тема Не си само ти [re: lcko]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 23:41



аз се цепя и без зоб.Имам стрии от предмишницата до подмишницата.Целите ми ръце са в стрии.С времето избеляват,а не покафеняват,така че пак ще бъдат видими,но доста по-малко от кърваво червените.
За космите не мога да ти помогна,но си избрал много кофти химия...



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: lcko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 16:29



Мисля че космите ще си ти останат. На колко години си?



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: lcko]  
Автор bluefan (bench_press)
Публикувано13.09.03 17:05



еми за стриите си зависи...аз познавам хора дето зобат много ама им няма нищо то си е до кожата щом ти се появяват много значи не е много еластична и няма какво да се направи...аз също ми излезнаха под мишниците преди 5-6 месеца ама с времето избеляха.
Имам тука и някаква лампа Цептер тедо е за нагревки...много е добра и май от нея се оправят


...do something for yourself...


Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: lcko]  
АвторXC (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 20:49



Pich, tova si e savsem v reda na neshtata v predvid himiata, koiato si predpochel, kakvo samo na tebe li se sluchva..?



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: XC]  
Авторlcko (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 21:17



Abe kak za6to samoi na mene. pyrwo rukata mi ka4i 2,5 sm ot himiqta ne e tolkowa mnogo no kakto i da e za striite. no kosmite sa adsko gadni. Vpro4em na 16 sym.



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: lcko]  
Авторultras (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 06:26



prodaljavai sas tostesterona i sled vreme nyama da se tshudish zashto imash kosmi , a zashto nyamash tashazi.. na 16 god. ,kogato hormonite vav tebe sa vav razvet i zameseni vav takava pubertetska kasha, da vzemash himiya,i to ne kakva da e a tostesteron.... kosmite shte sa ti nai malkoto oplakvane..



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: ultras]  
Авторlcko (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 21:59



abe osetih se ama kysno...
A misli6 li 4e samo ot edi cikal 6te imam problemi za w byde6te.



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: lcko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 14:55



Не прави повече глупости и няма да имаш проблеми за в бъдеще.



Тема Re: abe tiq gadosti samo na mene li se slu4wat be...нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторlcko (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 23:12



Kato stana wypros Clenbuterola w normalnoi dozi opasen li e?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.